udisks 2.9.0 - en to af translation catalogue (311 entries)

en: %s Block Device
af: %s-bloktoestel

en: %s Loop Device
af: %s-lustoestel

en: Apple Partition Map
af: Apple-partisiekaart

en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om ’n SMART-selftoets op $(drive) te staak

en: Authentication is required to activate a logical volume
af: Verifiëring is nodig om ’n logiese volume te aktiveer

en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om ’n ruilarea op $(drive) te aktiveer

en: Authentication is required to add a device to a RAID array
af: Verifiëring is nodig om ’n toestel by ’n RAID-groep te voeg

en: Authentication is required to add a device to a volume group
af: Verifiëring is nodig om ’n toestel by ’n volumegroep te voeg

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
af: Verifiëring is nodig om ’n inskrywing by die /etc/crypttab-lêer te voeg

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
af: Verifiëring is nodig om ’n inskrywing by die /etc/fstab-lêer te voeg

en: Authentication is required to add the device to the volume
af: Verifiëring is nodig om die toestel by die volume te voeg

en: Authentication is required to add zRAM kernel module
af: Verifiëring is nodig om die zRAM-kernmodule by te voeg

en: Authentication is required to cancel a job
af: Verifiëring is nodig om ’n taak te kanselleer

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
af: Verifiëring is nodig om ’n taak te kanselleer wat deur ’n ander gebruiker begin is

en: Authentication is required to change label for BTRFS volume
af: Verifiëring is nodig om ’n etiket van ’n BTRFS-volume te verander

en: Authentication is required to change ownership of the filesystem on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die eienaarskap van die lêerstelsel op $(drive) te verander

en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die lêerstelseletiket op $(drive) te wysig

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
af: Verifiëring is nodig om die wagfrase van ’n geënkripteerde toestel te verander

en: Authentication is required to check and repair the volume
af: Verifiëring is nodig om die volume na te gaan en te herstel

en: Authentication is required to check power state for $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die kragstatus op $(drive) na te gaan

en: Authentication is required to check the filesystem on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die lêerstelsel op $(drive) na te gaan

en: Authentication is required to check the power state
af: Verifiëring is nodig om kragstatus na te gaan

en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
af: Verifiëring is nodig om instellings op $(drive) op te stel

en: Authentication is required to convert logical volume to cache
af: Verifiëring is nodig om ’n logiese volume na kas om te skakel

en: Authentication is required to create a RAID array
af: Verifiëring is nodig om ’n RAID-groep te skep

en: Authentication is required to create a logical volume
af: Verifiëring is nodig om ’n logiese volume te skep

en: Authentication is required to create a new volume
af: Verifiëring is nodig om ’n nuwe volume te skep

en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om ’n partisie op $(drive) te skep

en: Authentication is required to create a thin pool volume
af: Verifiëring is nodig om ’n dun poelvolume te skep

en: Authentication is required to create a thin volume
af: Verifiëring is nodig om ’n dun volume te skep

en: Authentication is required to create a volume group
af: Verifiëring is nodig om ’n volumegroep te skep

en: Authentication is required to deactivate a logical volume
af: Verifiëring is nodig om ’n logiese volume te deaktiveer

en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om ’n ruilarea op $(drive) te deaktiveer

en: Authentication is required to delete a RAID array
af: Verifiëring is nodig om ’n RAID-groep te skrap

en: Authentication is required to delete a logical volume
af: Verifiëring is nodig om ’n logiese volume te skrap

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
af: Verifiëring is nodig om ’n lustoestel te verwyder wat deur ’n ander gebruiker opgestel is

en: Authentication is required to delete a volume group
af: Verifiëring is nodig om ’n volumegroep te skrap

en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die lustoestel $(drive) te skrap

en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om SMART op $(drive) te deaktiveer

en: Authentication is required to disable zRAM device
af: Verifiëring is nodig om zRAM-toestel te deaktiveer

en: Authentication is required to discover targets
af: Verifiëring is nodig om teikens te ontdek

en: Authentication is required to eject $(drive)
af: Verifiëring is nodig om $(drive) uit te skiet

en: Authentication is required to eject media
af: Verifiëring is nodig om media uit te skiet

en: Authentication is required to empty a device in a volume group
af: Verifiëring is nodig om ’n toestel in ’n volumegroep leeg te maak

en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om SMART op $(drive) te aktiveer

en: Authentication is required to enable zRAM device
af: Verifiëring is nodig om zRAM-toestel te open

en: Authentication is required to enable/disable SMART
af: Verifiëring is nodig om SMART te aktiveer/deaktiveer

en: Authentication is required to format $(drive)
af: Verifiëring is nodig om $(drive) te formatteer

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
af: Verifiëring is nodig om ’n geënkripteerde toestel te sluit wat deur ’n ander gebruiker ontsluit is

en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
af: Verifiëring is nodig om die geënkripteerde toestel $(drive) te sluit wat deur ’n ander gebruiker ontsluit is

en: Authentication is required to manage BTRFS
af: Verifiëring is nodig om BTRFS te bestuur

en: Authentication is required to manage Bcache
af: Verifiëring is nodig om Bcache te bestuur

en: Authentication is required to manage LVM
af: Verifiëring is nodig om LVM te bestuur

en: Authentication is required to manage RAID arrays
af: Verifiëring is nodig om RAID-groepe te bestuur

en: Authentication is required to manage disk drive LED
af: Verifiëring is nodig om die skyfaandrywer se LED te bestuur

en: Authentication is required to manage iSCSI
af: Verifiëring is nodig om iSCSI te bestuur

en: Authentication is required to manage swapspace
af: Verifiëring is nodig om ruilareas te bestuur

en: Authentication is required to manage zRAM
af: Verifiëring is nodig om zRAM te bestuur

en: Authentication is required to modify a device
af: Verifiëring is nodig om ’n toestel te wysig

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
af: Verifiëring is nodig om ’n lustoestel te wysig wat deur ’n ander gebruiker opgestel is

en: Authentication is required to modify drive settings
af: Verifiëring is nodig om aandrywerinstellings te wysig

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
af: Verifiëring is nodig om die stelselwye opstelling te wysig

en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
af: Verifiëring is nodig om die /etc/crypttab-lêer te wysig

en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
af: Verifiëring is nodig om die /etc/fstab-lêer te wysig

en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die lustoestel $(drive) te wysig

en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die partisie op toestel $(drive) te wysig

en: Authentication is required to modify the system configuration
af: Verifiëring is nodig om die stelselopstelling te wysig

en: Authentication is required to mount $(drive)
af: Verifiëring is nodig om $(drive) te heg

en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
af: Verifiëring is nodig om $(drive) te heg wat in die /etc/fstab-lêer genoem word

en: Authentication is required to mount the filesystem
af: Verifiëring is nodig om die lêerstelsel te heg

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
af: Verifiëring is nodig om die lêerstelsel te heg/ontheg

en: Authentication is required to open $(drive) for reading
af: Verifiëring is nodig om $(drive) vir lees te open

en: Authentication is required to open $(drive) for writing
af: Verifiëring is nodig om $(drive) vir skryf te open

en: Authentication is required to open $(drive).
af: Verifiëring is nodig om $(drive) te open

en: Authentication is required to open a device
af: Verifiëring is nodig om ’n toestel te open

en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
af: Verifiëring is nodig om $(drive) veilig uit te wis

en: Authentication is required to perform iSCSI login
af: Verifiëring is nodig om by iSCSI aan te meld

en: Authentication is required to perform iSCSI logout
af: Verifiëring is nodig om by iSCSI af te meld

en: Authentication is required to power off $(drive)
af: Verifiëring is nodig om $(drive) af te skakel

en: Authentication is required to power off a drive
af: Verifiëring is nodig om ’n aandrywer af te skakel

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
af: Verifiëring is nodig om $(drive) in bystandmodus te plaas

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
af: Verifiëring is nodig om ’n aandrywer in bystandmodus te plaas

en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
af: Verifiëring is nodig om ’n toestel uit ’n RAID-groep te verwyder

en: Authentication is required to remove a device from a volume group
af: Verifiëring is nodig om ’n toestel uit ’n volumegroep te verwyder

en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
af: Verifiëring is nodig om ’n inskrywing uit die /etc/fstab-lêer te verwyder

en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
af: Verifiëring is nodig om ’n inskrywing uit die /etc/crypttab-lêer te verwyder

en: Authentication is required to remove zRAM kernel module
af: Verifiëring is nodig om die zRAM-kernmodule te verwyder

en: Authentication is required to rename a logical volume
af: Verifiëring is nodig om ’n logiese volume te hernoem

en: Authentication is required to rename a volume group
af: Verifiëring is nodig om ’n volumegroep te hernoem

en: Authentication is required to repair the filesystem on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die lêerstelsel op $(drive) te herstel

en: Authentication is required to rescan $(drive)
af: Verifiëring is nodig om $(drive) te herskandeer

en: Authentication is required to rescan a device
af: Verifiëring is nodig om ’n toestel te herskandeer

en: Authentication is required to resize a logical volume
af: Verifiëring is nodig om ’n logiese volume se grootte te verander

en: Authentication is required to resize the encrypted device $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die geënkripteerde toestel $(drive) se grootte te verander

en: Authentication is required to resize the filesystem on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die lêerstelsel op $(drive) se grootte te verander

en: Authentication is required to resize the volume
af: Verifiëring is nodig om die volume se grootte te verander

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
af: Verifiëring is nodig om geheime vanaf die stelselopstelling te verkry

en: Authentication is required to run a SMART self-test
af: Verifiëring is nodig om ’n SMART-selftoets uit te voer

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
af: Verifiëring is nodig om ’n hardeskyf veilig uit te wis

en: Authentication is required to set swapspace label on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om ’n ruilarea-etiket op $(drive) in te stel

en: Authentication is required to set up a loop device
af: Verifiëring is nodig om ’n lustoestel op te stel

en: Authentication is required to start a RAID array
af: Verifiëring is nodig om ’n RAID-groep te begin

en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
af: Verifiëring is nodig om ’n SMART-selftoets op $(drive) te begin

en: Authentication is required to stop a RAID array
af: Verifiëring is nodig om ’n RAID-groep te stop

en: Authentication is required to take ownership of a filesystem.
af: Verifiëring is nodig om eienaarskap van ’n lêerstelsel te neem

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
af: Verifiëring is nodig om ’n geënkripteerde toestel te ontsluit

en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
af: Verifiëring is nodig om die geënkripteerde toestel $(drive) te ontsluit

en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
af: Verifiëring is nodig om $(drive) te ontheg wat deur ’n ander gebruiker geheg is

en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
af: Verifiëring is nodig om $(drive) te ontheg wat in die /etc/fstab-lêer genoem word

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
af: Verifiëring is nodig om ’n lêerstelsel te ontheg wat deur ’n ander gebruiker geheg is

en: Authentication is required to update SMART data
af: Verifiëring is nodig om SMART-data by te werk

en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
af: Verifiëring is nodig om SMART-data op $(drive) te by te werk

en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
af: Verifiëring is nodig om $(drive) uit bystandmodus wakker te maak

en: Block Device
af: Bloktoestel

en: Cancel job
af: Kanselleer taak

en: Cancel job started by another user
af: Kanselleer taak wat deur ’n ander gebruiker begin is

en: Change passphrase for an encrypted device
af: Verander wagfrase vir ’n geënkripteerde toestel

en: Check power state
af: Gaan kragstatus na

en: Delete loop devices
af: Verwyder lustoestelle

en: Discovery failed: %s
af: Ontdekking het misluk: %s

en: Eject media
af: Skiet media uit

en: Eject media from a system drive
af: Skiet media uit ’n stelselaandrywer

en: Enable/Disable SMART
af: Aktiveer/deaktiveer SMART

en: Error converting volume: %s
af: Fout met omskakeling van volume: %s

en: GUID Partition Table
af: GUID-partisietabel

en: Login failed: %s
af: Aanmelding het misluk: %s

en: Logout failed: %s
af: Afmelding het misluk: %s

en: Loop Device
af: Lustoestel

en: Manage BTRFS
af: Bestuur BTRFS

en: Manage Bcache
af: Bestuur Bcache

en: Manage LVM
af: Bestuur LVM

en: Manage RAID arrays
af: Bestuur RAID-groepe

en: Manage disk drive LED
af: Bestuur skyfaandrywer se LED

en: Manage iSCSI
af: Bestuur iSCSI

en: Manage loop devices
af: Bestuur lustoestelle

en: Manage swapspace
af: Bestuur ruilarea

en: Manage zRAM
af: Bestuur zRAM

en: Master Boot Record
af: Meester-selflaairekord (MBR)

en: Modify a device
af: Wysig ’n toestel

en: Modify a system device
af: Wysig ’n stelseltoestel

en: Modify drive settings
af: Wysig aandrywerinstellings

en: Modify loop devices
af: Wysig lustoestelle

en: Modify system-wide configuration
af: Wysig stelselwye instellings

en: Mount a filesystem
af: Heg ’n lêerstelsel

en: Mount a filesystem on a system device
af: Heg ’n lêerstelsel op ’n stelseltoestel

en: Open a device
af: Open ’n toestel

en: Open a system device
af: Open ’n stelseltoestel

en: Power off a system drive
af: Skakel ’n stelselaandrywer af

en: Power off drive
af: Skakel aandrywer af

en: Rescan a device
af: Herskandeer ’n toestel

en: Run SMART self-test
af: Voer SMART-selftoets uit

en: Securely erase a hard disk
af: Wis ’n hardeskyf veilig uit

en: Send standby command
af: Stuur bystandopdrag

en: Send standby command to a system drive
af: Stuur bystandopdrag aan ’n stelselaandrywer

en: Take ownership of a filesystem
af: Neem eienaarskap van ’n lêerstelsel

en: Unlock an encrypted device
af: Ontsluit ’n geënkripteerde toestel

en: Unlock an encrypted system device
af: Ontsluit ’n geënkripteerde stelseltoestel

en: Unmount a device mounted by another user
af: Ontheg ’n toestel geheg deur ’n ander gebruiker

en: Update SMART data
af: Werk SMART-data by

[ctx: byte-size-pow10]
en: %s (%s bytes)
af: %s (%s grepe)

[ctx: byte-size-pow2]
en: %s (%s bytes)
af: %s (%s grepe)

[ctx: disk-hdd]
en: %s Hard Disk
af: %s hardeskyf

[ctx: disk-hdd]
en: Hard Disk
af: Hardeskyf

[ctx: disk-non-rotational]
en: %s Disk
af: %s skyf

[ctx: disk-non-rotational]
en: Disk
af: Skyf

[ctx: dos-part-flag]
en: Bootable
af: Selflaaibaar

[ctx: drive-card-reader]
en: %s Card Reader
af: %s-kaartleser

[ctx: drive-with-fixed-media]
en: %s Drive
af: %s-aandrywer

[ctx: drive-with-generic-media]
en: %s Disk
af: %s-skyf

[ctx: drive-with-size]
en: %s Drive
af: %s aandrywer

[ctx: drive-with-size-and-type]
en: %s %s Drive
af: %s %s-aandrywer

[ctx: drive-with-type]
en: %s Drive
af: %s-aandrywer

[ctx: flash-media]
en: %s Card
af: %s-kaart

[ctx: fs-type]
en: Encrypted?
af: Geënkripteer?

[ctx: fs-type]
en: Ext2 (version %s)
af: Ext2 (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext3 (version %s)
af: Ext3 (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext4 (version %s)
af: Ext4 (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
af: FAT (12-bisweergawe)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
af: FAT (16-bisweergawe)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
af: FAT (32-bisweergawe)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
af: FAT (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: ISO 9660 (version %s)
af: ISO 9660 (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
af: Joernaal vir Ext

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
af: Joernaal vir Ext (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
af: LUKS-enkripsie

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
af: LUKS-enkripsie (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
af: LVM2 fisiese volume

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
af: LVM2 fisiese volume (%s)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member
af: Linux RAID-lid

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
af: Linux RAID-lid (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
af: NTFS (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: Possibly Encrypted
af: Moontlik geënkripteer

[ctx: fs-type]
en: Swap
af: Ruilarea

[ctx: fs-type]
en: Swap (version %s)
af: Ruilarea (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: UDF (version %s)
af: UDF (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown
af: Onbekend

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s %s)
af: Onbekend (%s %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s)
af: Onbekend (%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
af: VMFS (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member
af: VMFS-lid

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member (v%s)
af: VMFS-lid (v%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member
af: VMFS-volumelid

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
af: VMFS-volumelid (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: VeraCrypt/TrueCrypt Encryption
af: VeraCrypt/TrueCrypt-enkripsie

[ctx: fs-type]
en: XFS (version %s)
af: XFS (weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
af: ZFS-toestel

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
af: ZFS-toestel (ZPool-weergawe %s)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
af: exFAT (weergawe %s)

[ctx: generic-drive]
en: Drive
af: Skyf

[ctx: gpt-part-flag]
en: Hidden
af: Versteek

[ctx: gpt-part-flag]
en: Read-only
af: Lees-alleen

[ctx: gpt-part-flag]
en: System
af: Stelsel

[ctx: job]
en: ATA Enhanced Secure Erase
af: ATA verbeterde beveiligde uitwissing

[ctx: job]
en: ATA Secure Erase
af: ATA beveiligde uitwissing

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
af: Voeg toestel by groep

[ctx: job]
en: Checking Filesystem
af: Gaan lêerstelsel na

[ctx: job]
en: Cleaning Up
af: Maak skoon

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
af: Skep lêerstelsel

[ctx: job]
en: Creating Partition
af: Skep partisie

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
af: Skep RAID-groep

[ctx: job]
en: Deleting Partition
af: Skrap partisie

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
af: Skiet medium uit

[ctx: job]
en: Locking Device
af: Sluit toestel

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
af: Merk toestel as foutief

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
af: Wysig geënkripteerde toestel

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
af: Wysig lêerstelsel

[ctx: job]
en: Modifying Partition
af: Wysig partisie

[ctx: job]
en: Modifying Swap Device
af: Wysig ruiltoestel

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
af: Heg lêerstelsel

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
af: Verwyder toestel uit groep

[ctx: job]
en: Repairing Filesystem
af: Herstel lêerstelsel

[ctx: job]
en: Resizing Encrypted Device
af: Verander geënkripteerde toestel se grootte

[ctx: job]
en: Resizing Filesystem
af: Verander lêerstelsel se grootte

[ctx: job]
en: SMART self-test
af: SMART-selftoets

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
af: Stel lustoestel op

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
af: Begin RAID-groep

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
af: Begin ruiltoestel

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
af: Stop RAID-groep

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
af: Stop ruiltoestel

[ctx: job]
en: Unlocking Device
af: Ontsluit toestel

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
af: Ontheg lêerstelsel

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
af: RAID-groep

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
af: RAID-0-groep

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
af: RAID-1-groep

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
af: RAID-10-groep

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
af: RAID-4-groep

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
af: RAID-5-groep

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
af: RAID-6-groep

[ctx: media]
en: MemoryStick
af: Geheuestokkie

[ctx: media]
en: SD High Capacity
af: SD hoë kapasiteit

[ctx: media-type]
en: Thumb
af: Stokkie

[ctx: optical-media]
en: %s Disc
af: %s-skyf

[ctx: optical-media]
en: Audio %s
af: Oudio-%s

[ctx: optical-media]
en: Blank %s
af: Skoon %s

[ctx: optical-media]
en: Mixed %s
af: Gemengde %s

[ctx: part-block]
en: Partition %u of %s
af: Partisie %u van %s

[ctx: part-drive]
en: Partition %u of %s
af: Partisie %u van %s

[ctx: part-loop]
en: Partition %u of %s
af: Partisie %u van %s

[ctx: part-raid]
en: Partition %u of %s
af: Partisie %u van %s

[ctx: part-type]
en: Apple Boot
af: Apple-selflaai

[ctx: part-type]
en: Apple Partition Map
af: Apple-partisiekaart

[ctx: part-type]
en: BIOS Boot
af: BIOS-selflaai

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Kernel
af: ChromeOS-kern

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Reserved
af: ChromeOS gereserveer

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
af: ChromeOS-wortellêerstelsel

[ctx: part-type]
en: Compaq diagnostics
af: Compaq-diagnostika

[ctx: part-type]
en: EFI System
af: EFI-stelsel

[ctx: part-type]
en: Empty
af: Leeg

[ctx: part-type]
en: Extended
af: Uitgebrei

[ctx: part-type]
en: Extended Boot Partition
af: Uitgebreide selflaaipartisie

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Boot
af: FreeBSD-selflaai

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Data
af: FreeBSD-data

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Swap
af: FreeBSD-ruilarea

[ctx: part-type]
en: HP-UX Data
af: HP-UX-data

[ctx: part-type]
en: Hibernation
af: Hibernering

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT12
af: Versteekte FAT12

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16
af: Versteekte FAT16

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16 <32M
af: Versteekte FAT16 <32M

[ctx: part-type]
en: Hidden HPFS/NTFS
af: Versteekte HPFS/NTFS

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT16 (LBA)
af: Versteekte W95 FAT16 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32
af: Versteekte W95 FAT32

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32 (LBA)
af: Versteekte W95 FAT32 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Linux Extended
af: Linux-uitgebrei

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
af: Linux-lêerstelsel

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
af: Linux-tuispartisie

[ctx: part-type]
en: Linux RAID auto
af: Linux RAID-outomaties

[ctx: part-type]
en: Linux Reserved
af: Linux gereserveer

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86)
af: Linux-wortelpartisie (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86_64)
af: Linux-wortelpartisie (x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Swap
af: Linux-ruilarea

[ctx: part-type]
en: Linux swap
af: Linux-ruilarea

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM data
af: Microsoft LDM-data

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM metadata
af: Microsoft LDM-metadata

[ctx: part-type]
en: Microsoft Reserved
af: Microsoft gereserveer

[ctx: part-type]
en: NetBSD Encrypted
af: NetBSD geënkripteer

[ctx: part-type]
en: NetBSD Swap
af: NetBSD-ruilarea

[ctx: part-type]
en: ProDOS file system
af: ProDOS-lêerstelsel

[ctx: part-type]
en: Solaris Backup
af: Solaris-rugsteun

[ctx: part-type]
en: Solaris Boot
af: Solaris-selflaai

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved
af: Solaris gereserveer

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (2)
af: Solaris gereserveer (2)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (3)
af: Solaris gereserveer (3)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (4)
af: Solaris gereserveer (4)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (5)
af: Solaris gereserveer (5)

[ctx: part-type]
en: Solaris Swap
af: Solaris-ruilarea

[ctx: part-type]
en: Solaris boot
af: Solaris-selflaai

[ctx: part-type]
en: Unused
af: Ongebruik

[ctx: partition-info]
en: Unknown
af: Onbekend

[ctx: partition-subtype]
en: Generic
af: Generies

[ctx: partition-subtype]
en: Other
af: Ander

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
af: Onbekend (%s)
