authselect 1.1 - en to nl translation catalogue (339 entries)

en: 
    Some unexpected changes to the configuration were detected.
    Use --force parameter if you want to overwrite these changes.
nl: 
    Er werden enkele onverwachte wijzigingen in de configuratie ontdekt.
    Gebruik de parameter --force als u deze wijzigingen wilt overschrijven.

en:  None
nl:  Geen

en:  does not exist.
nl:  bestaat niet.

en: %-*s (created at %s)
nl: %-*s (aangemaakt in %s)

en: %s update failed: %d
nl: %s update mislukte: %d

en: %s was not found. Please, install realmd.
nl: %s werd niet gevonden. Gelieve realmd te installeren.

en: <0=Lock|1=Ignore>
nl: <0=Vergrendelen|1=Negeren>

en: <Administrator>
nl: <Beheerder>

en: <domain>
nl: <domein>

en: <lowest-highest>
nl: <laagste-hoogste>

en: <name>
nl: <naam>

en: <number>
nl: <aantal>

en: <options>
nl: <opties>

en: <user|server|domain|ads>
nl: <gebruiker|server|domein|ads>

en: <workgroup>
nl: <werkgroep>

en: At least one option is required!
nl: Ten minste één optie is vereist!

en: Authselect command '%s' can only be run as root!
nl: Authselect-commando '%s' kan alleen door root uitgevoerd worden!

en: Available commands:
nl: Beschikbare commando's:

en: Backup [%s] contains authselect configuration
nl: Back-up [%s] bevat de configuratie van authselect

en: Backup [%s] contains non-authselect configuration
nl: Back-up [%s] bevat een configuratie die niet van authselect is

en: Backup commands:
nl: Back-up commando's:

en: Backup stored at %s
nl: Back-up is opgeslagen in %s

en: Backup system files before activating profile
nl: Maak een back-up van systeembestanden voordat het profiel geactiveerd wordt

en: Backup system files before activating profile (generate unique name)
nl: Maak een back-up van systeembestanden voordat het profiel geactiveerd wordt en genereer daarvoor een unieke naam

en: Backup was successfully created at [%s]
nl: De back-up werd met succes aangemaakt in [%s]

en: Base new profile on a default profile even if vendor profile with the same name exists
nl: Baseer nieuw profiel op een standaard profiel zelfs als een leveranciersprofiel met dezelfde naam bestaat

en: Bug: commands can't be NULL!
nl: Bug: commando's kunnen niet NULL zijn!

en: Changes were successfully applied.
nl: De wijzigingen werden met succes toegepast.

en: Check if the current configuration is valid
nl: Controleer of de huidige configuratie geldig is

en: Checking if all required directories are writable.
nl: Controleren of alle vereiste mappen beschrijfbaar zijn.

en: Command [%s] failed with %d, stderr:
nl: Commando [%s] mislukte met %d, stderr:

en: Command options:
nl: Commando-opties:

en: Common options:
nl: Algemene opties:

en: Common options:
nl: Algemene opties:

en: Comparing content against [%s]
nl: Inhoud vergelijken met [%s]

en: Comparing content against current profile
nl: Inhoud vergelijken met het huidige profiel

en: Copying [%s] to [%s/%s]
nl: Kopiëren van [%s] naar [%s/%s]

en: Create new authselect profile
nl: Maak nieuw authselect-profiel aan

en: Create new profile as a vendor profile instead of a custom profile
nl: Maak nieuw profiel aan als een leveranciersprofiel in plaats van als een aangepast profiel

en: Creating empty profile at [%s]
nl: Er wordt op [%s] een leeg profiel aangemaakt

en: Creating new profile from "%s" at [%s]
nl: Er wordt een nieuw profiel aangemaakt van "%s" in [%s]

en: Creating path [%s]
nl: Pad [%s] wordt aangemaakt

en: Creating symbolic link [%s] to [%s]
nl: Symbolische link [%s] naar [%s] wordt aangemaakt

en: Creating temporary directory at [%s]
nl: Er wordt een tijdelijke map aangemaakt in [%s]

en: Current configuration is not valid. It was probably modified outside authselect.
nl: Huidige configuratie is niet geldig. Zij werd waarschijnlijk buiten authselect om veranderd.

en: Current configuration is valid.
nl: Huidige configuratie is geldig.

en: Dconf is not installed on your system
nl: Dconf is niet geïnstalleerd op uw systeem

en: Default profile can not be created
nl: Standaardprofiel kan niet aangemaakt worden

en: Directory [%s] does not exist, please create it!
nl: Map [%s] bestaat niet, gelieve het aan te maken!

en: Directory [%s] is missing!
nl: Map [%s] ontbreekt!

en: Disable feature in currently selected profile
nl: Zet functie uit in het huidig geselecteerde profiel

en: Do not backup system files when --force is set
nl: Maak geen back-up van systeembestanden als --force meegegeven is

en: Do not print profile requirements
nl: Druk geen profielvereisten af

en: Enable feature in currently selected profile
nl: Zet functie aan in het huidig geselecteerde profiel

en: Enabled features:
nl: Aangezette functies:

en: Enforce changes
nl: Forceer wijzigingen

en: Enforcing activation!
nl: Activatie wordt geforceerd!

en: Error while trying to access file [%s] [%d]: %s
nl: Fout bij poging toegang te krijgen tot bestand [%s] [%d]: %s

en: Error: Both --enablewinbind and --enablewinbindauth must be set.
nl: Fout: Zowel --enablewinbind als --enablewinbindauth moeten ingesteld zijn.

en: Error: Please, provide --updateall option.
nl: Fout: Gelieve de optie --updateall mee te geven.

en: Error: option --%s is no longer supported and we cannot continue if it is set.
nl: Fout: optie --%s wordt niet meer ondersteund en we kunnen niet verdergaan als het ingesteld is.

en: Executing: %s
nl: %s wordt uitgevoerd

en: Feature to disable.
nl: Functie die uitgezet kan worden.

en: Feature to enable.
nl: Functie die aangezet kan worden.

en: File %s:
    %s
nl: Bestand %s:
    %s

en: File %s: Empty
nl: Bestand %s: Leeg

en: File [%s] does not exist
nl: Bestand [%s] bestaat niet

en: File [%s] exists but it needs to be overwritten!
nl: Bestand [%s] bestaat maar het moet overschreven worden!

en: File [%s] is bigger than %uKiB!
nl: Bestand [%s] is groter dan %u KiB!

en: File [%s] is still present
nl: Bestand [%s] is nog aanwezig

en: File [%s] should exist but is missing. It is not safe to delete [%s]. Aborting.
nl: Bestand [%s] zou moeten bestaan maar ontbreekt. Het is niet veilig om [%s] te verwijderen. Programma wordt afgebroken.

en: File [%s] was modified outside authselect!
nl: Bestand [%s] werd buiten authselect om veranderd!

en: File that needs to be overwritten was found
nl: Het bestand dat overschreven moet worden is gevonden

en: Found default selinux context for [%s]: %s
nl: Standaard selinux-context gevonden voor [%s]: %s

en: Found profile [%s]
nl: Profiel [%s] is gevonden

en: Found selinux context for [%s]: %s
nl: selinux-context gevonden voor [%s]: %s

en: Get identifier of currently selected profile
nl: Haal identificatiecode van huidig geselecteerde profiel op

en: Help options:
nl: Opties voor hulp:

en: ID of a profile that should be used as a base for the new profile
nl: Identificatiecode van een profiel dat gebruikt moet worden als basis voor het nieuwe profiel

en: IMPORTANT: authconfig is replaced by authselect, please update your scripts.
nl: BELANGRIJK: authconfig is vervangen door authselect. Pas uw scripts aan.

en: Internal error: filepath cannot be NULL!
nl: Interne fout: bestandspad kan niet NULL zijn!

en: Internal error: stat cannot be NULL!
nl: Interne fout: stat kan niet NULL zijn!

en: Invalid operator!
nl: Ongeldige operator!

en: Invalid option %s: %s
nl: Ongeldige optie %s: %s

en: Kerberos 5 for authenticate with winbind
nl: Kerberos 5 voor authenticatie met winbind

en: Kerberos authentication by default
nl: Gebruik standaard authenticatie met Kerberos

en: LDAP for authentication by default
nl: Gebruik standaard LDAP voor authenticatie

en: LDAP for user information by default
nl: Gebruik standaard LDAP voor gebruikersinformatie

en: Link [%s] does not point to [%s]
nl: Link [%s] wijst niet naar [%s]

en: Link [%s] points to [%s]
nl: Link [%s] wijst naar [%s]

en: List available backups
nl: Toon beschikbare back-ups

en: List available profile features
nl: Toon beschikbare profielfuncties

en: List available profiles
nl: Toon beschikbare profielen

en: Locations array is NULL
nl: Het array met locaties is NULL

en: Looking up profile [%s]
nl: Profiel [%s] wordt opgezocht

en: Missing option: %s
nl: Ontbrekende optie: %s

en: NAME
nl: NAAM

en: NIS for user information by default
nl: Gebruik standaard NIS voor gebruikersinformatie

en: Name can not be empty
nl: Naam mag niet afwezig blijven

en: Name of the backup to remove.
nl: Naam van de te verwijderen back-up.

en: Name of the backup to restore from.
nl: Naam van de back-up om van te herstellen.

en: New profile name.
nl: Nieuwe profielnaam.

en: New profile was created at %s
nl: Nieuw profiel is aangemaakt in %s

en: No existing configuration detected.
nl: Er werd geen bestaande configuratie gedetecteerd.

en: Omitting [%s] since it does not exist in base profile
nl: [%s] wordt weggelaten omdat het niet voorkomt in het basisprofiel

en: Only one free argument is expected!
nl: Er wordt slechts één vrijstaand argument verwacht!

en: Out of memory!
nl: Geheugen is vol!

en: Print backup names without any formatting and additional information
nl: Druk de namen van back-ups af zonder formattering en extra informatie

en: Print changes that would be otherwise written
nl: Druk wijzigingen af die anders overschreven zouden worden

en: Print command parameters instead of formatted output
nl: Druk commandoparameters af in plaats van geformatteerde uitvoer

en: Print content of all files
nl: Druk de inhoud van alle bestanden af

en: Print dconf database content
nl: Druk de inhoud van de dconf-database af

en: Print dconf lock content
nl: Druk de inhoud van dconf's lock af

en: Print error messages
nl: Druk foutmeldingen af

en: Print fingerprint-auth content
nl: Druk de inhoud van fingerprint-auth af

en: Print nsswitch.conf content
nl: Druk de inhoud van nsswitch.conf af

en: Print password-auth content
nl: Druk de inhoud van password-auth af

en: Print postlogin content
nl: Druk de inhoud van postlogin af

en: Print profile requirements
nl: Druk profielvereisten af

en: Print smartcard-auth content
nl: Druk de inhoud van smartcard-auth af

en: Print system-auth content
nl: Druk de inhoud van system-auth af

en: Print trace messages
nl: Druk meldingen over de loop van het programma af

en: Print warning messages
nl: Druk waarschuwingen af

en: Profile "%s" already exist at [%s]
nl: Profiel "%s" bestaat al op [%s]

en: Profile "%s" was selected.
nl: Profiel "%s" werd geselecteerd.

en: Profile ID: %s
nl: Identificatiecode van profiel: %s

en: Profile [%s] does not contain a name in [%s]!
nl: Profiel [%s] bevat geen naam in [%s]!

en: Profile [%s] found at [%s]
nl: Profiel [%s] is gevonden in [%s]

en: Profile [%s] is a custom profile
nl: Profiel [%s] is een aangepast profiel

en: Profile [%s] is a default profile
nl: Profiel [%s] is een standaardprofiel

en: Profile [%s] is a vendor profile
nl: Profiel [%s] is een leveranciersprofiel

en: Profile [%s] was not found
nl: Profiel [%s] werd niet gevonden

en: Profile feature [%s] is no longer supported, removing it...
nl: Profielfunctie [%s] wordt niet meer ondersteund, het wordt verwijderd ...

en: Profile identifier.
nl: Identificatiecode van profiel.

en: Reading file [%s/%s]
nl: Bestand [%s/%s] wordt gelezen

en: Reading profile directory [%s]
nl: Profielmap [%s] wordt gelezen

en: Refusing to activate profile unless this file is removed or overwrite is requested.
nl: Het profiel wordt niet geactiveerd tenzij dit bestand verwijderd wordt of als overschrijven aangevraagd wordt.

en: Refusing to activate profile unless those changes are removed or overwrite is requested.
nl: Het profiel wordt niet geactiveerd tenzij die veranderingen verwijderd worden of als overschrijven aangevraagd wordt.

en: Regenerate configuration for currently selected command
nl: Regenereer configuratie voor huidig geselecteerd commando

en: Remove backup
nl: Verwijder back-up

en: Removing [%s]
nl: Verwijderen van [%s]

en: Removing backup [%s]
nl: Back-up [%s] wordt verwijderd

en: Removing directory [%s]
nl: Verwijderen van map [%s]

en: Removing file [%s/%s]
nl: Verwijderen van bestand [%s/%s]

en: Removing file: %s
nl: Verwijderen van bestand: %s

en: Renaming [%s] to [%s]
nl: Hernoemen van [%s] naar [%s]

en: Restore from backup
nl: Herstel van back-up

en: Restoring configuration from backup [%s]
nl: Configuratie herstellen op basis van back-up [%s]

en: Running authconfig compatibility tool.
nl: Het compatibiliteitsgereedschap authconfig wordt uitgevoerd.

en: SSSD for authentication by default with manually managed configuration
nl: standaard SSSD gebruiken voor authenticatie, met handmatig beheerde configuratie

en: SSSD for user information by default with manually managed configuration
nl: standaard SSSD gebruiken voor gebruikersinformatie, met handmatig beheerde configuratie

en: See Fedora 28 Change Page: https://fedoraproject.org/wiki/Changes/AuthselectAsDefault
nl: Zie Fedora 28 Change Page: https://fedoraproject.org/wiki/Changes/AuthselectAsDefault

en: See man authselect-migration(7) to help you with migration to authselect
nl: Type 'man authselect-migration(7)' op de commandoregel voor hulp met de overgang naar authselect

en: Select profile
nl: Selecteer profiel

en: Service %s was not found. Please install the service.
nl: Dienst %s werd niet gevonden. Gelieve de dienst te installeren.

en: Show brief usage message for a command
nl: Toon beknopte informatie over hoe een commando te gebruiken

en: Show profile information
nl: Laat profielinformatie zien

en: Show this for a command
nl: Toon dit voor een commando

en: Skipping [%s] because it is not an authselect file
nl: [%s] wordt overgeslagen omdat het geen authselect-bestand is

en: Some directories are not accessible by authselect!
nl: Sommige mappen zijn niet toegankelijk voor authselect!

en: Some unexpected changes to the configuration were detected. Use 'select' command instead.
nl: Enkele onverwachte wijzigingen van de configuratie werden ontdekt. Gebruik het commando 'select' als alternatief.

en: Symbolic link [%s] to [%s] still exists!
nl: Symbolische link [%s] naar [%s] bestaat nog steeds!

en: Symbolic links were successfully removed
nl: Symbolische links werden met succes verwijderd

en: Symlink dconf files from the base profile instead of copying them
nl: Maak symbolische link naar dconf-bestanden van het basisprofiel in plaats van ze te kopiëren

en: Symlink meta files from the base profile instead of copying them
nl: Maak symbolische link naar metabestanden van het basisprofiel in plaats van ze te kopiëren

en: Symlink nsswitch files from the base profile instead of copying them
nl: Maak symbolische link naar nsswitch-bestanden van het basisprofiel in plaats van ze te kopiëren

en: Symlink pam files from the base profile instead of copying them
nl: Maak symbolische link naar pam-bestanden van het basisprofiel in plaats van ze te kopiëren

en: Symlink specific file (can be set multiple times)
nl: Maak symbolische link naar specifiek bestand (kan meerdere keren ingesteld worden)

en: System was not configured with authselect.
nl: Systeem werd niet geconfigureerd met authselect.

en: Temporary file is named [%s]
nl: Tijdelijk bestand wordt genoemd [%s]

en: The following nsswitch maps are overwritten by the profile:
nl: De volgende nsswitch-afbeeldingen zijn overschreven door het profiel:

en: The purpose of this tool is to enable authentication against chosen services with authselect and minimum configuration. It does not provide all capabilities of authconfig.
nl: Het doel van dit gereedschap is het mogelijk maken van authenticatie tegenover gekozen diensten met authselect en met minimale configuratie. Het biedt niet alle mogelijkheden van authconfig.

en: There is no filename in [%s]
nl: Er is geen bestandsnaam in [%s]

en: These options are no longer supported and have no effect
nl: Deze opties worden niet meer ondersteund en hebben geen effect

en: These options have a compatibility layer
nl: Deze opties hebben een compatibiliteitslaag

en: Trying to activate profile [%s]
nl: Getracht wordt profiel [%s] te activeren

en: Trying to backup authselect configuration to [%s]
nl: Getracht wordt een back-up van de authselect-configuratie aan te maken in [%s]

en: Trying to backup system configuration to [%s]
nl: Getracht wordt een back-up van de systeemconfiguratie aan te maken in [%s]

en: Trying to uninstall authselect configuration
nl: Getracht wordt de configuratie van authselect te verwijderen

en: Unable to access [%s] [%d]: %s
nl: Krijg geen toegang tot [%s] [%d]: %s

en: Unable to access directory [%s] in [WX] mode!
nl: Kan geen toegang krijgen tot map [%s] in [WX]-modus!

en: Unable to activate profile [%d]: %s
nl: Kan profiel [%d] niet activeren: %s

en: Unable to activate profile [%s] [%d]: %s
nl: Kan profiel [%s] [%d] niet activeren.: %s

en: Unable to apply changes [%d]: %s
nl: Kan wijzigingen [%d] niet toepassen: %s

en: Unable to backup current configuration [%d]: %s
nl: Kan geen back-up maken van huidige configuratie [%d]: %s

en: Unable to backup current configuration!
nl: Kan geen back-up maken van huidige configuratie!

en: Unable to check configuration [%d]: %s
nl: Kan configuratie [%d] niet controleren: %s

en: Unable to check file [%s] [%d]: %s
nl: Kan bestand [%s] [%d] niet controleren: %s

en: Unable to check file mode of [%s] [%d]: %s
nl: Kan bestandsmodus van [%s] [%d] niet controleren: %s

en: Unable to check presence of [%s] [%d]: %s
nl: Kan aanwezigheid van [%s] [%d] niet controleren: %s

en: Unable to chmod file [%s] [%d]: %s
nl: Kan chmod niet toepassen op bestand [%s] [%d]: %s

en: Unable to chown file [%s] [%d]: %s
nl: chown mislukt voor bestand [%s] [%d]: %s

en: Unable to compile regular expression: regex error %d
nl: Kan reguliere expressie niet complileren: regex error %d

en: Unable to copy [%s] to [%s/%s] [%d]: %s
nl: Kan [%s] niet kopiëren naar [%s/%s] [%d]: %s

en: Unable to copy files [%d]: %s
nl: Kan bestanden [%d] niet kopiëren: %s

en: Unable to create [%s] [%d]: %s
nl: Kan [%s] [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create array (out of memory)
nl: Kan array niet aanmaken (te weinig geheugen)

en: Unable to create backup [%d]: %s
nl: De back-up [%d] kon niet aangemaakt worden: %s

en: Unable to create backup directory [%s/%s] [%d]: %s
nl: Kan back-up map [%s/%s] [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create backup directory [%s] [%d]: %s
nl: Kan back-up map [%s] [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create empty profile [%d]: %s
nl: Kan leeg profiel [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create file name: out of memory
nl: Kan bestandsnaam niet aanmaken: te weinig geheugen

en: Unable to create message!
nl: Kaan geen bericht aanmaken!

en: Unable to create new profile [%d]: %s
nl: Kan nieuw profiel [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create path [%s] [%d]: %s
nl: Kan pad [%s] [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create profile [%d]: %s
nl: Kan profiel [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create profile path: out of memory
nl: Kan het pad van het profiel niet aanmaken: te weinig geheugen

en: Unable to create selabel context [%d]: %s
nl: Kan context [%d] voor selabel niet aanmaken: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] [%d]: %s
nl: Kan symbolische link [%s] [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create symbolic link [%s] to [%s] [%d]: %s
nl: Kan geen symbolische link [%s] aanmaken naar [%s] [%d]: %s

en: Unable to create symbolic links [%d]: %s
nl: Kan symbolische links [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to create temporary file for [%s] [%d]: %s
nl: Kan tijdelijk bestand voor [%s] [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to delete directory [%s] [%d]: %s
nl: Kan de map [%s] [%d] niet verwijderen: %s

en: Unable to disable feature [%d]: %s
nl: Kan functie [%d] niet uitzetten: %s

en: Unable to enable feature [%d]: %s
nl: Kan functie [%d] niet aanzetten: %s

en: Unable to find new match: regex error %d
nl: Kan geen nieuwe match vinden: regex error %d

en: Unable to find nsswitch maps [%d]: %s
nl: Kan de nsswitch-afbeeldingen [%d] niet vinden: %s

en: Unable to find profile [%s] [%d]: %s
nl: Kan profiel [%s] [%d] niet vinden: %s

en: Unable to generate files [%d]: %s
nl: Kan bestanden [%d] niet genereren: %s

en: Unable to generate nsswitch.conf
nl: Kan nsswitch.conf niet genereren

en: Unable to generate nsswitch.conf [%d]: %s
nl: Kan nsswitch.conf [%d] niet genereren: %s

en: Unable to generate template [%d]: %s
nl: Kan template niet genereren [%d]: %s

en: Unable to get basename of [%s]
nl: Kan basisnaam van [%s] niet verkrijgen

en: Unable to get current configuration [%d]: %s
nl: Kan huidige configuratie [%d] niet verkrijgen: %s

en: Unable to get current fscreate selinux context!
nl: Kan huidige selinux-context van fscreate niet verkrijgen!

en: Unable to get current time!
nl: Kan huidige tijd niet verkrijgen!

en: Unable to get default selinux context for [%s] [%d]: %s!
nl: Kan standaard selinux-context voor [%s] [%d] niet verkrijgen: %s!

en: Unable to get generated content [%d]: %s
nl: Kan gegenereerde inhoud [%d] niet verkrijgen: %s

en: Unable to get parent directory of [%s] [%d]: %s
nl: Kan de oudermap van [%s] [%d] niet verkrijgen: %s

en: Unable to get path to %s parent directory!
nl: Kan pad naar de oudermap %s niet verkrijgen!

en: Unable to get profile features [%d]: %s
nl: Kan profielfuncties [%d] niet verkrijgen: %s

en: Unable to get profile information [%d]: %s
nl: Kan profielinformatie [%d] niet verkrijgen: %s

en: Unable to get profile list!
nl: Kan profiellijst niet verkrijgen!

en: Unable to list available backups!
nl: Kan beschikbare back-ups niet tonen!

en: Unable to list directory [%s] [%d]: %s
nl: Kon de inhoud van de map [%s] [%d] niet weergeven: %s

en: Unable to list profiles [%d]: %s
nl: Kan de profielen [%d] niet tonen: %s

en: Unable to load profile [%s] [%d]: %s
nl: Kan profiel [%s] [%d] niet laden: %s

en: Unable to lookup selinux context [%d]: %s
nl: Kan context [%d] van selinux niet opzoeken: %s

en: Unable to make path [%s] [%d]: %s
nl: Kan pad [%s] [%d] niet aanmaken: %s

en: Unable to obtain feature list (out of memory)
nl: Kan functielijst niet verkrijgen (te weinig geheugen)

en: Unable to obtain nsswitch maps!
nl: Kan nsswitch-afbeeldingen niet verkrijgen!

en: Unable to obtain selinux context for [%s] [%d]: %s
nl: Kan selinux-context niet verkrijgen voor [%s] [%d]: %s

en: Unable to obtain supported features
nl: Kan ondersteunde functies niet verkrijgen

en: Unable to open directory [%s] [%d]: %s
nl: Kan map [%s] [%d] niet openen: %s

en: Unable to open file [%s] [%d]: %s
nl: Kan bestand [%s] [%d] niet openen: %s

en: Unable to overwrite file [%s] [%d]: %s
nl: Kan bestand [%s] [%d] niet overschrijven: %s

en: Unable to parse command arguments
nl: Kan commandoargumenten niet ontleden

en: Unable to process match [%d]: %s
nl: Kan match [%d] niet verwerken: %s

en: Unable to process operator [%d]: %s
nl: Kan operator [%d] niet verwerken: %s

en: Unable to read [%s] [%d]: %s
nl: Kan [%s] [%d] niet lezen: %s

en: Unable to read base profile [%s] [%d]: %s
nl: Kan basisprofiel [%s] [%d] niet lezen: %s

en: Unable to read file [%s/%s] [%d]: %s
nl: Kan bestand [%s/%s] [%d] niet lezen: %s

en: Unable to read file [%s] [%d]: %s
nl: Kan bestand [%s] [%d] niet lezen: %s

en: Unable to read link destination [%s] [%d]: %s
nl: Kan bestemming [%s] [%d] van link niet lezen: %s

en: Unable to read profile requirements!
nl: Kan profielvereisten niet inlezen!

en: Unable to remove backup [%s] [%d]: %s
nl: Kan back-up [%s] [%d] niet verwijderen: %s

en: Unable to remove symlinks [%d]: %s
nl: Kan symbolische links [%d] niet verwijderen: %s

en: Unable to rename [%s] to [%s] [%d]: %s
nl: Kan [%s] niet hernoemen naar [%s] [%d]: %s

en: Unable to resolve symbolic links names
nl: Kan symbolische links niet tot bestaande bestanden herleiden

en: Unable to restore [%s] [%d]: %s
nl: Kan [%s] [%d] niet herstellen: %s

en: Unable to restore backup [%s] [%d]: %s
nl: Kan back-up [%s] [%d] niet herstellen: %s

en: Unable to restore fscreate selinux context!
nl: Kan selinux-context van fscreate niet herstellen!

en: Unable to search string: regex error %d
nl: Kan tekenreeks niet zoeken: regex error %d

en: Unable to set fscreate selinux context!
nl: Kan selinux-context van fscreate niet instellen!

en: Unable to stat [%s] [%d]: %s
nl: stat [%s] [%d] mislukte: %s

en: Unable to stat directory [%d]: %s
nl: Kan stat niet uitvoeren voor map [%d]: %s

en: Unable to test current configuration [%d]: %s
nl: Kan huidige configuratie [%d] niet testen: %s

en: Unable to uninstall authselect configuration [%d]: %s
nl: Kan huidige authselect-configuratie [%d] niet verwijderen: %s

en: Unable to update dconf database [%d]: %s
nl: Kan dconf-database [%d] niet vernieuwen: %s

en: Unable to validate file [%s] [%d]: %s
nl: Kan bestand [%s] [%d] niet valideren: %s

en: Unable to validate link [%s] [%d]: %s
nl: Kan link [%s] [%d] niet valideren: %s

en: Unable to write configuration [%d]: %s
nl: Kan configuratie niet wegschrijven [%d]: %s

en: Unable to write data [%s] [%d]: %s
nl: Kan de data [%s] [%d] niet wegschrijven: %s

en: Unable to write generated system files [%d]: %s
nl: Kan gegenereerde systeembestanden [%d] niet wegschrijven: %s

en: Unable to write temporary file [%s] [%d]: %s
nl: Kan niet naar tijdelijk bestand [%s] [%d] schrijven: %s

en: Unable to write to [%s] [%d]: %s
nl: Kan niet schrijven naar [%s] [%d]: %s

en: Unexpected changes to the configuration were detected.
nl: Er werden onverwachte veranderingen in de configuratie gedetecteerd.

en: Unexpected parameter: %s
nl: Onverwachte parameter: %s

en: Uninstall authselect configuration
nl: Verwijder authselectconfiguratie

en: Unknown file name [%s]
nl: Onbekende bestandsnaam [%s]

en: Unknown profile feature [%s]
nl: Onbekende profielfunctie [%s]

en: Unknown profile feature [%s], did you mean [%s]?
nl: Onbekende profielfunctie [%s], bedoelde u [%s]?

en: Usage:
    %s COMMAND COMMAND-ARGS
nl: Gebruik:
    %s commando argumenten

en: Validating file [%s]
nl: Bestand [%s] wordt gevalideerd

en: Validating link [%s]
nl: Link [%s] wordt gevalideerd

en: Value AUTHSELECT_PROFILE_ANY is invalid in this context
nl: Waarde van AUTHSELECT_PROFILE_ANY is in deze context niet geldig

en: Warning: These options are not supported anymore and have no effect:
nl: Waarschuwing: Deze opties worden niet meer ondersteund en hebben geen effect:

en: Writing temporary file for [%s]
nl: Tijdelijk bestand voor [%s] wordt geschreven

en: [%s] does not exist!
nl: [%s] bestaat niet!

en: [%s] has unexpected content!
nl: [%s] heeft een onverwachte inhoud!

en: [%s] has wrong group [%u], expected [%u]!
nl: [%s] heeft de verkeerde groep [%u], verwacht werd [%u]!

en: [%s] has wrong mode [%.4o], expected [%.4o]!
nl: [%s] heeft de verkeerde modus [%.4o], verwacht werd [%.4o]!

en: [%s] has wrong owner [%u], expected [%u]!
nl: [%s] heeft de verkeerde eigenaar [%u], verwacht werd [%u]!

en: [%s] has wrong type [%.7o], expected [%.7o]!
nl: [%s] heeft het verkeerde type [%.7o], verwacht werd [%.7o]!

en: [%s] is not a directory!
nl: [%s] is geen map!

en: [%s] is not a regular file!
nl: [%s] is geen regulier bestand!

en: [%s] is not a symbolic link!
nl: [%s] is geen symbolische link!

en: [%s] was not created by authselect!
nl: [%s] werd niet aangemaakt door authselect!

en: [OPTIONS...]
nl: [OPTIES ...]

en: account locking in case of too many consecutive authentication failures
nl: account blokkeren indien te veel authenticatiefouten achter elkaar optreden

en: action to be taken on smart card removal
nl: te ondernemen actie bij verwijderen van smartcard

en: authconfig can only be run as root
nl: authconfig kan alleen door root worden uitgevoerd

en: authentication with fingerprint readers by default
nl: authenticatie met vingerprintlezers standaard gebruiken

en: authentication with smart card by default
nl: authenticatie met smartcard standaard gebruiken

en: automatic per-user ecryptfs
nl: automatische ecryptfs per gebruiker

en: caching of user credentials in SSSD by default
nl: standaard SSSD gebruiken voor opslaan van gebruikerslegitimatie in cachegeheugen

en: check of access.conf during account authorization
nl: controle van access.conf tijdens account-autorisatie

en: creation of home directories for users on their first login
nl: aanmaken van persoonlijke mappen voor gebruikers bij hun eerste aanmelding

en: default Kerberos KDC
nl: standaard KDC van Kerberos

en: default Kerberos admin server
nl: standaard server voor het beheer van Kerberos

en: default Kerberos realm
nl: standaard realm van Kerberos

en: default LDAP base DN
nl: standaardnaam van het basisdomein van LDAP

en: default LDAP server hostname or URI
nl: standaard LDAP-server-hostnaam of URI

en: default NIS domain
nl: standaard NIS-domein

en: default NIS server
nl: standaard NIS-server

en: disable
nl: uitzetten

en: do not start/stop services
nl: start of stop geen diensten

en: enable
nl: aanzetten

en: join the winbind domain or ads realm now as this administrator
nl: wordt als deze beheerder nu lid van het winbind-domein of de ads-realm

en: maximum number of consecutive characters of same class in a password
nl: maximale aantal van opeenvolgende tekens van dezelfde soort in een wachtwoord

en: maximum number of same consecutive characters in a password
nl: maximale aantal van gelijke opeenvolgende tekens in een wachtwoord

en: minimum length of a password
nl: minimale lengte van een wachtwoord

en: minimum number of character classes in a password
nl: minimaal aantal tekenklassen in een wachtwoord

en: not set
nl: niet ingesteld

en: require at least one digit in a password
nl: vereis tenminste één cijfer in een wachtwoord

en: require at least one lowercase character in a password
nl: vereis tenminste één kleine letter in een wachtwoord

en: require at least one other character in a password
nl: vereis tenminste één ander karakter in een wachtwoord

en: require at least one uppercase character in a password
nl: vereis tenminste één hoofdletter in een wachtwoord

en: require smart card for authentication by default
nl: authenticatie met smartcard standaard vereisen

en: the same as --updateall
nl: hetzelfde als --updateall

en: update all configuration files
nl: update alle configuratiebestanden

en: use of DNS to find Kerberos KDCs
nl: gebruik DNS om Kerberos KDC's te vinden

en: use of DNS to find Kerberos realms
nl: gebruik DNS om Kerberos realms te vinden

en: use of RFC-2307bis schema for LDAP user information lookups
nl: gebruik van het 'RFC 2307bis'-schema voor het opzoeken van gebruikersinformatie met LDAP

en: use of TLS for identity lookups with LDAP (RFC-2830)
nl: gebruik van TLS voor het opzoeken van identiteiten met LDAP (RFC-2830)

en: use of TLS with LDAP (RFC-2830)
nl: gebruik van TLS met LDAP (RFC-2830)

en: winbind for authentication by default
nl: standaard winbind gebruiken voor authenticatie

en: winbind for user information by default
nl: standaard winbind gebruiken voor gebruikersinformatie

en: workgroup authentication servers are in
nl: werkgroepauthenticatieservers bevinden zich in
