udisks 2.9.0 - en to gl translation catalogue (295 entries)

en: %s Block Device
gl: Dispositivo de bloque %s

en: %s Loop Device
gl: Dispositivo de búcle %s

en: Apple Partition Map
gl: Mapa de particións de Apple

en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
gl: Requírese autenticación para abortar a autoproba SMART en $(drive)

en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
gl: Requírese autenticación para activar o espazo de intercambio en $(drive)

en: Authentication is required to add a device to a RAID array
gl: Requírese autenticación para engadir un dispositivo a unha matriz de RAID

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
gl: Debe autenticarse para engadir un entrada no ficheiro /etc/crypttab

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
gl: Debe autenticarse para engadir unha entrada no ficheiro /etc/fstab

en: Authentication is required to cancel a job
gl: Para cancelar un traballo precisa autenticarse

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
gl: Para cancelar un traballo iniciado por outro usuario precisa autenticarse

en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
gl: Requírese autenticación para cambiar a etiqueta do sistema de ficheiros en $(drive)

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
gl: Debe autenticarse para cambiar a frase de paso dun dispositivo cifrado

en: Authentication is required to check power state for $(drive)
gl: Requírese autenticación para comprobar o estado de enerxía de $(drive)

en: Authentication is required to check the power state
gl: Para comprobar o estado de enerxía precisa autenticarse

en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
gl: Requírese autenticación para configurar as preferencias de $(drive)

en: Authentication is required to configure the write-intent bitmap on a RAID array
gl: Requírese autenticación para configurar o «write-intent» mapa de bits nunha matriz RAID

en: Authentication is required to create a RAID array
gl: Requírese autenticación para crear unha matriz de RAID

en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
gl: Requírese autenticación para crear a partición en $(drive)

en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
gl: Requírese autenticación para desactivar o espazo de intercambio en $(drive)

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
gl: Debe autenticarse para eliminar un dispositivo loop configurado por outro usuario

en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
gl: Requírese autenticación para eliminar o dispositivo «loop» $(drive)

en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
gl: Requírese autenticación para desactivar SMART en $(drive)

en: Authentication is required to eject $(drive)
gl: Requírese autenticación para expulsar $(drive)

en: Authentication is required to eject media
gl: Debe autenticarse para expulsar o soporte

en: Authentication is required to eject media from a drive plugged into another seat
gl: Debe autenticarse para expulsar un soporte conectado noutro posto

en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
gl: Requírese autenticación para activar SMART en $(drive)

en: Authentication is required to enable/disable SMART
gl: Requírese autenticación para activar/desactivar SMART

en: Authentication is required to format $(drive)
gl: Para formatar $(drive) precisa autenticarse

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
gl: Debe autenticarse para bloquear un dispositivo cifrado desbloqueado por outro usuario

en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
gl: Requírese autenticación para bloquear o dispositivo cifrado $(drive) desbloqueado por outro usuario

en: Authentication is required to manage RAID arrays
gl: Requírese autenticación para xestionar matrices de RAID

en: Authentication is required to manage swapspace
gl: Debe autenticarse para xestionar o espazo de intercambio

en: Authentication is required to modify a device
gl: Debe autenticarse para modificar un dispositivo

en: Authentication is required to modify a device plugged into another seat
gl: Debe autenticarse para modificar un dispositivo conectado noutro posto

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
gl: Requírese autenticación para modificar un dispositivo de «loop» configurado por outro usuario

en: Authentication is required to modify drive settings
gl: Para modificar a configuración do soporte precisa autenticarse

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
gl: Debe autenticarse para modificar a configuración global do sistema

en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
gl: Debe autenticarse para modificar o ficheiro /etc/crypttab

en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
gl: Debe autenticarse para modificar o ficheiro /etc/fstab

en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
gl: Requírese autenticación para modificar o dispositivo «loop» $(drive)

en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
gl: Requírese autenticación para modificar a partición no dispositivo $(drive)

en: Authentication is required to mount $(drive)
gl: Requírese autenticación para montar $(drive)

en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
gl: Requírese autenticación para montar $(drive) referenciado no ficheiro /etc/fstab

en: Authentication is required to mount the filesystem
gl: Debe autenticarse para montar o sistema de ficheiros

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
gl: Debe autenticarse para montar/desmontar o sistema de ficheiros

en: Authentication is required to open $(drive) for benchmarking
gl: Requírese autenticación para abrir $(drive) para analizar o seu rendemento

en: Authentication is required to open $(drive) for reading
gl: Requírese autenticación para abrir $(drive) para a súa lectura

en: Authentication is required to open $(drive) for writing
gl: Requírese autenticación para abrir $(drive) para a súa escrita

en: Authentication is required to open a device
gl: Debe autenticarse para abrir un dispositivo

en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
gl: Requírese autenticación par realizar un borrado seguro de $(drive)

en: Authentication is required to power off $(drive)
gl: Requírese autenticación para apagar $(drive)

en: Authentication is required to power off a drive
gl: Requírese autenticación para apagar o dispositivo

en: Authentication is required to power off a drive plugged into another seat
gl: Requírese autenticación para apagar un dispositivo anexado a outro asento

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
gl: Requírese autenticación para poñer $(drive) en modo en espera

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
gl: Requírese autenticación para poñer unha unidade en espera

en: Authentication is required to read system-level secrets
gl: Debe autenticarse para ler os segredos a nivel do sistema

en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
gl: Requírese autenticación para quitar un dispositivo dunha matriz de RAID

en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
gl: Debe autenticarse para eliminar unha entrada no ficheiro /etc/fstab

en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
gl: Debe autenticarse para eliminar unha entrada no ficheiro /etc/crypttab

en: Authentication is required to rescan $(drive)
gl: Requírese autenticación para reanalizar $(drive)

en: Authentication is required to rescan a device
gl: Requírese autenticación para reanalizar un dispositivo

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
gl: Debe autenticarse para obter os sergredos da configuración global do sistema

en: Authentication is required to run a SMART self-test
gl: Debe autenticarse para executar a autoproba SMART

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
gl: Para borrar un disco duro de forma segura precisa autenticarse

en: Authentication is required to set SMART data from a blob on $(drive)
gl: Requírese autenticación para estabelecer os datos SMART desde un blob en $(drive)

en: Authentication is required to set SMART data from blob
gl: Requírese autenticación para estabelecer datos SMART desde «blob»

en: Authentication is required to set up a loop device
gl: Debe autenticarse para configurar un dispositivo loop

en: Authentication is required to start a RAID array
gl: Requírese autenticación para iniciar unha matriz de RAID

en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
gl: Requírese autenticación para iniciar a autoproba SMART en $(drive)

en: Authentication is required to start/stop data scrubbing of a RAID array
gl: Requírese autenticación para iniciar/deter a depuración de datos dunha matriz RAID

en: Authentication is required to stop a RAID array
gl: Requírese autenticación para deter unha matriz de RAID

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
gl: Debe autenticarse para desbloquear un dispositivo cifrado

en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
gl: Requírese autenticación para desbloquear o dispositivo cifrado $(drive)

en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
gl: Requírese autenticación para desmontar $(drive) montado por outro usuario

en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
gl: Requírese autenticación para desmontar $(drive) referenciado no ficheiro /etc/fstab

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
gl: Debe autenticarse para desmontar un sistema de ficheiros montado por outro usuario

en: Authentication is required to update SMART data
gl: Debe autenticarse para actualizar os datos SMART

en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
gl: Requírese autenticación para actualizar os datos SMART de $(drive)

en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
gl: Requírese autenticación para espertar $(drive) do modo en espera

en: Block Device
gl: Dispositivo de bloque

en: Cancel job
gl: Cancelar traballo

en: Cancel job started by another user
gl: Cancelar traballo iniciado por outro usuario

en: Change passphrase for an encrypted device
gl: Cambiar a frase de paso para un dispositivo cifrado

en: Check power state
gl: Comprobar o estado da enerxía

en: Delete loop devices
gl: Eliminar dispositivos de «loop»

en: Eject media
gl: Expulsar soporte

en: Eject media from a drive attached to another seat
gl: Expultar soporte desde unha unidade conectada noutro posto

en: Eject media from a system drive
gl: Expulsar o soporte desde a unidade do sistema

en: Enable/Disable SMART
gl: Activar/desactivar SMART

en: GUID Partition Table
gl: Táboa de particións

en: Lock an encrypted device unlocked by another user
gl: Bloquear un dispositivo cifrado desbloqueado por outro usuario

en: Loop Device
gl: Dispositivo de búcle

en: Manage RAID arrays
gl: Xestionar matrices de RAID

en: Manage loop devices
gl: Xestionar os dispositivos loop

en: Manage swapspace
gl: Xestionar o espazo de intercambio

en: Modify a device
gl: Modificar un dispositivo

en: Modify a system device
gl: Modificar un dispositivo do sistema

en: Modify drive settings
gl: Modificar configuración do soporte

en: Modify loop devices
gl: Modificar dispositivos de «loop»

en: Modify system-wide configuration
gl: Modificar a configuración global do sistema

en: Mount a filesystem
gl: Modificar un sistema de ficheiros

en: Mount a filesystem from a device plugged into another seat
gl: Montar un sistema de ficheiros desde un dispositivo conectado noutro posto

en: Mount a filesystem on a system device
gl: Modificar un sistema de ficheiros nun dispositivo do sistema

en: Mount/unmount filesystems defined in the fstab file with the x-udisks-auth option
gl: Montar/desmontar un sistema de ficheiros definido no ficheiro fstab coa opción x-udisks-auth

en: Open a device
gl: Abrir un dispositivo

en: Open a system device
gl: Abrir un dispositivo do sistema

en: Power off a drive attached to another seat
gl: Apagar un dispositivo anexado a outro asento

en: Power off a system drive
gl: Apagar o dispositivo do sistema

en: Power off drive
gl: Apagar o dispositivo

en: Rescan a device
gl: Reanalizar un dispositivo

en: Run SMART self-test
gl: Executar a autoproba SMART

en: Securely erase a hard disk
gl: Borrar un disco duro de forma segura

en: Send standby command
gl: Enviar orde de modo de espera

en: Send standby command to a system drive
gl: Enviar orde de modo en espera a unha unidade do sistema

en: Send standby command to drive on other seat
gl: Enviar orde de modo en espera a unha unidade noutra localización

en: Set SMART data from blob
gl: Estabelecer datos SMART desde «blob»

en: Unlock an encrypted device
gl: Desbloquear un dispositivo cifrado

en: Unlock an encrypted device plugged into another seat
gl: Desbloquear un sistema de ficheiros cifrado conectado noutro posto

en: Unlock an encrypted device specified in the crypttab file with the x-udisks-auth option
gl: Desbloquear un dispositivo cifrado especificado polo ficheiro crypttab coa opción «x-udisks-auth»

en: Unlock an encrypted system device
gl: Desbloquear un dispositivo cifrado do sistema

en: Unmount a device mounted by another user
gl: Desbloquear un dispositivo montado por outro usuario

en: Update SMART data
gl: Actualizar os datos SMART

[ctx: disk-hdd]
en: %s Hard Disk
gl: Disco duro %s

[ctx: disk-hdd]
en: Hard Disk
gl: Disco duro

[ctx: disk-non-rotational]
en: %s Disk
gl: Disco %s

[ctx: disk-non-rotational]
en: Disk
gl: Disco

[ctx: dos-part-flag]
en: Bootable
gl: Arrincábel

[ctx: drive-card-reader]
en: %s Card Reader
gl: Lector de tarxetas %s

[ctx: drive-with-fixed-media]
en: %s Drive
gl: Unidade %s

[ctx: drive-with-generic-media]
en: %s Disk
gl: Disco %s

[ctx: drive-with-size]
en: %s Drive
gl: Unidade %s

[ctx: drive-with-size-and-type]
en: %s %s Drive
gl: Unidade %s %s

[ctx: drive-with-type]
en: %s Drive
gl: Unidade %s

[ctx: flash-media]
en: %s Card
gl: Tarxeta %s

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
gl: FAT (versión de 12 bits)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
gl: FAT (versión de 16 bits)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
gl: FAT (versión de 32 bits)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
gl: FAT (version de %s)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
gl: Journal para Ext

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
gl: Journal para Ext (version %s)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
gl: Cifrado LUKS

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
gl: Cfirado LKS (versión %s)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
gl: Volume físico LVM2

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
gl: Volume físico de LVM2 (%s)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member
gl: Membro dun RAID Linux

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
gl: Membro dun RAID Linux (versión %s)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
gl: NTFS (version de %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown
gl: Descoñecido

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s %s)
gl: Descoñecido (%s %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s)
gl: Descoñecido (%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
gl: VMFS (versión %s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member
gl: Mebro de VMFS

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member (v%s)
gl: Membro de VMFS (v%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member
gl: Membro de volume VMFS

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
gl: Membro de volume VMFS (versión %s)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
gl: Dispositivo ZFS

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
gl: Dispositivo ZFS (ZPool versión %s)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
gl: exFAT (versión %s)

[ctx: generic-drive]
en: Drive
gl: Unidade

[ctx: gpt-part-flag]
en: Hidden
gl: Agochado

[ctx: gpt-part-flag]
en: Legacy BIOS Bootable
gl: Arrinque BIOS

[ctx: gpt-part-flag]
en: No Automount
gl: Non automontar

[ctx: gpt-part-flag]
en: Read-only
gl: Só lectura

[ctx: gpt-part-flag]
en: System
gl: Sistema

[ctx: job]
en: ATA Enhanced Secure Erase
gl: Borrado seguro ATA mellorado

[ctx: job]
en: ATA Secure Erase
gl: Borrado ATA seguro

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
gl: Engadindo dispositivo á matriz

[ctx: job]
en: Cleaning Up
gl: Limpando

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
gl: Creando sistema de ficheiros

[ctx: job]
en: Creating Partition
gl: Creando partición

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
gl: Creando unha matriz de RAID

[ctx: job]
en: Deleting Partition
gl: Eliminando partición

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
gl: Expulsar medio

[ctx: job]
en: Erasing Device
gl: Borrando dispositivo

[ctx: job]
en: Locking Device
gl: Bloqueando dispositivo

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
gl: Marcando o dispositivo como fallido

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
gl: Modificando dispositivo cifrado

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
gl: Modificando o sistema de ficheiros

[ctx: job]
en: Modifying Partition
gl: Modificando partición

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
gl: Modificando o sistema de ficheiros

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
gl: Quitando dispositivo da matriz

[ctx: job]
en: SMART self-test
gl: Autoproba SMART

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
gl: Configurando o dispositivo «loop»

[ctx: job]
en: Setting Write-Intent Bitmap
gl: Preferencia Write-Intent do mapa de bits

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
gl: Iniciando a matriz de RAID

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
gl: Iniciando dispositivo de intercambio

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
gl: Detendo a matriz de RAID

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
gl: Detendo dispositivo de intercambio

[ctx: job]
en: Unlocking Device
gl: Desbloquear dispositivo

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
gl: Desbloqueando o sistema de ficheiros

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
gl: Matriz de RAID

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
gl: Matriz de RAID-0

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
gl: Matriz de RAID-1

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
gl: Matriz de RAID-10

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
gl: Matriz de RAID-4

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
gl: Matriz de RAID-5

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
gl: Matriz de RAID-6

[ctx: media]
en: Floppy
gl: Disquete

[ctx: media]
en: SD High Capacity
gl: SD Alta capacidade

[ctx: media-type]
en: Floppy
gl: Disquete

[ctx: media-type]
en: Thumb
gl: Miniatura

[ctx: one-liner-loop]
en: %s — %s (%s)
gl: %s -- %s (%s)

[ctx: optical-media]
en: %s Disc
gl: Disco %s

[ctx: optical-media]
en: Audio %s
gl: Son %s

[ctx: optical-media]
en: Blank %s
gl: En branco %s

[ctx: optical-media]
en: Mixed %s
gl: Mesturado %s

[ctx: part-block]
en: Partition %u of %s
gl: Partición %u de %s

[ctx: part-drive]
en: Partition %u of %s
gl: Partición %u de %s

[ctx: part-loop]
en: Partition %u of %s
gl: Partición %u de %s

[ctx: part-raid]
en: Partition %u of %s
gl: Partición %u de %s

[ctx: part-type]
en: Apple Boot
gl: Arrinque de Apple

[ctx: part-type]
en: Apple Core Storage
gl: Almacenamento Apple Core

[ctx: part-type]
en: Apple HFS/HFS
gl: HFS/HFS de Apple

[ctx: part-type]
en: Apple HFS/HFS+
gl: HFS/HFS+ de Apple

[ctx: part-type]
en: Apple Label
gl: Etiqueta de Apple

[ctx: part-type]
en: Apple Partition Map
gl: Mapa de particións de Apple

[ctx: part-type]
en: Apple RAID
gl: RAID de Apple

[ctx: part-type]
en: Apple RAID (offline)
gl: RAID de Apple (desconectado)

[ctx: part-type]
en: Apple TV Recovery
gl: Recuperación de Apple TV

[ctx: part-type]
en: Apple UFS
gl: UFS de Apple

[ctx: part-type]
en: Apple ZFS
gl: ZFS de Apple

[ctx: part-type]
en: BIOS Boot
gl: Arrinque BIOS

[ctx: part-type]
en: Basic Data
gl: Datos básicos

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Firmware
gl: Firmware de ChromeOS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Kernel
gl: Kernel de ChromeOS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Reserved
gl: Reservado de ChromeOS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
gl: Sistema de ficheiros raíz de ChromeOS

[ctx: part-type]
en: Compaq diagnostics
gl: Diagnóstico de Compaq

[ctx: part-type]
en: Driver
gl: Controladora

[ctx: part-type]
en: Driver 4.3
gl: Controladora 4.3

[ctx: part-type]
en: EFI GPT
gl: GPT de EFI

[ctx: part-type]
en: EFI System
gl: Sistema EFI

[ctx: part-type]
en: Empty
gl: Baleiro

[ctx: part-type]
en: Extended
gl: Extendida

[ctx: part-type]
en: Extended Boot Partition
gl: Partición de arrinque estendida

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Boot
gl: Arrinque de FreeBSD

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Data
gl: Datos de FreeBSD

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Swap
gl: Espazo de intercambio de FreeBSD

[ctx: part-type]
en: FreeBSD UFS
gl: UFS de FreeBSD

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Vinum
gl: Vinum de FreeBSD

[ctx: part-type]
en: HP-UX Data
gl: Datos de HP-UX

[ctx: part-type]
en: HP-UX Service
gl: Servizo HP-UX

[ctx: part-type]
en: Hibernation
gl: Hibernación

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT12
gl: FAT12 agochado

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16
gl: FAT16  agochado

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16 <32M
gl: FAT16 <32M agochado

[ctx: part-type]
en: Hidden HPFS/NTFS
gl: HPFS/NTFS agochado

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT16 (LBA)
gl: W95 FAT16  agochado (LBA)

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32
gl: W95 FAT32  agochado

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32 (LBA)
gl: W95 FAT32  agochado (LBA)

[ctx: part-type]
en: Linux Extended
gl: Extendido de Linux

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
gl: Sistema de ficheiros de Linux

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
gl: Partición de cartafoles persoais de Linux

[ctx: part-type]
en: Linux LVM
gl: LVM de Linux

[ctx: part-type]
en: Linux RAID
gl: RAID Linux

[ctx: part-type]
en: Linux RAID auto
gl: RAID automático de Linux

[ctx: part-type]
en: Linux Reserved
gl: Reservado por Linux

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86)
gl: Particińo raíz de Linux (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86_64)
gl: Partición de raíz Linux (x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Server Data Partition
gl: Partición de datos do servidor de Linux

[ctx: part-type]
en: Linux Swap
gl: Espazo de intercambio de Linux

[ctx: part-type]
en: Linux swap
gl: Espazo de intercambio de Linux

[ctx: part-type]
en: MBR Partition Scheme
gl: Esquema de particións MBR

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM data
gl: Datos LDM de Microsoft

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM metadata
gl: Metadatos de LDM de Microsoft

[ctx: part-type]
en: Microsoft Reserved
gl: Reservado por Microsoft

[ctx: part-type]
en: Microsoft Windows Recovery Environment
gl: Contorno de recuperación de Microsoft Windows

[ctx: part-type]
en: NetBSD Concatenated
gl: Concatenado de NetBSD

[ctx: part-type]
en: NetBSD Encrypted
gl: Cifrado de NetBSD

[ctx: part-type]
en: NetBSD FFS
gl: FSS de NetBSD

[ctx: part-type]
en: NetBSD LFS
gl: LFS de NetBSD

[ctx: part-type]
en: NetBSD RAID
gl: RAID de NetBSD

[ctx: part-type]
en: NetBSD Swap
gl: Espazo de intercambio de NetBSD

[ctx: part-type]
en: ProDOS file system
gl: Sistema de ficheiros de ProDOS

[ctx: part-type]
en: Solaris /home
gl: /home de Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris /usr
gl: /usr de Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris /var
gl: /var de Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Alternate Sector
gl: Sector alterno de Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Backup
gl: Copia de seguranza de Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Boot
gl: Arrinque de Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved
gl: Reservado por Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (2)
gl: Reservado por Solaris (2)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (3)
gl: Reservado por Solaris (3)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (4)
gl: Reservado por Solaris (4)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (5)
gl: Reservado por Solaris (5)

[ctx: part-type]
en: Solaris Root
gl: Raíz de Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Swap
gl: Espazo de intercambio de Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris boot
gl: Arrinque de Solaris

[ctx: part-type]
en: Unused
gl: Sen usar

[ctx: part-type]
en: VMWare VMFS
gl: VMFS de VMWare

[ctx: part-type]
en: VMWare vmkcore
gl: vmkcore VMWare

[ctx: partition-info]
en: Unknown
gl: Descoñecido

[ctx: partition-subtype]
en: Generic
gl: Xenérico

[ctx: partition-subtype]
en: Other
gl: Outro

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
gl: Descoñecido (%s)
