gtk+ master - en to hu translation catalogue (198 entries)

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
hu: Mutató a pixbuf képpontadataira

en: ANI image was truncated or incomplete.
hu: Az ANI-kép csonkolódott vagy nem teljes.

en: BMP image has bogus header data
hu: A BMP-kép fejlécadata hibás

en: BMP image has oversize palette
hu: A BMP-kép palettája túlméretes

en: BMP image has unsupported depth
hu: A BMP-kép színmélysége nem támogatott

en: BMP image has unsupported header size
hu: A BMP-kép fejlécmérete nem támogatott

en: BMP image width too large
hu: A BMP-kép szélessége túl nagy

en: Bad code encountered
hu: Hibás kód érkezett

en: Bits per Sample
hu: Mintánkénti bitek száma

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
hu: A PNG-kép csatornánkénti bitjeinek száma érvénytelen.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
hu: Az átalakított PNG csatornánkénti bitjeinek száma nem 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
hu: Nem lehet lefoglalni TGA-fejlécmemóriát

en: Cannot allocate colormap
hu: Nem lehet lefoglalni színtérképet

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
hu: Nem lehet memóriát lefoglalni a TGA kontextusstruktúrának

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a PNM-kép betöltéséhez

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
hu: Nem lehet memóriát lefoglalni az XPM-kép betöltéséhez

en: Cannot allocate new pixbuf
hu: Nem lehet lefoglalni új képpuffert

en: Cannot read XPM colormap
hu: Nem lehet olvasni az XPM-színtérképet

en: Circular table entry in GIF file
hu: Körkörös táblázat bejegyzés a GIF fájlban

en: Color profile has invalid length %d.
hu: A színprofil hossza (%d) érvénytelen.

en: Color profile has invalid length “%u”.
hu: A színprofil hossza („%u”) érvénytelen.

en: Colorspace
hu: Színtér

en: Compressed icons are not supported
hu: Tömörített ikonok nincsenek támogatva

en: Could not allocate memory: %s
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni: %s

en: Could not create stream: %s
hu: Nem hozható létre adatfolyam: %s

en: Could not decode ICNS file
hu: Nem sikerült visszafejteni az ICNS fájlt

en: Could not get image height (bad TIFF file)
hu: Nem lehet megszerezni a kép magasságát (hibás TIFF fájl)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
hu: Nem lehet megszerezni a kép szélességét (hibás TIFF fájl)

en: Could not read from stream: %s
hu: Nem lehet olvasni az adatfolyamból: %s

en: Could not seek stream: %s
hu: Nem lehet pozicionálni az adatfolyamban: %s

en: Couldn’t allocate memory for color profile
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a színprofilhoz

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a JPEG-fájl betöltéséhez

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a BMP fájl mentéséhez

en: Couldn’t allocate memory for stream
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni az adatfolyamhoz

en: Couldn’t allocate memory to buffer image data
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a képadatok számára

en: Couldn’t decode image
hu: Nem sikerült visszafejteni a képet

en: Couldn’t load bitmap
hu: Nem lehet betölteni a bitképet

en: Couldn’t load metafile
hu: Nem lehet betölteni a metafájlt

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
hu: Nem lehet azonosítani a(z) „%s” képfájl formátumát

en: Couldn’t save
hu: Nem lehet menteni

en: Couldn’t write to BMP file
hu: Nem sikerült írni a BMP fájlba

en: Couldn’t write to TIFF file
hu: Nem sikerült írni a TIFF fájlba

en: Cursor hotspot outside image
hu: A kurzor aktív pontja a képen kívül helyezkedik el

en: Dimensions of TIFF image too large
hu: A TGA-kép mérete túl nagy

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
hu: Hiba a JPEG-képfájl értelmezésekor (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
hu: Hiba az ICNS képfájl olvasásakor: %s

en: Error while decoding colormap
hu: Hiba a színtérkép visszafejtése közben

en: Error writing to image file: %s
hu: Hiba képfájlba íráskor: %s

en: Error writing to image stream
hu: Hiba képfolyamba íráskor

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
hu[0]: Nem sikerült %d bájt fájlolvasási puffert lefoglalni
hu[1]: Nem sikerült %d bájt fájlolvasási puffert lefoglalni

en: Failed to allocate QTIF context structure.
hu: Nem sikerült lefoglalni a QTIF kontextusstruktúrát.

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
hu: A(z) „%s” nem zárható le a kép írása közben, lehet, hogy nem sikerült minden adatot elmenteni: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
hu: A GdkPixbufLoader objektum létrehozása meghiúsult.

en: Failed to find an image data atom.
hu: Nem található képadat atom.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
hu: RGB-adat betöltése a TIFF-fájlból sikertelen

en: Failed to load TIFF image
hu: Nem sikerült betölteni a TIFF-képet

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
hu: Nem sikerült betölteni a(z) „%s” animációt: az oka ismeretlen, valószínűleg sérült az animációfájl

en: Failed to load image “%s”: %s
hu: Nem sikerült betölteni a(z) „%s” képet: %s

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
hu: Nem sikerült betölteni a(z) „%s” képet: az oka ismeretlen, valószínűleg sérült a képfájl

en: Failed to open TIFF image
hu: Nem sikerült megnyitni a TIFF-képet

en: Failed to open file “%s”: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) „%s” fájlt: %s

en: Failed to open temporary file
hu: Nem sikerült megnyitni az átmeneti fájlt

en: Failed to open “%s” for writing: %s
hu: „%s” megnyitása írásra sikertelen: %s

en: Failed to read QTIF header
hu: A QTIF fejléc olvasása meghiúsult

en: Failed to read from temporary file
hu: Nem sikerült olvasni az átmeneti fájlból

en: Failed to save TIFF image
hu: Nem sikerült menteni a TIFF-képet

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
hu[0]: A következő %d bájt átugrása a seek() hívással meghiúsult.
hu[1]: A következő %d bájt átugrása a seek() hívással meghiúsult.

en: Failed to write TIFF data
hu: Nem sikerült kiírni a TIFF adatokat

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
hu: Átmeneti fájlba írás az XBM-kép betöltésekor sikertelen

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
hu: Átmeneti fájlba írás az XPM-kép betöltésekor sikertelen

en: Failure reading GIF: %s
hu: Hiba a GIF olvasásánál: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
hu: Végzetes hiba a PNG képfájlban: %s

en: Fatal error reading PNG image file
hu: Végzetes hiba a PNG képfájl olvasásakor

en: Fatal error reading PNG image file: %s
hu: Végzetes hiba a PNG képfájl olvasásakor: %s

en: File does not appear to be a GIF file
hu: A fájl nem tűnik GIF formátumúnak

en: File error when reading QTIF atom: %s
hu: Fájlhiba a QTIF atom olvasásakor: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
hu: A GIF fájl egyes adatai hiányoznak (lehet, hogy csonkolódott a fájl?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
hu: A GIF-képnek nincs globális színtérképe, és a benne lévő keretnek sincs lokális színtérképe.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
hu: A GIF-kép hibás (helytelen LZW-tömörítés)

en: GIF image loader cannot understand this image.
hu: A GIF-képbetöltő nem tudja értelmezni ezt a képet.

en: GIF image was truncated or incomplete.
hu: A GIF-kép csonkolódott vagy nem teljes.

en: Has Alpha
hu: Van alfája

en: Height
hu: Magasság

en: ICO image was truncated or incomplete.
hu: Az ICO-kép csonkolódott vagy nem teljes.

en: Image file “%s” contains no data
hu: A(z) „%s” képfájl nem tartalmaz adatokat

en: Image format unknown
hu: Ismeretlen képformátum

en: Image header corrupt
hu: Hibás képfejléc

en: Image is too wide for BMP format.
hu: A kép túl széles a BMP formátumhoz.

en: Image pixel data corrupt
hu: A kép képpontadata sérült

en: Image too large to be saved as ICO
hu: A kép túl nagy ICO formátumba mentéshez

en: Image type currently not supported
hu: A képtípus nem támogatott

en: Image type “%s” is not supported
hu: A(z) „%s” képtípus nem támogatott

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
hu: A(z) %s képbetöltő-modul nem exportálja a megfelelő felületet, talán egy másik gdk-pixbuf verzióból van?

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
hu: A(z) „%s” típusú képek növekményes betöltése nem támogatott

en: Input file descriptor is NULL.
hu: A bemeneti fájl leírója NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
hu: Nincs elég memória a PNG-fájl betöltéséhez

en: Insufficient memory to load PNM context struct
hu: Nincs elég memória a PNM kontextusstruktúrának

en: Insufficient memory to load PNM file
hu: Nincs elég memória a PNM-fájl betöltéséhez

en: Insufficient memory to load XBM image file
hu: Nincs elég memória az XBM képfájl betöltéséhez

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
hu: Nincs elég memória a kép betöltéséhez, memória felszabadításához próbáljon meg kilépni néhány alkalmazásból

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
hu: Nincs elég memória a JPEG 2000 fájl megnyitásához

en: Insufficient memory to open TIFF file
hu: Nincs elég memória a TIFF-fájl megnyitásához

en: Insufficient memory to save image into a buffer
hu: Nincs elég memória a kép pufferbe mentéséhez

en: Insufficient memory to save image to callback
hu: Nincs elég memória a visszahíváshoz használandó kép mentéséhez

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
hu: Nincs elég memória egy %lu x %lu méretű kép betöltéséhez, próbáljon meg kilépni néhány alkalmazásból a memóriahasználat csökkentéséhez

en: Internal error in the GIF loader (%s)
hu: Belső hiba a GIF betöltőben (%s)

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
hu: Belső hiba: A(z) %s képbetöltő modul nem tudott befejezni egy műveletet, de nem adta meg a hiba okát

en: Invalid XBM file
hu: Érvénytelen XBM-fájl

en: Invalid XPM header
hu: Érvénytelen XPM-fejléc

en: Invalid header in animation
hu: Érvénytelen fejléc az animációban

en: Invalid header in icon
hu: Érvénytelen fejléc az ikonban

en: Invalid header in icon (%s)
hu: Érvénytelen fejléc az ikonban (%s)

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
hu: A JPEG-minőség értékének 0 és 100 között kell lennie, a(z) „%d” érték nem megengedett.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
hu: A JPEG-minőség értékének 0 és 100 között kell lennie, a(z) „%s” értéket nem lehet feldolgozni.

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
hu: A JPEG x-dpi értékének 1 és 65535 között kell lennie, a(z) „%s” érték nem megengedett.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
hu: A JPEG y-dpi értékének 1 és 65535 között kell lennie, a(z) „%s” érték nem megengedett.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
hu: A PNG szöveges darabok kulcsainak ASCII karaktereknek kell lenniük.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
hu: A PNG szöveges darabok kulcsainak legalább 1 és legfeljebb 79 karakterből kell állniuk.

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Malformed chunk in animation
hu: Hibás részlet az animációban

en: Maximum color value in PNM file is 0
hu: A PNM-fájlban a maximális színérték 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
hu: A PNM-fájlban a maximális színérték túl nagy

en: No XPM header found
hu: Nem található az XPM-fejléc

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
hu: A GIF-kép nem minden képkockája lett betöltve.

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
hu: Nincs elég memória a keretnek a GIF-fájlban való kiegészítéséhez

en: Not enough memory to load GIF file
hu: Nincs elég memória a GIF-fájl betöltéséhez

en: Not enough memory to load ICO file
hu: Nincs elég memória az ICO-fájl betöltéséhez

en: Not enough memory to load animation
hu: Nincs elég memória az animáció betöltéséhez

en: Not enough memory to load bitmap image
hu: Nincs elég memória a kép betöltéséhez

en: Not enough memory to load icon
hu: Nincs elég memória az ikon betöltéséhez

en: Number of Channels
hu: Csatornák száma

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%d” is not allowed.
hu: A PNG-tömörítés értékének 0 és 9 között kell lennie, a(z) „%d” érték nem engedélyezett.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” could not be parsed.
hu: A PNG-tömörítés értékének 0 és 9 között kell lennie, a(z) „%s” értéket nem lehet feldolgozni.

en: PNG x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
hu: A PNG x-dpi értékének nullánál nagyobbnak lennie, a(z) „%s” érték nem megengedett.

en: PNG y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
hu: A PNG y-dpi értékének nullánál nagyobbnak lennie, a(z) „%s” érték nem megengedett.

en: PNM file has an image height of 0
hu: A PNM-fájl képmagassága 0

en: PNM file has an image width of 0
hu: A PNM-fájl képszélessége 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
hu: A PNM-fájl kezdő bájtja helytelen

en: PNM file has an invalid height
hu: A PNM-fájl magassága érvénytelen

en: PNM file has an invalid width
hu: A PNM-fájl szélessége érvénytelen

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
hu: A PNM-fájl nincs felismert PNM-alformátumban

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
hu: A PNM-képbetöltő nem támogatja ezt a PNM-alformátumot

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
hu: A PNM-betöltő egy egészet várt, de nem talált

en: Pixel Bytes
hu: Képpont bájtok

en: Pixels
hu: Képpont

en: Premature end-of-file encountered
hu: A fájl végét túl korán értem el

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
hu: Az álszínes kép nem tartalmaz színtérképet

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
hu[0]: A QTIF atomméret túl nagy (%d bájt)
hu[1]: A QTIF atomméret túl nagy (%d bájt)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
hu: A nyers PNM-formátumok pontosan egy üreshely-karaktert igényelnek a mintaadatok előtt

en: Raw PNM image type is invalid
hu: A nyers PNM-képtípus érvénytelen

en: Readonly pixel data
hu: Csak olvasható képpontadatok

en: Resulting GIF image has zero size
hu: A kapott GIF-kép mérete nulla

en: Rowstride
hu: Sorköz (rowstride)

en: Stack overflow
hu: Veremtúlcsordulás

en: TGA image has invalid dimensions
hu: A TGA-kép mérete érvénytelen

en: TGA image type not supported
hu: A TGA képformátum nem támogatott

en: TGA image was truncated or incomplete.
hu: A TGA-kép csonkolódott vagy nem teljes.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
hu: A TIFF mintánkénti bitek száma nem tartalmaz támogatott értéket.

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
hu: A TIFF tömörítés nem érvényes kodekre hivatkozik.

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
hu: A TIFF x-dpi értékének nullánál nagyobbnak lennie, a(z) „%s” érték nem megengedett.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
hu: A TIFF y-dpi értékének nullánál nagyobbnak lennie, a(z) „%s” érték nem megengedett.

en: The colorspace in which the samples are interpreted
hu: A színtér, amelyben értelmezve vannak a minták

en: The number of bits per sample
hu: A mintánkénti bitek száma

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
hu: Egy sor eleje és a következő sor eleje közötti bájtok száma

en: The number of columns of the pixbuf
hu: A pixbuf oszlopainak száma

en: The number of rows of the pixbuf
hu: A pixbuf sorainak száma

en: The number of samples per pixel
hu: A képpontonkénti minták száma

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
hu: A gdk-pixbuf ezen változatába nincs befordítva a(z) %s képformátumba való mentés támogatása

en: Topdown BMP images cannot be compressed
hu: A fentről-lefelé BMP képek nem tömöríthetőek

en: Transformed JPEG has zero width or height.
hu: Az átalakított JPEG szélessége vagy magassága nulla.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
hu: Az átalakított JPEG2000 szélessége vagy magassága nulla

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
hu: Az átalakított PNG csatornánkénti bitjeinek száma nem támogatott, 3-nak vagy 4-nek kell lennie.

en: Transformed PNG has zero width or height.
hu: Az átalakított PNG szélessége vagy magassága nulla.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
hu: Az átalakított PNG nem RGB vagy RGBA módú.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
hu: Nem lehet betölteni a képbetöltő modult: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
hu: Váratlan bitmélység a színtérkép-bejegyzésekhez

en: Unexpected end of PNM image data
hu: A PNM-képadatnak váratlanul vége

en: Unexpected icon chunk in animation
hu: Váratlan ikondarab az animációban

en: Unrecognized image file format
hu: Azonosíthatatlan képfájl formátum

en: Unsupported JPEG color space (%s)
hu: Nem támogatott JPEG-színtér (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
hu: Nem támogatott mélység ICO-fájlnál: %d

en: Unsupported icon type
hu: Nem támogatott ikontípus

en: Unsupported image format for GDI+
hu: Nem támogatott képformátum a GDI+-hoz

en: Unsupported number of color components (%d)
hu: Nem támogatott számú színkomponens (%d)

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
hu: %s PNG szöveges darab értéke nem konvertálható ISO-8859-1 kódolásúra.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
hu: A %s verziójú GIF formátum nincs támogatva

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
hu: Az animáció ismétlődjön-e a végének elérésekor

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
hu: A pixbuf-nak van-e alfa-csatornája

en: Width
hu: Szélesség

en: Width or height of TIFF image is zero
hu: A TIFF-kép szélessége vagy magassága nulla

en: XPM file has image height <= 0
hu: Az XPM-fájl képmagassága <= 0

en: XPM file has image width <= 0
hu: Az XPM-fájl képszélessége <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
hu: Az XPM-fájl színeinek száma érvénytelen

en: XPM has invalid number of chars per pixel
hu: Az XPM-fájl képpontonkénti karaktereinek száma érvénytelen

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
hu[0]: nem sikerült %u bájtos képpuffert lefoglalni
hu[1]: nem sikerült %u bájtos képpuffert lefoglalni

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
hu: MacOS X ikon

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
hu: Animált Windows kurzor

[ctx: image format]
en: Windows icon
hu: Windows ikon
