udisks 2.9.0 - en to nl translation catalogue (300 entries)

en: %s Block Device
nl: %s Block-apparaat

en: %s Loop Device
nl: %s Loop-device

en: Authentication is required change iSCSI initiator name
nl: Authenticatie is vereist de iSCSI intiatornaam te veranderen

en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om SMART-self-test op $(drive) af te breken

en: Authentication is required to activate a logical volume
nl: Authenticatie is vereist om een logische volume te activeren

en: Authentication is required to activate existing VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om een bestand VDO volume te activeren

en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om swapspace te activeren op $(drive)

en: Authentication is required to add a device to a RAID array
nl: Authenticatie is vereist om een apparaat aan een RAID-array toe te voegen

en: Authentication is required to add a device to a volume group
nl: Authenticatie is vereist om een apparaat aan een volumegroep toe te voegen

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
nl: Authenticatie is vereist om een regel toe te voegen aan /etc/crypttab

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
nl: Authenticatie is vereist om een regel toe te voegen aan /etc/fstab

en: Authentication is required to add the device to the volume
nl: Authenticatie is vereist om het apparaat aan de volume toe te voegen

en: Authentication is required to add zRAM kernel module
nl: Authenticatie is vereist om de zRAM kernelmodule toe te voegen

en: Authentication is required to cancel a job
nl: Authenticatie is vereist om een taak af te breken

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
nl: Authenticatie is vereist om een door een andere gebruiker gestarte taak af te breken

en: Authentication is required to change label for BTRFS volume
nl: Authenticatie is vereist om het label van een BTRFS volume te veranderen

en: Authentication is required to change ownership of the filesystem on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om de eigenaar van het bestandssysteem op $(drive) te veranderen

en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om het bestandssysteemlabel op $(drive) te veranderen

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
nl: Authenticatie is vereist om wachtzin van een versleuteld apparaat te veranderen

en: Authentication is required to change the write policy of the VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om de schrijf tactiek van het VDO volume te veranderen

en: Authentication is required to check and repair the volume
nl: Authenticatie is vereist om het volume te controleren en te repareren

en: Authentication is required to check power state for $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om stroomstatus van $(drive) te controleren

en: Authentication is required to check the filesystem on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om het bestandssysteem op $(drive) te controleren

en: Authentication is required to check the power state
nl: Authenticatie is vereist om stroomstatus te controleren

en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om instellingen voor $(drive) te configureren

en: Authentication is required to configure the write-intent bitmap on a RAID array
nl: Authenticatie is vereist om de write-intent bitmap op een RAID-array in te stellen

en: Authentication is required to convert logical volume to cache
nl: Authenticatie is vereist om een logische volume te converteren naar cache

en: Authentication is required to create a RAID array
nl: Authenticatie is vereist om een RAID-array aan te maken

en: Authentication is required to create a logical volume
nl: Authenticatie is vereist om een logische volume aan te maken

en: Authentication is required to create a new VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om een nieuw VDO volume aan te maken

en: Authentication is required to create a new snapshot
nl: Authenticatie is vereist om een nieuwe momentopname te maken

en: Authentication is required to create a new volume
nl: Authenticatie is vereist om een nieuwe volume aan te maken

en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om een partitie op $(drive) aan te maken

en: Authentication is required to create a snapshot of a logical volume
nl: Authenticatie is vereist om een momentopname te maken van een logische volume

en: Authentication is required to create a thin pool volume
nl: Authenticatie is vereist om een thin pool volume aan te maken

en: Authentication is required to create a thin volume
nl: Authenticatie is vereist om een thin volume aan te maken

en: Authentication is required to create a volume group
nl: Authenticatie is vereist om een volumegroep aan te maken

en: Authentication is required to create bcache device.
nl: Authenticatie is vereist om bcache apparaat aan te maken

en: Authentication is required to deactivate a logical volume
nl: Authenticatie is vereist om een logische volume uit te schakelen

en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om swapspace te deactiveren op $(drive)

en: Authentication is required to deactivate the VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om het VDO volume uit te schakelen

en: Authentication is required to delete a RAID array
nl: Authenticatie is vereist om een RAID-array te verwijderen

en: Authentication is required to delete a logical volume
nl: Authenticatie is vereist om een logische volume te verwijderen

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
nl: Authenticatie is vereist om een loop-device van een andere gebruiker te verwijderen

en: Authentication is required to delete a volume group
nl: Authenticatie is vereist om een volumegroep te verwijderen

en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om loop-device $(drive) te verwijderen

en: Authentication is required to destroy bcache device.
nl: Authenticatie is vereist om bcache apparaat te vernietigen

en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om SMART op $(drive) uit te schakelen

en: Authentication is required to disable compression on the VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om compressie op het VDO volume uit te zetten

en: Authentication is required to disable deduplication on the VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om deduplicatie op het VDO volume uit te zetten

en: Authentication is required to disable zRAM device
nl: Authenticatie is vereist om een zRAM apparaat uit te zetten

en: Authentication is required to discover firmware targets
nl: Authenticatie is vereist om firmware doelen te ontdekken

en: Authentication is required to discover targets
nl: Authenticatie is vereist om doelen te ontdekken

en: Authentication is required to eject $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) uit te werpen

en: Authentication is required to eject media
nl: Authenticatie is vereist om media uit te werpen

en: Authentication is required to eject media from a drive plugged into another seat
nl: Authenticatie is vereist om media uit te werpen van een schijf, die is aangesloten bij een andere seat

en: Authentication is required to empty a device in a volume group
nl: Authenticatie is vereist om een apparaat in een volumegroep leeg te maken

en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om SMART op $(drive) in te schakelen

en: Authentication is required to enable compression on the VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om compressie op het VDO volume aan te zetten

en: Authentication is required to enable deduplication on the VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om deduplicatie op het VDO volume aan te zetten

en: Authentication is required to enable zRAM device
nl: Authenticatie is vereist om een zRAM apparaat aan te zetten

en: Authentication is required to enable/disable SMART
nl: Authenticatie is vereist om SMART in of uit te schakelen

en: Authentication is required to format $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) te formatteren

en: Authentication is required to grow the logical VDO volume size
nl: Authenticatie is vereist om de logische VDO volumegrootte te laten toenemen

en: Authentication is required to grow the physical VDO volume size
nl: Authenticatie is vereist om de logische VDO volumegrootte te laten toenemen

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
nl: Authenticatie is vereist om een versleuteld apparaat dat door een andere gebruiker ontsloten werd te vergrendelen

en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
nl: Authenticatie is vereist om versleuteld apparaat $(drive) te vergrendelen, omdat deze is ontsloten door een andere gebruiker

en: Authentication is required to manage BTRFS
nl: Authenticatie is vereist om BTRFS te beheren

en: Authentication is required to manage Bcache
nl: Authenticatie is vereist om Bcache te beheren

en: Authentication is required to manage LVM
nl: Authenticatie is vereist om LVM te beheren

en: Authentication is required to manage RAID arrays
nl: Authenticatie is vereist om RAID-arrays te beheren

en: Authentication is required to manage VDO
nl: Authenticatie is vereist om VDO te beheren

en: Authentication is required to manage disk drive LED
nl: Authenticatie is vereist om een schijf LED te beheren

en: Authentication is required to manage iSCSI
nl: Authenticatie is vereist om iSCSI te beheren

en: Authentication is required to manage swapspace
nl: Authenticatie is vereist om swapspace te beheren

en: Authentication is required to manage zRAM
nl: Authenticatie is vereist om zRAM te beheren

en: Authentication is required to modify a device
nl: Authenticatie is vereist om een apparaat aan te passen

en: Authentication is required to modify a device plugged into another seat
nl: Authenticatie is vereist om een apparaat, dat bij een andere seat is aangesloten, aan te passen

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
nl: Authenticatie is vereist om een loop-device door een andere gebruiker opgezet te bewerken

en: Authentication is required to modify drive settings
nl: Authenticatie is vereist om stationsinstellingen te bewerken

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
nl: Authenticatie is vereist om systeemwijde configuratie aan te passen

en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
nl: Authenticatie is vereist om /etc/crypttab aan te passen

en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
nl: Authenticatie is vereist om /etc/fstab aan te passen

en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om loop-device $(drive) aan te passen

en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om de partitie op apparaat $(drive) aan te passen

en: Authentication is required to modify the system configuration
nl: Authenticatie is vereist om systeemconfiguratie aan te passen

en: Authentication is required to mount $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) aan te koppelen

en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) genoemd in /etc/fstab aan te koppelen

en: Authentication is required to mount the filesystem
nl: Authenticatie is vereist om het bestandssysteem aan te koppelen

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
nl: Authenticatie is vereist om het bestandssysteem aan of af te koppelen

en: Authentication is required to open $(drive) for benchmarking
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) voor benchmarking te openen

en: Authentication is required to open $(drive) for reading
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) voor lezen te openen

en: Authentication is required to open $(drive) for writing
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) voor schrijven te openen

en: Authentication is required to open $(drive).
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) te openen

en: Authentication is required to open a device
nl: Authenticatie is vereist om een apparaat te openen

en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om veilig wissen van $(drive) uit te voeren

en: Authentication is required to perform iSCSI login
nl: Authenticatie is vereist om iSCSI inloggen uit te voeren

en: Authentication is required to perform iSCSI logout
nl: Authenticatie is vereist om een iSCSI uitloggen uit te voeren

en: Authentication is required to power off $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) uit te zetten

en: Authentication is required to power off a drive
nl: Authenticatie is vereist om een drive uit te zetten

en: Authentication is required to power off a drive plugged into another seat
nl: Authenticatie is vereist om een drive uit te zetten, die aangesloten is op een andere seat

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) in standby te zetten

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
nl: Authenticatie is vereist om een station in standby-modus te zetten

en: Authentication is required to read system-level secrets
nl: Authenticatie is vereist om secrets op systeemniveau te lezen

en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
nl: Authenticatie is vereist om een apparaat uit een RAID-array te verwijderen

en: Authentication is required to remove a device from a volume group
nl: Authenticatie is vereist om een een apparaat uit een volumegroep te verwijderen

en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
nl: Authenticatie is vereist om een regel te verwijderen van /etc/fstab

en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
nl: Authenticatie is vereist om een regel te verwijderen van /etc/crypttab

en: Authentication is required to remove the VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om het VDO volume te verwijderen

en: Authentication is required to remove zRAM kernel module
nl: Authenticatie is vereist om de zRAM kernelmodule te verwijderen

en: Authentication is required to rename a logical volume
nl: Authenticatie is vereist om een logische volume een andere naam te geven

en: Authentication is required to rename a volume group
nl: Authenticatie is vereist om een volumegroep een andere naam te geven

en: Authentication is required to repair the filesystem on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om het bestandssysteem op $(drive) te repareren

en: Authentication is required to rescan $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) te herscannen

en: Authentication is required to rescan a device
nl: Authenticatie is vereist om een apparaat te herscannen

en: Authentication is required to resize a logical volume
nl: Authenticatie is vereist om een logische volume in grootte aan te passen

en: Authentication is required to resize the encrypted device $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om versleuteld apparaat $(drive) in grootte te veranderen

en: Authentication is required to resize the filesystem on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om het bestandssysteem op $(drive) in grootte te veranderen

en: Authentication is required to resize the volume
nl: Authenticatie is vereist om het volume in grootte aan te passen

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
nl: Authenticatie is vereist om 'secrets' -geheimen- van systeemwijde configuratie op te halen

en: Authentication is required to run a SMART self-test
nl: Authenticatie is vereist om een SMART-self-test uit te voeren

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
nl: Authenticatie is vereist om een harddisk veilig te wissen

en: Authentication is required to set SMART data from a blob on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om SMART-data in te stellen van blob op $(drive)

en: Authentication is required to set SMART data from blob
nl: Authenticatie is vereist om SMART-data van blob in te stellen

en: Authentication is required to set mode of bcache device.
nl: Authenticatie is vereist om bcache apparaat in te stellen

en: Authentication is required to set swapspace label on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om het swapspace label in te stellen op $(drive)

en: Authentication is required to set up a loop device
nl: Authenticatie is vereist om een loop-device op te zetten

en: Authentication is required to split cache pool LV off of a cache LV
nl: Authenticatie is vereist voor het afsplitsen van cach pool LV van een cache LV

en: Authentication is required to start VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om het VDO volume te starten

en: Authentication is required to start a RAID array
nl: Authenticatie is vereist om een RAID-array te starten

en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om SMART-self-test op $(drive) te starten

en: Authentication is required to start/stop data scrubbing of a RAID array
nl: Authenticatie is vereist om data scrubbing van een RAID-array te starten of te stoppen

en: Authentication is required to stop a RAID array
nl: Authenticatie is vereist om een RAID-array te stoppen

en: Authentication is required to stop the VDO volume
nl: Authenticatie is vereist om het VDO volume te stoppen

en: Authentication is required to take ownership of a filesystem.
nl: Authenticatie is vereist om een bestandssysteem te claimen.

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
nl: Authenticatie is vereist om een versleuteld apparaat te ontsluiten

en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om versleuteld apparaat $(drive) te ontsluiten

en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) te ontkoppelen, omdat deze is aangekoppeld door een andere gebruiker

en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) genoemd in /etc/fstab af te koppelen

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
nl: Authenticatie is vereist om een bestandssysteem dat door een andere gebruiker is gekoppeld te ontkoppelen

en: Authentication is required to update SMART data
nl: Authenticatie is vereist om SMART-data te updaten

en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
nl: Authenticatie is vereist om SMART-data van $(drive) bij te werken

en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
nl: Authenticatie is vereist om $(drive) uit standby te wekken

en: Block Device
nl: Block-apparaat

en: Cancel job
nl: Afbreken taak

en: Cancel job started by another user
nl: Afbreken taak gestart door een andere gebruiker

en: Change passphrase for an encrypted device
nl: Verander wachtzin voor een versleuteld apparaat

en: Check power state
nl: Controleer stroomstatus

en: Delete loop devices
nl: Verwijderen loop-devices

en: Discovery failed: %s
nl: Het ontdekken mislukte: %s

en: Eject media
nl: Werp media uit

en: Eject media from a drive attached to another seat
nl: Werp media uit een station dat is aangesloten bij een andere seat

en: Eject media from a system drive
nl: Werp media uit een systeemstation

en: Empty initiator name
nl: Lege initiatornaam

en: Enable/Disable SMART
nl: Inschakelen/Uitschakelen SMART

en: Error converting volume: %s
nl: Fout bij het converteren van volume: %s

en: Error parsing the iSCSI initiator name
nl: Fout bij het ontleden van de iSCSI-initiator naam

en: Error writing to %s while setting iSCSI initiator name:
nl: Fout bij het schrijven naar %s tijdens het instellen van de iSCSI-initiator naam:

en: GUID Partition Table
nl: GUID-Partitietafel

en: LVMCache not enabled at compile time.
nl: LVMCache is niet aangezet tijdens het compileren.

en: Lock an encrypted device unlocked by another user
nl: Vergrendel een versleuteld apparaat dat ontsloten werd door een andere gebruiker

en: Login failed: %s
nl: Inloggen mislukte: %s

en: Logout failed: %s
nl: Uitloggen mislukte: %s

en: Loop Device
nl: Loop-device

en: Manage BTRFS
nl: Beheer BTRFS

en: Manage Bcache
nl: Beheer Bcache

en: Manage LVM
nl: Beheer LVM

en: Manage RAID arrays
nl: Managen RAID-arrays

en: Manage VDO
nl: Beheer VDO

en: Manage disk drive LED
nl: Beheer schijf LED

en: Manage iSCSI
nl: Beheer iSCSI

en: Manage loop devices
nl: Manage loop-devices

en: Manage zRAM
nl: Beheer zRAM

en: Modify a device
nl: Pas een apparaat aan

en: Modify a system device
nl: Pas een systeemapparaat aan

en: Modify drive settings
nl: Bewerken stationinstellingen

en: Modify loop devices
nl: Bewerken loop-devices

en: Modify system-wide configuration
nl: Pas systeemwijde configuratie aan

en: Mount a filesystem
nl: Koppel een bestandssysteem aan

en: Mount a filesystem from a device plugged into another seat
nl: Koppel een bestandssysteem aan van een apparaat dat is aangesloten bij een andere seat

en: Mount a filesystem on a system device
nl: Koppel een bestandssysteem aan op een systeemapparaat

en: Mount/unmount filesystems defined in the fstab file with the x-udisks-auth option
nl: Koppel bestandssystemen, die in het fstab-bestand zijn gedefinieerd, aan/af met de 'x-udisk-auth'-optie

en: Open a device
nl: Open een apparaat

en: Open a system device
nl: Open een systeemapparaat

en: Power off a drive attached to another seat
nl: Uitzetten drive verbonden aan een andere seat

en: Power off a system drive
nl: Uitzetten systeemdrive

en: Power off drive
nl: Uitzetten drive

en: Rescan a device
nl: Apparaat herscannen

en: Run SMART self-test
nl: Voer SMART self-test uit

en: Securely erase a hard disk
nl: Veilig wissen van harde schijf

en: Send standby command
nl: Stuur standby-commando

en: Send standby command to a system drive
nl: Stuur standby-commando naar een systeemstation

en: Send standby command to drive on other seat
nl: Stuur standby-commando naar een station van een andere seat.

en: Set SMART data from blob
nl: Instellen SMART-data van blob - 'Beware of the blob!'

en: Take ownership of a filesystem
nl: Claim een bestandssysteem

en: Unlock an encrypted device
nl: Ontsluit een versleuteld apparaat

en: Unlock an encrypted device plugged into another seat
nl: Ontsluit een gedeeld apparaat dat is aangesloten bij een andere seat

en: Unlock an encrypted device specified in the crypttab file with the x-udisks-auth option
nl: Ontsluit een versleuteld apparaat genoemd in crypttab met de 'x-udisks-auth'-optie

en: Unlock an encrypted system device
nl: Ontsluit een versleuteld systeemapparaat

en: Unmount a device mounted by another user
nl: Koppel een apparaat af dat door een andere gebruiker werd gekoppeld

en: Update SMART data
nl: Update SMART-data

[ctx: disk-hdd]
en: %s Hard Disk
nl: %s Harde schijf

[ctx: disk-hdd]
en: Hard Disk
nl: Harde schijf

[ctx: disk-non-rotational]
en: %s Disk
nl: %s Schijf

[ctx: disk-non-rotational]
en: Disk
nl: Schijf

[ctx: dos-part-flag]
en: Bootable
nl: Opstartbaar

[ctx: drive-card-reader]
en: %s Card Reader
nl: %s Kaartlezer

[ctx: drive-with-fixed-media]
en: %s Drive
nl: %s Station

[ctx: drive-with-generic-media]
en: %s Disk
nl: %s Schijf

[ctx: drive-with-size]
en: %s Drive
nl: %s Station

[ctx: drive-with-size-and-type]
en: %s %s Drive
nl: %s %s Station

[ctx: drive-with-type]
en: %s Drive
nl: %s Station

[ctx: flash-media]
en: %s Card
nl: %s Kaart

[ctx: fs-type]
en: Encrypted?
nl: Versleuteld?

[ctx: fs-type]
en: Ext2 (version %s)
nl: Ext2 (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext3 (version %s)
nl: Ext3 (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext4 (version %s)
nl: Ext4 (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
nl: FAT (12-bit versie)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
nl: FAT (16-bit versie)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
nl: FAT (32-bit versie)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
nl: FAT (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: ISO 9660 (version %s)
nl: ISO 9660 (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
nl: Journal voor Ext

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
nl: Journal voor Ext (version %s)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
nl: LUKS-Encryptie

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
nl: LUKS-Encryptie (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
nl: LVM2 Fysiek Volume

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
nl: LVM2 Fysiek Volume (%s)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
nl: Linux RAID Member (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
nl: NTFS (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: Possibly Encrypted
nl: Mogelijk versleuteld

[ctx: fs-type]
en: Swap (version %s)
nl: Swap (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: UDF (version %s)
nl: UDF (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s %s)
nl: Onbekend (%s %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s)
nl: Onbekend (%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
nl: VMFS (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
nl: VMFS Volume Member (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: VeraCrypt/TrueCrypt Encryption
nl: VeraCrypt/TrueCrypt versleuteling

[ctx: fs-type]
en: XFS (version %s)
nl: XFS (versie %s)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
nl: ZFS Apparaat

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
nl: ZFS Apparaat (ZPool versie %s)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
nl: exFAT (versie %s)

[ctx: generic-drive]
en: Drive
nl: Station

[ctx: gpt-part-flag]
en: System
nl: Systeem

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
nl: Toevoegen apparaat aan array

[ctx: job]
en: Checking Filesystem
nl: Bestandssysteem wordt gecontroleerd

[ctx: job]
en: Cleaning Up
nl: Opruimen

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
nl: Aanmaken bestandssysteem

[ctx: job]
en: Creating Partition
nl: Aanmaken partitie

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
nl: Aanmaken RAID-array

[ctx: job]
en: Deleting Partition
nl: Verwijderen partitie

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
nl: Uitwerpen Medium

[ctx: job]
en: Erasing Device
nl: Verwijderen apparaat

[ctx: job]
en: Locking Device
nl: Vergrendelen Apparaat

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
nl: Markeren apparaat als 'niet goed werkend'

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
nl: Aanpassen versleuteld  apparaat

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
nl: Aanpassen bestandssysteem

[ctx: job]
en: Modifying Partition
nl: Aanpassen partitie

[ctx: job]
en: Modifying Swap Device
nl: Swapapparaat veranderen

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
nl: Aankoppelen bestandssysteem

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
nl: Verwijderen apparaat van array

[ctx: job]
en: Repairing Filesystem
nl: Bestandssysteem repareren

[ctx: job]
en: Resizing Encrypted Device
nl: Versleuteld apparaat in grootte veranderen

[ctx: job]
en: Resizing Filesystem
nl: Bestandssysteem wordt in grootte veranderd

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
nl: Opzetten loop-device

[ctx: job]
en: Setting Write-Intent Bitmap
nl: Instellen Write-Intent Bitmap

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
nl: Starten RAID-array

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
nl: Starten swap-device

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
nl: Stoppen RAID-array

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
nl: Stoppen swap-device

[ctx: job]
en: Unlocking Device
nl: Ontgrendelen Apparaat

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
nl: Afkoppelen bestandssysteem

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
nl: RAID-array

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
nl: RAID-0-array

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
nl: RAID-1-array

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
nl: RAID-10-array

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
nl: RAID-4-array

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
nl: RAID-5-array

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
nl: RAID-6-array

[ctx: optical-media]
en: %s Disc
nl: %s Schijf

[ctx: optical-media]
en: Blank %s
nl: Blanco %s

[ctx: part-block]
en: Partition %u of %s
nl: Partitie %u van %s

[ctx: part-drive]
en: Partition %u of %s
nl: Partitie %u van %s

[ctx: part-loop]
en: Partition %u of %s
nl: Partitie %u van %s

[ctx: part-raid]
en: Partition %u of %s
nl: Partitie %u van %s

[ctx: part-type]
en: Apple Partition Map
nl: Apple Partitie Map

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Reserved
nl: ChromeOS Gereserveerd

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
nl: ChromeOS Root Bestandssysteem

[ctx: part-type]
en: Extended Boot Partition
nl: Extended Boot Partitie

[ctx: part-type]
en: Intel FFS Reserved
nl: Intel FFSGereserveerd

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
nl: Linux-bestandssysteem

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
nl: Linux Home Partitie

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86)
nl: Linux Root Partitie (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86_64)
nl: Linux Root Partitie (x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Server Data Partition
nl: Linux Server Data Partitie

[ctx: partition-info]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: partition-subtype]
en: Generic
nl: Generiek

[ctx: partition-subtype]
en: Other
nl: Andere

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
nl: Onbekend (%s)
