libuser 0.60 - en to cs translation catalogue (297 entries)

en: %s did not have a gid number.
cs: %s nemá GID číslo.

en: %s does not exist
cs: %s neexistuje

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
cs: %s není autorizován měnit informace finger o %s

en: %s value `%s': `:' not allowed
cs: %s hodnota `%s': `:' není povoleno

en: %s value `%s': `\n' not allowed
cs: %s hodnota `%s': `\n' není povoleno

en: Account Expires:	%s
cs: Účet vyprší:	%s

en: Account creation failed: %s.
cs: Vytváření účtu selhalo: %s.

en: Account is locked.
cs: Účet je zablokován.

en: Account is not locked.
cs: Účet není zablokován.

en: Authentication failed for %s.
cs: Chyba při autentizaci %s.

en: Both -L and -U specified.
cs: Použito zároveň -L a -U.

en: Can't set default context for /etc/passwd
cs: Nemohu nastavit implicitní kontext pro /etc/passwd

en: Cannot obtain lock `%s': %s
cs: Nemohu získat zámek `%s': %s"

en: Changing finger information for %s.
cs: Měním údaje finger pro %s.

en: Changing password for %s.
cs: Měním heslo pro %s.

en: Changing shell for %s.
cs: Měním shell pro %s.

en: Copying user structure:
cs: Kopíruji uživatelskou strukturu:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
cs: Chyba Cyrus SASL při vytváření uživatele: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
cs: Chyba Cyrus SASL při odstraňování uživatele: %s

en: DAYS
cs: DNY

en: Default user attribute names:
cs: Implicitní jména atributů uživatele:

en: Default user object classes:
cs: Implicitní třídy objektů uživatel:

en: E-Mail Address
cs: E-mailová adresa

en: Entry not found.
cs: Položka nenalezena.

en: Error changing mode of `%s': %s
cs: Chyba při změně módu `%s': %s

en: Error changing owner of `%s': %s
cs: Chyba při změně vlastníka `%s': %s

en: Error creating %s: %s.
cs: Chyba při vytváření %s: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
cs: Chyba při vytváření účtu pro '%s': nesprávně formátovaný řádek.

en: Error creating group `%s': %s
cs: Chyba při vytváření skupiny `%s': %s

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
cs: Chyba při vytváření skupiny pro `%s' s GID %jd: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
cs: Chyba při vytváření domovského adresáře pro %s: %s

en: Error creating mail spool for %s: %s
cs: Chyba vytváření pošty pro %s: %s

en: Error creating mail spool: %s
cs: Chyba vytváření pošty: %s

en: Error creating user account for %s: %s
cs: Chyba při vytváření uživatelského účtu pro %s: %s

en: Error initializing %s: %s
cs: Chyba při inicializaci %s: %s

en: Error initializing %s: %s.
cs: Chyba při inicializaci %s: %s

en: Error initializing PAM.
cs: Chyba při inicializaci PAM.

en: Error looking up %s: %s
cs: Chyba při vyhledávání %s: %s

en: Error moving %s to %s: %s.
cs: Chyba při přesunu %s do %s: %s.

en: Error opening `%s': %s.
cs: Chyba při otevírání '%s': %s.

en: Error parsing arguments: %s.
cs: Chyba při zpracovávání argumentů: `%s'.

en: Error reading `%s': %s
cs: Chyba při čtení '%s': %s

en: Error reading from file descriptor %d.
cs: Chyba při čtení z deskriptoru souboru %d.

en: Error removing home directory: %s.
cs: Chyba při odstraňování domovského adresáře: %s.

en: Error removing mail spool: %s
cs: Chyba odstraňování pošty: %s

en: Error removing stale lock `%s': %s
cs: Chyba při odstraňování zastaralého zámku `%s': %s

en: Error replacing `%s': %s
cs: Chyba při nahrazování '%s': %s

en: Error resolving `%s': %s
cs: Chyba při vyhledávání '%s': %s

en: Error setting initial password for %s: %s
cs: chyba při nastavování hesla pro %s: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
cs: Chyba při nastavování hesla pro skupinu %s: %s.

en: Error setting password for user %s: %s.
cs: Chyba při nastavování hesla pro uživatele %s: %s.

en: Error writing `%s': %s
cs: Chyba při zápisu `%s': %s

en: Failed to drop privileges.
cs: Chyba při zahazování práv.

en: Failed to modify aging information for %s: %s
cs: Nemohu změnit informace o %s: %s

en: Failed to set password for group %s: %s
cs: Nemohu nastavit heslo skupinu %s: %s

en: Failed to set password for user %s: %s.
cs: Chyba při nastavování hesla pro uživatele %s: %s.

en: Finger information changed.
cs: Údaje finger změněny.

en: Finger information not changed:  input error.
cs: Údaje finger nezměněny: chyba vstupu.

en: Finger information not changed: %s.
cs: Údaje finger nezměněny: %s.

en: Full Name
cs: Plné jméno

en: GECOS information
cs: informace GECOS

en: GECOS information for new user
cs: informace GECOS pro nového uživatele

en: Getting default user attributes:
cs: Načítám implicitní atributy uživatele:

en: Given Name
cs: Křestní jméno

en: Group %jd does not exist
cs: Skupina %jd neexistuje

en: Group %s could not be deleted: %s
cs: Skupinu %s nelze odstranit: %s

en: Group %s could not be deleted: %s.
cs: Skupinu %s nelze odstranit: %s.

en: Group %s could not be locked: %s
cs: Skupinu %s nelze uzamknout: %s

en: Group %s could not be modified: %s
cs: Skupinu %s nelze změnit: %s

en: Group %s could not be modified: %s.
cs: Skupinu %s nelze změnit: %s.

en: Group %s could not be unlocked: %s
cs: Skupinu %s nelze odemknout: %s

en: Group %s does not exist.
cs: Skupina %s neexistuje.

en: Group creation failed: %s
cs: Chyba při vytváření skupiny: %s

en: Group with GID %jd did not have a group name.
cs: Skupina s GID %jd nemá jméno skupiny.

en: Home Phone
cs: Telefon domů

en: Inactive:	%ld
cs: Neaktivní:	%ld

en: Inactive:	Never
cs: Neaktivní:	Nikdy

en: Internal PAM error `%s'.
cs: Interní chyba PAM `%s'.

en: Internal error.
cs: Interní chyba.

en: Invalid ID %s
cs: Neplatné ID %s

en: Invalid contents of lock `%s'
cs: Neplatný obsah zámku `%s'

en: Invalid default value of field %s: %s
cs: Neplatná implicitní hodnota pole %s: %s

en: Invalid group ID %s
cs: Neplatné ID skupiny %s

en: Invalid user ID %s
cs: Neplatné ID uživatele %s

en: LDAP Bind Password
cs: LDAP Bind heslo

en: LDAP SASL Authorization User
cs: LDAP SASL uživatel pro autentizaci

en: LDAP SASL User
cs: LDAP SASL uživatel

en: LDAP Server Name
cs: Jméno LDAP serveru

en: Last Change:	%s
cs: Poslední změna:	%s

en: Maximum:	None
cs: Maximum:	Žádné

en: Must change password on next login
cs: Musí změnit heslo při příštím přihlášení

en: NAME
cs: NÁZEV

en: NUM
cs: ČÍSLO

en: Never
cs: Nikdy

en: New Shell
cs: Nový shell

en: New password
cs: Nové heslo

en: New password (confirm)
cs: Nové heslo (potvrďte)

en: No group name specified, no name for gid %d.
cs: Nebylo zadáno jméno skupiny, chybí jméno pro gid %d.

en: No group name specified, using %s.
cs: Nebylo zadáno jméno skupiny, používám %s.

en: No group name specified.
cs: Nebylo zadáno jméno skupiny.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
cs: Skupina s GID %jd neexistuje, neodstraňuji.

en: No new home directory for %s.
cs: Nový domovský adresář pro %s nebyl vytvořen.

en: No old home directory for %s.
cs: Starý domovský adresář pro %s neexistuje.

en: No user name specified, no name for uid %d.
cs: Nebylo zadáno jméno uživatele, chybí jméno pro uid %d.

en: No user name specified, using %s.
cs: Nebylo zadáno jméno uživatele, používám %s.

en: No user name specified.
cs: Nebylo zadáno jméno uživatele.

en: Office
cs: Kancelář

en: Office Phone
cs: Telefon do kanceláře

en: PATH
cs: CESTA

en: Password Expires:	%s
cs: Heslo vyprší:	%s

en: Password Inactive:	%s
cs: Heslo neaktivní:	%s

en: Password change canceled.
cs: Změna hesla zrušena.

en: Password changed.
cs: Heslo změněno.

en: Passwords do not match, try again.
cs: Hesla nesouhlasí, zkuste to znovu.

en: Prompts failed.
cs: Výzvy selhaly.

en: Prompts succeeded.
cs: Výzvy uspěly.

en: Refusing to create account with UID 0.
cs: Odmítám vytvořit účet s UID 0.

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' by default
cs: Odmítám implicitně použít nebezpečný domovský adresář `%s'

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' for %s by default
cs: Odmítám implicitně použít nebezpečný domovský adresář `%s' pro %s

en: STRING
cs: ŘETĚZEC

en: Searching for group named %s.
cs: Hledám skupinu pojmenovanou %s.

en: Searching for group with ID %jd.
cs: Hledám skupinu s ID %jd.

en: Searching for user named %s.
cs: Hledám uživatele se jménem %s.

en: Searching for user with ID %jd.
cs: Hledám uživatele s ID %jd.

en: Shell changed.
cs: Shell změněn.

en: Shell not changed: %s
cs: Shell nebyl změněn: %s

en: Surname
cs: Příjmení

en: The lock %s is held by process %ju
cs: Zámek %s drží proces %ju

en: Unknown user authenticated.
cs: Autentizován neznámý uživatel.

en: Unknown user context
cs: Neznámý kontext uživatele

en: User %s could not be deleted: %s.
cs: Uživatele %s nelze odstranit: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
cs: Uživatele %s nelze uzamknout: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
cs: Uživatele %s nelze změnit: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
cs: Uživatele %s nelze odemknout: %s.

en: User %s does not exist.
cs: Uživatel %s neexistuje.

en: User mismatch.
cs: Uživatel se neshoduje.

en: Warning:	%ld
cs: Varování:	%ld

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
cs: Varování: Skupina s ID %jd neexistuje.

en: [OPTION...]
cs: [VOLBY...]

en: [OPTION...] [user]
cs: [VOLBY...] [uživatel]

en: [OPTION...] group
cs: [VOLBY...] skupina

en: [OPTION...] user
cs: [VOLBY...] uživatel

en: `:' and `\n' not allowed in encrypted password
cs: `:' a `\n' není povoleno v šifrovaném hesle

en: access denied
cs: přístup odepřen

en: bad user/group id
cs: chybné ID uživatele/skupiny

en: bad user/group name
cs: chybné jméno uživatele/skupiny

en: change group to have given name
cs: změnit skupinu, aby měla zadaný název

en: change login name for user
cs: změnit přihlašovací jméno pro uživatele

en: common name for new user
cs: obecné jméno nového uživatele

en: configuration file `%s' is too large
cs: soubor s nastavením `%s' je příliš velký

en: could not bind to LDAP server
cs: nemohu se připojit k LDAP serveru

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
cs: nemohu se připojit k LDAP serveru, první pokus jako `%s': %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
cs: nemohu domluvit TLS s LDAP serverem

en: could not open configuration file `%s': %s
cs: nemohu otevřít soubor s nastavením `%s': %s

en: could not read configuration file `%s': %s
cs: nemohu číst soubor s nastavením `%s': %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
cs: nemohu nastavit protokol LDAP na verzi %d

en: could not stat configuration file `%s': %s
cs: nemohu stat soubor s nastavením `%s': %s

en: couldn't determine security context for `%s': %s
cs: nemohu určit kontext zabezpečení pro `%s': %s

en: couldn't get default security context: %s
cs: nemohu získat implicitní kontext zabezpečení: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
cs: nemohu získat kontext zabezpečení `%s': %s

en: couldn't open `%s': %s
cs: nemohu otevřít `%s': %s

en: couldn't read from `%s': %s
cs: nemohu číst z `%s': %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
cs: nemohu nastavit implicitní kontext zabezpečení na `%s': %s

en: couldn't stat `%s': %s
cs: nemohu zjistit informace o `%s': %s

en: couldn't write to `%s': %s
cs: nemohu zapsat do `%s': %s

en: create a system group
cs: vytvořit systémovou skupinu

en: create a system user
cs: vytvořit systémového uživatele

en: data not found in file
cs: data nebyla v souboru nalezena

en: date of last password change in days since 1/1/70
cs: datum poslední změny hesla ve dnech od 1. 1. 1970

en: days before expiration to begin warning user
cs: dny před vypršením, kdy začít varovat uživatele

en: directory with files for the new user
cs: adresář se soubory pro nového uživatele

en: don't create group with same name as user
cs: nevytvářet skupinu se stejným názvem jako uživatel

en: don't create home directories
cs: nevytvářet domovské adresáře

en: don't create home directory for user
cs: nevytvářet domovský adresář pro uživatele

en: don't create mail spools
cs: nevytvářet poštovní spooly

en: don't remove the user's private group, if the user has one
cs: neodstraňovat soukromou skupinu uživatele, pokud ji má

en: entity object has no %s attribute
cs: objekt entita nemá atribut %s

en: entry already present in file
cs: položka je již v souboru obsažena

en: entry with conflicting name already present in file
cs: položka s kolidujícím názvem je již v souboru obsažena

en: error creating `%s': %s
cs: chyba při vytváření `%s': %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
cs: chyba při tvorbě LDAP položky: %s

en: error creating home directory for user
cs: chyba při vytváření domovského adresáře pro uživatele

en: error encrypting password
cs: chyba při šifrování hesla

en: error initializing Cyrus SASL: %s
cs: chyba při inicializaci Cyrus SASL: %s

en: error initializing ldap library
cs: chyba při inicializaci LDAP knihovny

en: error loading module
cs: chyba při zavádění modulu

en: error locking file
cs: chyba při zamykání souboru

en: error locking file: %s
cs: chyba při zamykání souboru: %s

en: error manipulating terminal attributes
cs: chyba při manipulaci s atributy terminálu

en: error modifying LDAP directory entry: %s
cs: chyba při modifikaci LDAP položky: %s

en: error moving home directory for user
cs: chyba při přesouvání domovského adresáře pro uživatele

en: error opening file
cs: chyba při otevírání souboru

en: error opening temporary file for `%s': %s
cs: chyba při otevírání dočasného souboru pro `%s': %s

en: error reading file
cs: chyba při čtení souboru

en: error reading from terminal
cs: chyba při čtení z terminálu

en: error reading terminal attributes
cs: chyba při čtení atributů terminálu

en: error removing LDAP directory entry: %s
cs: chyba při odstraňování LDAP položky: %s

en: error removing home directory for user
cs: chyba při odstraňování domovského adresáře pro uživatele

en: error renaming LDAP directory entry: %s
cs: chyba při přejmenovávání LDAP položky: %s

en: error resolving symbol in module
cs: chyba při zpracování symbolů v modulu

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
cs: chyba při nastavování hesla v LDAP adresáři pro %s: %s

en: error setting terminal attributes
cs: chyba při nastavování atributů terminálu

en: error statting file
cs: chyba při zjišťování údajů o souboru

en: error writing to file
cs: chyba při zápisu do souboru

en: file with user information records
cs: soubor se záznamy informací o uživatelích

en: generic error
cs: všeobecná chyba

en: gid for new group
cs: gid pro novou skupinu

en: given name for new user
cs: křestní jméno nového uživatele

en: group %jd has no name
cs: skupina %jd nemá jméno

en: group %s has no GID
cs: skupina %s nemá GID

en: group %s not found
cs: skupina %s nenalezena

en: group for new user
cs: skupina pro nového uživatele

en: group has neither a name nor a GID
cs: skupina nemá ani jméno, ani GID

en: home directory
cs: domovský adresář

en: home directory for new user
cs: domovský adresář pro nového uživatele

en: home telephone number for new user
cs: domácí telefonní číslo nového uživatele

en: internal initialization error
cs: interní chyba při inicializaci

en: invalid ID
cs: neplatné ID

en: invalid attribute value
cs: neplatná hodnota atributu

en: invalid module combination
cs: neplatná kombinace modulů

en: invalid number
cs: neplatné číslo

en: library/module version mismatch
cs: nesouhlasí verze knihovny a modulu

en: list aging parameters for the user
cs: vypsat informace o stárnutí pro uživatele

en: list members of a named group instead of the group memberships for the named user
cs: vypsat členy zadané skupiny místo členství ve skupinách pro zadaného uživatele

en: list of administrators to add
cs: seznam správců, které přidat

en: list of administrators to remove
cs: seznam správců, které odstranit

en: list of group members to add
cs: seznam členů skupiny, které přidat

en: list of group members to remove
cs: seznam členů skupiny, které odstranit

en: lock account
cs: zamknout účet

en: lock group
cs: zamknout skupinu

en: maximum days between password changes
cs: maximum dní mezi změnami hesla

en: minimum days between password changes
cs: minimum dní mezi změnami hesla

en: module `%s' does not define `%s'
cs: modul `%s' nedefinuje `%s'

en: module disabled by configuration
cs: modul zakázán v konfiguraci

en: module version mismatch in `%s'
cs: nesouhlasí verze modulu v '%s'

en: move home directory contents
cs: přesunout obsah domovského adresáře

en: name contains control characters
cs: jméno obsahuje řídící znaky

en: name contains invalid char `%c'
cs: jméno obsahuje neplatný znak `%c'

en: name contains non-ASCII characters
cs: jméno obsahuje ne-ASCII znaky

en: name contains whitespace
cs: jméno obsahuje mezery

en: name is not set
cs: jméno není nastaveno

en: name is too long (%zu > %d)
cs: jméno je příliš dlouhé (%zu > %d)

en: name is too short
cs: jméno je příliš krátké

en: name starts with a hyphen
cs: jméno začíná pomlčkou

en: new crypted password
cs: nové šifrované heslo

en: new plain password
cs: nové nešifrované heslo

en: no `%s' attribute found
cs: atribut '%s' nenalezen

en: no initialization function %s in `%s'
cs: chybí inicializační funkce %s v '%s'

en: no shadow file present -- disabling
cs: chybí soubor shadow -- zakazuji

en: no such object in LDAP directory
cs: není objekt v LDAP adresáři

en: not enough privileges
cs: nedostatečné oprávnění

en: not executing with superuser privileges
cs: nespuštěno s právy administrátora (root)

en: number of days after password expiration date when account is considered inactive
cs: počet dní po datu vypršení hesla, kdy je účet považován za neaktivní

en: object had no %s attribute
cs: objekt nemá atribut %s

en: object has no %s attribute
cs: objekt nemá atribut %s

en: only list membership information by name, and not UID/GID
cs: vypsat informace o členství jen podle názvu, ne UID/GID

en: password expiration date in days since 1/1/70
cs: datum vypršení hesla ve dnech od 1. 1. 1970

en: plaintext password for the user
cs: nešifrované heslo pro uživatele

en: plaintext password for use with group
cs: nešifrované heslo, které pro skupinu použít

en: pre-hashed password for the user
cs: předhashované heslo pro uživatele

en: pre-hashed password for use with group
cs: předhashované heslo, které pro skupinu použít

en: prompt for all information
cs: ptát se na všechny informace

en: read new crypted password from given descriptor
cs: číst nové šifrované heslo z daného deskriptoru

en: read new plain password from given descriptor
cs: číst nové nešifrované heslo z daného deskriptoru

en: remove the user's home directory
cs: odstranit uživatelův domovský adresář

en: room number for new user
cs: číslo místnosti nového uživatele

en: set GID for group
cs: nastavit GID pro skupinu

en: set UID for user
cs: nastavit UID pro uživatele

en: set common name for user
cs: nastavit obecné jméno pro uživatele

en: set given name for user
cs: nastavit křestní jméno pro uživatele

en: set group password instead of user password
cs: nastavit heslo skupiny místo hesla uživatele

en: set home telephone number for user
cs: nastavit domácí telefonní číslo pro uživatele

en: set primary GID for user
cs: nastavit primární GID pro uživatele

en: set room number for user
cs: nastavit číslo místnosti pro uživatele

en: set shell for user
cs: nastavit shell pro uživatele

en: set surname for user
cs: nastavit příjmení pro uživatele

en: set telephone number for user
cs: nastavit telefonní číslo pro uživatele

en: shell for new user
cs: shell pro nového uživatele

en: success
cs: úspěch

en: surname for new user
cs: příjmení nového uživatele

en: telephone number for new user
cs: telefonní číslo nového uživatele

en: the `%s' and `%s' modules can not be combined
cs: moduly `%s' a `%s' nemohou být kombinovány

en: uid for new user
cs: uid pro nového uživatele

en: unknown error
cs: neznámá chyba

en: unlock account
cs: odemknout účet

en: unlock group
cs: odemknout skupinu

en: unlocking would make the password field empty
cs: po odemčení by pole hesla bylo prázdné

en: unsupported password encryption scheme
cs: nepodporované schéma šifrování hesla

en: user %jd has no name
cs: uživatel %jd nemá jméno

en: user %s has no UID
cs: uživatel %s nemá UID

en: user %s not found
cs: uživatel %s nenalezen

en: user has neither a name nor an UID
cs: uživatel nemá ani jméno, ani UID

en: user object had no %s attribute
cs: objekt uživatel nemá atribut %s

en: user object was created with no `%s'
cs: objekt uživatel byl vytvořen bez '%s'

en: user's home directory not owned by them
cs: domovský adresář uživatele jím není vlastněn

en: user/group id in use
cs: ID uživatele/skupiny je již používáno

en: user/group name in use
cs: jméno uživatele/skupiny je již používáno
