udisks 2.9.0 - en to cs translation catalogue (384 entries)

en: %s Block Device
cs: %s Blokové zařízení

en: %s Loop Device
cs: %s Loop zařízení

en: Apple Partition Map
cs: Mapa oddílů Apple

en: Authentication is required change iSCSI initiator name
cs: Pro změnu názvu iniciátoru iSCSI je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
cs: Pro zastavení testu SMART na $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to activate a logical volume
cs: Pro aktivaci logického oddílu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to activate existing VDO volume
cs: Pro aktivaci existujícího oddílu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
cs: Pro aktivaci odkládacího prostoru na $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to add a device to a RAID array
cs: Pro přidání zařízení do pole RAID je nutná autentizace

en: Authentication is required to add a device to a volume group
cs: Pro přidání zařízení do logické skupiny je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
cs: Pro přidání položky do souboru /etc/crypttab je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
cs: Pro přidání položky do souboru /etc/fstab je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to add the device to the volume
cs: Pro přidání zařízení do svazku je nutné ověření

en: Authentication is required to add zRAM kernel module
cs: Pro zavedení jaderného modulu zRAM je nutné ověření

en: Authentication is required to cancel a job
cs: Pro zrušení akce je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
cs: Pro zrušení akce spuštěné jiným uživatelem je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to change label for BTRFS volume
cs: Pro změnu návěští svazku BTRFS je nutná autentizace

en: Authentication is required to change ownership of the filesystem on $(drive)
cs: Pro změnu vlastnictví souborového systému v $(drive) je nutné ověření

en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
cs: Pro změnu návěští souborového systému v $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
cs: Pro změnu hesla pro šifrované zařízení je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to change the write policy of the VDO volume
cs: Pro změnu politiky zápisu oddílu VDO je nutné ověření

en: Authentication is required to check and repair the volume
cs: Pro kontrolu a opravu svazku je nutné ověření

en: Authentication is required to check power state for $(drive)
cs: Pro kontrolu stavu napájení disku $(drive) je nutné ověření

en: Authentication is required to check the filesystem on $(drive)
cs: Pro kontrolu souborového systému v $(drive) je nutné ověření

en: Authentication is required to check the power state
cs: Pro kontrolu stavu napájení je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
cs: Pro změnu nastavení $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to configure the write-intent bitmap on a RAID array
cs: Je nutné ověření pro nastavení bitmapy se záměrem zápisu na poli RAID

en: Authentication is required to convert logical volume to cache
cs: Pro převedení logického svazku na cache je nutné ověření

en: Authentication is required to create a RAID array
cs: Pro vytvoření pole RAID je nutná autentizace

en: Authentication is required to create a logical volume
cs: Pro vytvoření logického oddílu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to create a new VDO volume
cs: Pro vytvoření nového oddílu VDO je nutné ověření

en: Authentication is required to create a new snapshot
cs: Pro vytvoření nového snapshotu je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to create a new volume
cs: Pro vytvoření nového svazku je nutné ověření

en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
cs: Pro vytvoření oddílu $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to create a snapshot of a logical volume
cs: Pro vytvoření obrazu logického oddílu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to create a thin pool volume
cs: Pro vytvoření malého oddílu úložiště je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to create a thin volume
cs: Pro vytvoření malého oddílu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to create a volume group
cs: Pro vytvoření logické skupiny je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to create bcache device.
cs: Pro vytvoření Bcache zařízení je vyžadováno ověření.

en: Authentication is required to deactivate a logical volume
cs: Pro deaktivaci logického oddílu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
cs: Pro deaktivci odkládacího prostoru na $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to deactivate the VDO volume
cs: Pro deaktivaci oddílu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to delete a RAID array
cs: Pro zmazání pole RAID je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to delete a logical volume
cs: Pro nastavení logického oddílu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
cs: Pro smazání zařízení místní smyčky nastavené jiným uživatelem je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to delete a volume group
cs: Pro odstránění logické skupiny je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
cs: Je nutné ověření pro smazání zařízení místní smyčky $(drive)

en: Authentication is required to destroy bcache device.
cs: Pro zničení Bcache zařízení je vyžadováno ověření.

en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
cs: Pro zakázání SMART na $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to disable compression on the VDO volume
cs: Pro vypnutí komprese oddílu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to disable deduplication on the VDO volume
cs: Pro vypnutí deduplikace oddílu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to disable zRAM device
cs: Pro zrušení zařízení zRAM je nutné ověření

en: Authentication is required to discover firmware targets
cs: Pro hledání firmwarových cílů je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to discover targets
cs: Pro hledání cílů je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to eject $(drive)
cs: Pro vysunutí $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to eject media
cs: Pro vysunutí média je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to eject media from a drive plugged into another seat
cs: Pro vysunutí média z mechaniky zapojené do jiného terminálu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to empty a device in a volume group
cs: Pro vyčištění zařízení v logické skupině je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
cs: Pro povolení SMART na $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to enable compression on the VDO volume
cs: Pro povolení komprese oddílu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to enable deduplication on the VDO volume
cs: Pro povolení deduplikace oddílu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to enable zRAM device
cs: Pro povolení zařízení zRAM je nutné ověření

en: Authentication is required to enable/disable SMART
cs: Pro povolení/zakázání SMART je nutné ověření

en: Authentication is required to format $(drive)
cs: Pro formátování $(drive) je nutné ověření

en: Authentication is required to grow the logical VDO volume size
cs: Pro zvýšení velikosti logického oddílu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to grow the physical VDO volume size
cs: Pro zvýšení velikosti fyzického oddílu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
cs: Pro uzamknutí šifrovaného zařízení odemknutého jiným uživatelem je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
cs: Pro zamknutí šifrovaného zařízení $(drive), které odemkl jiný uživatel, je nutná autentizace

en: Authentication is required to manage BTRFS
cs: Pro správu BTRFS je nutné ověření

en: Authentication is required to manage Bcache
cs: Pro správu Bcache je nutné ověření

en: Authentication is required to manage LVM
cs: Pro správu LVM je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to manage RAID arrays
cs: Pro správu polí RAID je nutné ověření

en: Authentication is required to manage VDO
cs: Pro správu VDO je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to manage disk drive LED
cs: Pro správu LED disku je nutné ověření

en: Authentication is required to manage iSCSI
cs: Pro správu iSCSI je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to manage swapspace
cs: Pro správu odkládacího oddílu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to manage zRAM
cs: Pro správu zRAM je nutné ověření

en: Authentication is required to modify a device
cs: Pro změnu zařízení je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to modify a device plugged into another seat
cs: Pro změnu zařízení zapojeného do jiného terminálu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
cs: Pro úpravu zařízení místní smyčky vytvořeného jiným uživatelem je nutné ověření.

en: Authentication is required to modify drive settings
cs: Pro úpravu nastavení disku je nutné ověření

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
cs: Pro změnu celosystémového nastavení je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
cs: Pro změnu souboru /etc/crypttab je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
cs: Pro změnu souboru /etc/fstab je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
cs: Je nutné ověření pro úpravu zařízení místní smyčky $(drive)

en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
cs: Pro úpravu oddílu na zařízení $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to modify the system configuration
cs: Pro změnu celosystémového nastavení je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to mount $(drive)
cs: Pro připojení $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
cs: Pro připojení $(drive), zmíněného v souboru /etc/fstab, je nutná autentizace

en: Authentication is required to mount the filesystem
cs: Pro připojení souborového systému je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
cs: Pro připojení/odpojení souborového systému je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to open $(drive) for benchmarking
cs: Pro otevření $(drive) k měření rychlosti je nutná autentizace

en: Authentication is required to open $(drive) for reading
cs: Pro otevření $(drive) ke čtení je nutná autentizace

en: Authentication is required to open $(drive) for writing
cs: Pro otevření $(drive) k zápisu je nutná autentizace

en: Authentication is required to open $(drive).
cs: Pro otevření $(drive) je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to open a device
cs: Pro otevření zařízení je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
cs: Pro provedení bezpečného smazání $(drive) je nutné ověření

en: Authentication is required to perform iSCSI login
cs: Pro přihlášení iSCSI je nutné ověření

en: Authentication is required to perform iSCSI logout
cs: Pro odhlášení iSCSI je nutné ověření

en: Authentication is required to power off $(drive)
cs: Pro vypnutí $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to power off a drive
cs: Pro vypnutí disku je nutné ověření

en: Authentication is required to power off a drive plugged into another seat
cs: Pro vypnutí mechaniky zapojené do jiného terminálu je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
cs: Pro uspání $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
cs: Pro uspání disku je nutné ověření

en: Authentication is required to read system-level secrets
cs: Pro čtení informací utajovaných na systémové úrovni je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
cs: Pro odebrání zařízení z pole RAID je nutná autentizace

en: Authentication is required to remove a device from a volume group
cs: Pro odebrání zařízení z logické skupiny je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
cs: Pro odebrání položky ze souboru /etc/fstab je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
cs: Pro odebrání položky ze souboru /etc/crypttab je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to remove the VDO volume
cs: Pro odstranění oddílu VDO je nutné ověření

en: Authentication is required to remove zRAM kernel module
cs: Pro odstranění jaderného modulu zRAM je nutné ověření

en: Authentication is required to rename a logical volume
cs: Pro přejmenování logického oddílu je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to rename a volume group
cs: Pro přejmenování logické skupiny je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to repair the filesystem on $(drive)
cs: Pro opravu souborového systému v $(drive) je nutné ověření

en: Authentication is required to rescan $(drive)
cs: Pro přeskenování $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to rescan a device
cs: Pro přeskenování zařízení je nutné ověření

en: Authentication is required to resize a logical volume
cs: Pro změnu velikosti logického svazku je nutné ověření

en: Authentication is required to resize the encrypted device $(drive)
cs: Pro změnu velikosti šifrovaného zařízení $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to resize the filesystem on $(drive)
cs: Pro změnu velikosti souborového systému v $(drive) je nutné ověření

en: Authentication is required to resize the volume
cs: Pro změnu velikosti svazku je nutné ověření

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
cs: Pro získání utajených informací z celosystémového nastavení je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to run a SMART self-test
cs: Pro spuštění autokontroly SMART je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
cs: Pro bezpečné smazání disku je nutné ověření

en: Authentication is required to set SMART data from a blob on $(drive)
cs: Je nutné ověření pro nastavení dat SMART z binárně velkého objektu (blob) na $(drive)

en: Authentication is required to set SMART data from blob
cs: Je nutné ověření pro nastavení dat SMART z binárně velkého objektu

en: Authentication is required to set mode of bcache device.
cs: Pro nastavení módu Bcache zařízení je vyžadováno ověření.

en: Authentication is required to set swapspace label on $(drive)
cs: Pro nastavení názvu odkládacího prostoru na $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to set up a loop device
cs: Pro nastavení zařízení místní smyčky je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to split cache pool LV off of a cache LV
cs: Pro rozdělení mezipaměti úložiště LV od mezipaměti VL je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to start VDO volume
cs: Pro spuštění oddílu VDO je nutné ověření

en: Authentication is required to start a RAID array
cs: Pro spuštění pole RAID je nutná autentizace

en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
cs: Pro spuštění testu SMART na zařízení $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to start/stop data scrubbing of a RAID array
cs: Je nutné ověření pro spuštění / zastavení čištění dat pole RAID

en: Authentication is required to stop a RAID array
cs: Pro zastavení pole RAID je nutná autentizace

en: Authentication is required to stop the VDO volume
cs: Pro zastavení oddílu VDO je nutné ověření

en: Authentication is required to take ownership of a filesystem.
cs: Pro převzetí vlastnictví souborového systému je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
cs: Pro odemknutí šifrovaného zařízení je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
cs: Pro odemknutí šifrovaného zařízení $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
cs: Pro odpojení $(drive), připojeného jiným uživatelem, je nutná autentizace

en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
cs: Pro odpojení $(drive), zmíněného v souboru /etc/fstab, je nutná autentizace

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
cs: Pro odpojení souborového systému připojeného jiným uživatelem je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to update SMART data
cs: Pro aktualizaci dat SMART je vyžadována autentizace

en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
cs: Pro aktualizaci dat SMART z $(drive) je nutná autentizace

en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
cs: Pro probuzení $(drive) je nutná autentizace

en: Block Device
cs: Blokové zařízení

en: Cancel job
cs: Zrušit akci

en: Cancel job started by another user
cs: Zrušit akci spuštěnou jiným uživatelem

en: Change passphrase for an encrypted device
cs: Změnit heslo pro šifrované zařízení

en: Check power state
cs: Zkontrolovat stav napájení

en: Delete loop devices
cs: Smazat zařízení místní smyčky.

en: Discovery failed: %s
cs: Hledání selhalo: %s

en: Eject media
cs: Vysunout médium

en: Eject media from a drive attached to another seat
cs: Vysunout médium z mechaniky zapojené do jiného terminálu

en: Eject media from a system drive
cs: Vysunout médium ze systémové mechaniky

en: Empty initiator name
cs: Prázdný název iniciátoru

en: Enable/Disable SMART
cs: Povolit/zakázat SMART

en: Error converting volume: %s
cs: Chyba při konverzi svazku: %s

en: Error parsing the iSCSI initiator name
cs: Chyba při parsování jména iSCSI iniciátoru

en: Error writing to %s while setting iSCSI initiator name:
cs: Chyba při zápisu do %s při nastavování názvu iniciátoru iSCSI:

en: GUID Partition Table
cs: Tabulka oddílů GUID

en: LVMCache not enabled at compile time.
cs: Při kompilaci nebyla povolena LVMCache.

en: Lock an encrypted device unlocked by another user
cs: Zamknout šifrované zařízení odemknuté jiným uživatelem

en: Login failed: %s
cs: Přihlášení selhalo: %s

en: Logout failed: %s
cs: Odhlášení selhalo: %s

en: Loop Device
cs: Loop zařízení

en: Manage BTRFS
cs: Spravovat BTRFS

en: Manage Bcache
cs: Spravovat Bcache

en: Manage LVM
cs: Spravovat LVM

en: Manage RAID arrays
cs: Spravovat pole RAID

en: Manage VDO
cs: Správa VDO

en: Manage disk drive LED
cs: Spravovat LED disku

en: Manage iSCSI
cs: Spravovat iSCSI

en: Manage loop devices
cs: Spravovat zařízení místních smyček

en: Manage swapspace
cs: Spravovat odkládací oddíl

en: Manage zRAM
cs: Spravovat zRAM

en: Master Boot Record
cs: Hlavní zaváděcí záznam MBR

en: Modify a device
cs: Změnit zařízení

en: Modify a system device
cs: Změnit systémové zařízení

en: Modify drive settings
cs: Upravit nastavení disku

en: Modify loop devices
cs: Upravit zařízení místní smyčky.

en: Modify system-wide configuration
cs: Změnit celosystémové nastavení

en: Mount a filesystem
cs: Připojit souborový systém

en: Mount a filesystem from a device plugged into another seat
cs: Připojit souborový systém ze zařízení připojeného do jiného terminálu

en: Mount a filesystem on a system device
cs: Připojit souborový systém na systémovém zařízení

en: Mount/unmount filesystems defined in the fstab file with the x-udisks-auth option
cs: Připojit/odpojit souborový systém definovaný v souboru fstab s volbou x-udisks-auth

en: Open a device
cs: Otevřít zařízení

en: Open a system device
cs: Otevřít systémové zařízení

en: Power off a drive attached to another seat
cs: Vypnout mechaniku zapojenou do jiného terminálu

en: Power off a system drive
cs: Vypnout systémový disk

en: Power off drive
cs: Vypnout disk

en: Rescan a device
cs: Přeskenovat zařízení

en: Run SMART self-test
cs: Spustit autokontrolu SMART

en: Securely erase a hard disk
cs: Bezpečně smazat disk

en: Send standby command
cs: Poslat příkaz k uspání

en: Send standby command to a system drive
cs: Poslat příkaz k uspání systémovému disku

en: Send standby command to drive on other seat
cs: Poslat příkaz k uspání mechaniky v jiném terminálu

en: Set SMART data from blob
cs: Nastavit data SMART z binárně velkého objektu (blob)

en: Take ownership of a filesystem
cs: Převzít vlastnictví souborového systému

en: Unlock an encrypted device
cs: Odemknout šifrované zařízení

en: Unlock an encrypted device plugged into another seat
cs: Odemknout šifrované zařízení připojené do jiného terminálu

en: Unlock an encrypted device specified in the crypttab file with the x-udisks-auth option
cs: Odemknout šifrované zařízení definované v souboru crypttab s volbou x-udisks-auth

en: Unlock an encrypted system device
cs: Odemknout šifrované systémové zařízení

en: Unmount a device mounted by another user
cs: Odpojit zařízení připojené jiným uživatelem

en: Update SMART data
cs: Aktualizovat data SMART

[ctx: byte-size-pow10]
en: %s (%s bytes)
cs: %s (%s bajtů)

[ctx: byte-size-pow2]
en: %s (%s bytes)
cs: %s (%s bajtů)

[ctx: disk-hdd]
en: %s Hard Disk
cs: Pevný disk %s

[ctx: disk-hdd]
en: Hard Disk
cs: Pevný disk

[ctx: disk-non-rotational]
en: %s Disk
cs: Disk %s

[ctx: dos-part-flag]
en: Bootable
cs: Zaveditelný

[ctx: drive-card-reader]
en: %s Card Reader
cs: Čtečka karet %s

[ctx: drive-with-fixed-media]
en: %s Drive
cs: Disk %s

[ctx: drive-with-generic-media]
en: %s Disk
cs: Disk typu %s

[ctx: drive-with-size]
en: %s Drive
cs: Mechanika %s

[ctx: drive-with-size-and-type]
en: %s %s Drive
cs: Disk %s %s

[ctx: drive-with-type]
en: %s Drive
cs: Disk %s

[ctx: flash-media]
en: %s Card
cs: Karta %s

[ctx: fs-type]
en: Encrypted?
cs: Šifrováno?

[ctx: fs-type]
en: Ext2 (version %s)
cs: Ext2 (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext3 (version %s)
cs: Ext3 (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext4 (version %s)
cs: Ext4 (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
cs: FAT (12bitová verze)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
cs: FAT (16bitová verze)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
cs: FAT (32bitová verze)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
cs: FAT (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: ISO 9660 (version %s)
cs: ISO 9660 (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member
cs: RAID člen Intel RSTe

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member (%s)
cs: RAID člen Intel RSTe (%s)

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member
cs: RAID člen Intel Rapid Storage Technology enterprise

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member (version %s)
cs: RAID člen Intel Rapid Storage Technology enterprise (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
cs: Žurnál pro Ext

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
cs: Žurnál pro Ext (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
cs: Šifrování LUKS

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
cs: Šifrování LUKS (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
cs: Fyzický svazek LVM2

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
cs: Fyzický svazek LVM2 (%s)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member
cs: Člen linuxového RAIDu

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
cs: Člen linuxového RAIDu (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
cs: NTFS (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: Possibly Encrypted
cs: Možné šifrování

[ctx: fs-type]
en: Swap
cs: Odkládací oddíl

[ctx: fs-type]
en: Swap (version %s)
cs: Odkládací oddíl (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: UDF (version %s)
cs: UDF (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s %s)
cs: Neznámý (%s %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s)
cs: Neznámý (%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
cs: VMFS (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member
cs: Člen VMFS

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member (v%s)
cs: Člen VMFS (v%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member
cs: Člen oddílu VMFS

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
cs: Člen oddílu VMFS (version %s)

[ctx: fs-type]
en: VeraCrypt/TrueCrypt Encryption
cs: Šifrování VeraCrypt/TrueCrypt

[ctx: fs-type]
en: XFS (version %s)
cs: XFS (verze %s)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
cs: Zařízení ZFS

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
cs: Zařízení ZFS (ZPool verze %s)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
cs: exFAT (verze %s)

[ctx: generic-drive]
en: Drive
cs: Mechanika

[ctx: gpt-part-flag]
en: Hidden
cs: Skrytý

[ctx: gpt-part-flag]
en: Legacy BIOS Bootable
cs: Zaveditelný pro BIOS

[ctx: gpt-part-flag]
en: No Automount
cs: Nepřipojovat automaticky

[ctx: gpt-part-flag]
en: Read-only
cs: Jen ke čtení

[ctx: gpt-part-flag]
en: System
cs: Systémový

[ctx: job]
en: ATA Enhanced Secure Erase
cs: Vylepšené bezpečné mazání ATA

[ctx: job]
en: ATA Secure Erase
cs: Bezpečné smazání ATA

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
cs: Přidávání zařízení do pole

[ctx: job]
en: Checking Filesystem
cs: Kontrolování souborového systému

[ctx: job]
en: Cleaning Up
cs: Čištění

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
cs: Vytváření souborového systému

[ctx: job]
en: Creating Partition
cs: Vytváření oddílu

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
cs: Vytváření pole RAID

[ctx: job]
en: Deleting Partition
cs: Mazání oddílu

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
cs: Vysouvání média

[ctx: job]
en: Erasing Device
cs: Vymazání zařízení

[ctx: job]
en: Locking Device
cs: Zamykání zařízení

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
cs: Označení zařízení jako vadné

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
cs: Upravování šifrovaného zařízení

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
cs: Upravování souborového systému

[ctx: job]
en: Modifying Partition
cs: Upravování oddílu

[ctx: job]
en: Modifying Swap Device
cs: Upravení odkládacího zařízení

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
cs: Připojování souborového systému

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
cs: Odstranění zařízení z pole

[ctx: job]
en: Repairing Filesystem
cs: Oprava souborového systému

[ctx: job]
en: Resizing Encrypted Device
cs: Změna velikosti šifrovaného zařízení

[ctx: job]
en: Resizing Filesystem
cs: Měnění velikosti souborového systému

[ctx: job]
en: SMART self-test
cs: Test SMART

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
cs: Vytvářím loop zařízení

[ctx: job]
en: Setting Write-Intent Bitmap
cs: Nastavení Bitmapy se záměrem zápisu

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
cs: Spouštění pole RAID

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
cs: Spuštění odkládacího zařízení

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
cs: Zastavení pole RAID

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
cs: Zastavení odkládacího zařízení

[ctx: job]
en: Unlocking Device
cs: Odemykání zařízení

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
cs: Odpojování souborového systému

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
cs: Pole RAID

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
cs: Pole RAID-0

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
cs: Pole RAID-1

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
cs: Pole RAID-10

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
cs: Pole RAID-4

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
cs: Pole RAID-5

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
cs: Pole RAID-6

[ctx: media]
en: CompactFlash
cs: Kompaktní flash karta

[ctx: media]
en: Floppy
cs: Disketa

[ctx: media]
en: SD High Capacity
cs: SDHC

[ctx: media]
en: SecureDigital
cs: SecureDigital karta

[ctx: media]
en: SmartMedia
cs: SmartMedia karta

[ctx: media-type]
en: Floppy
cs: Disketa

[ctx: media-type]
en: Thumb
cs: USB Flash

[ctx: optical-media]
en: %s Disc
cs: Disk %s

[ctx: optical-media]
en: Audio %s
cs: Zvukový %s

[ctx: optical-media]
en: Blank %s
cs: Prázdný %s

[ctx: optical-media]
en: Mixed %s
cs: Mixovaný %s

[ctx: part-block]
en: Partition %u of %s
cs: Oddíl %u z %s

[ctx: part-drive]
en: Partition %u of %s
cs: Oddíl %u z %s

[ctx: part-loop]
en: Partition %u of %s
cs: Oddíl %u z %s

[ctx: part-raid]
en: Partition %u of %s
cs: Oddíl %u z %s

[ctx: part-type]
en: Apple Boot
cs: Zaváděcí oddíl Apple

[ctx: part-type]
en: Apple Core Storage
cs: Úložiště Apple Core

[ctx: part-type]
en: Apple Partition Map
cs: Mapa oddílů Apple

[ctx: part-type]
en: Apple RAID (offline)
cs: Apple RAID (mimo provoz)

[ctx: part-type]
en: Apple TV Recovery
cs: Záchranný oddíl Apple TV

[ctx: part-type]
en: BIOS Boot
cs: Zavaděč BIOS

[ctx: part-type]
en: Basic Data
cs: Základní datový oddíl

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Firmware
cs: Firmware ChromeOS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Kernel
cs: Jádro Chrome OS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Reserved
cs: Rezervováno ChromeOS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
cs: Kořenový souborový systém ChromeOS

[ctx: part-type]
en: Compaq diagnostics
cs: Diagnostika Compaq

[ctx: part-type]
en: EFI System
cs: Systém EFI

[ctx: part-type]
en: Empty
cs: Prázdný

[ctx: part-type]
en: Extended
cs: Rozšiřující oddíl

[ctx: part-type]
en: Extended Boot Partition
cs: Rozšířený zaváděcí oddíl

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Boot
cs: Zaváděcí oddíl FreeBSD

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Data
cs: Datový oddíl FreeBSD

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Swap
cs: Odkládací oddíl FreeBSD

[ctx: part-type]
en: HP-UX Data
cs: Data HP-UX

[ctx: part-type]
en: HP-UX Service
cs: Služba HP-UX

[ctx: part-type]
en: Hibernation
cs: Uspávací oddíl

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT12
cs: Skrytý FAT12

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16
cs: Skrytý FAT16

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16 <32M
cs: Skrytý FAT16 <32

[ctx: part-type]
en: Hidden HPFS/NTFS
cs: Skrytý HPFS/NTFS

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT16 (LBA)
cs: Skrytý W95 FAT16 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32
cs: Skrytý W95 FAT32

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32 (LBA)
cs: Skrytý W95 FAT32 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Intel FFS Reserved
cs: Rezervované pro Intel FFS

[ctx: part-type]
en: Linux Extended
cs: Linuxový rozšiřující oddíl

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
cs: Linuxový souborový systém

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
cs: Linuxový domovský adresář

[ctx: part-type]
en: Linux LVM
cs: Linuxový LVM

[ctx: part-type]
en: Linux RAID
cs: Linuxový RAID

[ctx: part-type]
en: Linux RAID auto
cs: Linuxový automatický RAID

[ctx: part-type]
en: Linux Reserved
cs: Rezervovaný oddíl pro Linux

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86)
cs: Linuxový kořenový oddíl (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86_64)
cs: Linuxový kořenový oddíl (x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Server Data Partition
cs: Linuxový oddíl serverových dat

[ctx: part-type]
en: Linux Swap
cs: Linuxový odkládací oddíl

[ctx: part-type]
en: Linux swap
cs: Linuxový odkládací oddíl

[ctx: part-type]
en: MBR Partition Scheme
cs: Schéma oddílů MBR

[ctx: part-type]
en: Mac OS X
cs: macOS

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM data
cs: Datový oddíl LDM Microsoft

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM metadata
cs: Metadatový oddíl LDM Microsoft

[ctx: part-type]
en: Microsoft Reserved
cs: Rezervovaný oddíl pro Microsoft

[ctx: part-type]
en: Microsoft Windows Recovery Environment
cs: Záchranné prostředí systému Microsoft Windows

[ctx: part-type]
en: NetBSD Concatenated
cs: Zřetězený oddíl NetBSD

[ctx: part-type]
en: NetBSD Encrypted
cs: Šifrovaný oddíl NetBSD

[ctx: part-type]
en: NetBSD Swap
cs: Odkládací oddíl NetBSD

[ctx: part-type]
en: ProDOS file system
cs: Souborový systém ProDOS

[ctx: part-type]
en: Solaris Alternate Sector
cs: Náhradní oddíl Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Backup
cs: Záložní oddíl Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Boot
cs: Zaváděcí oddíl Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved
cs: Rezervovaný oddíl pro Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (2)
cs: Rezervovaný oddíl pro Solaris (2)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (3)
cs: Rezervovaný oddíl pro Solaris (3)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (4)
cs: Rezervovaný oddíl pro Solaris (4)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (5)
cs: Rezervovaný oddíl pro Solaris (5)

[ctx: part-type]
en: Solaris Root
cs: Kořenový oddíl Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Swap
cs: Odkládací oddíl Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris boot
cs: Zavaděč Solaris

[ctx: part-type]
en: Unused
cs: Nepoužitý

[ctx: part-type]
en: W95 Ext d (LBA)
cs: Rozšiřující W95 (LBA)

[ctx: partition-info]
en: Unknown
cs: Neznámý

[ctx: partition-subtype]
en: Generic
cs: Obecný

[ctx: partition-subtype]
en: Other
cs: Jiný

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
cs: Neznámý (%s)
