udisks 2.9.0 - en to hu translation catalogue (383 entries)

en: %s Block Device
hu: %s blokkeszköz

en: %s Loop Device
hu: %s hurokeszköz

en: Apple Partition Map
hu: Apple partíciótérkép

en: Authentication is required change iSCSI initiator name
hu: Hitelesítés szükséges az iSCSI kezdeményező nevének módosításához

en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a SMART önteszt megszakításához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to activate a logical volume
hu: Hitelesítés szükséges a logikai kötet aktiválásához

en: Authentication is required to activate existing VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a meglévő VDO kötet aktiválásához

en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a cserehely aktiválásához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to add a device to a RAID array
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz RAID-tömbhöz történő hozzáadásához

en: Authentication is required to add a device to a volume group
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz hozzáadásához a kötetcsoporthoz

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
hu: Hitelesítés szükséges a bejegyzés /etc/crypttab fájlhoz adásához

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
hu: Hitelesítés szükséges a bejegyzés /etc/fstab fájlhoz adásához

en: Authentication is required to add the device to the volume
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz hozzáadásához a kötethez

en: Authentication is required to add zRAM kernel module
hu: Hitelesítés szükséges egy zRAM kernel modul hozzáadásához

en: Authentication is required to cancel a job
hu: Hitelesítés szükséges a feladat megszakításához

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
hu: Hitelesítés szükséges a másik felhasználó által indított feladat megszakításához

en: Authentication is required to change label for BTRFS volume
hu: Hitelesítés szükséges egy BTRFS kötet címkéjének módosításához

en: Authentication is required to change ownership of the filesystem on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a fájlrendszer tulajdonjogának módosításához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a fájlrendszer címke módosításához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
hu: Hitelesítés szükséges egy titkosított eszköz jelmondatának módosításához

en: Authentication is required to change the write policy of the VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a VDO kötet írási házirendjének módosításához

en: Authentication is required to check and repair the volume
hu: Hitelesítés szükséges a kötet ellenőrzéséhez és javításához

en: Authentication is required to check power state for $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a bekapcsoltság ellenőrzéséhez ezen: $(drive)

en: Authentication is required to check the filesystem on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a fájlrendszer ellenőrzéséhez ezen: $(drive)

en: Authentication is required to check the power state
hu: Hitelesítés szükséges a bekapcsoltság ellenőrzéséhez

en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) beállításainak megadásához

en: Authentication is required to configure the write-intent bitmap on a RAID array
hu: Hitelesítés szükséges a RAID-tömb írási szándékot jelző bittérképének beállításához

en: Authentication is required to convert logical volume to cache
hu: Hitelesítés szükséges a logikai kötet gyorsítótárrá alakításához

en: Authentication is required to create a RAID array
hu: Hitelesítés szükséges a RAID-tömb létrehozásához

en: Authentication is required to create a logical volume
hu: Hitelesítés szükséges a logikai kötet létrehozásához

en: Authentication is required to create a new VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges egy új VDO kötet létrehozásához

en: Authentication is required to create a new snapshot
hu: Hitelesítés szükséges egy új pillanatfelvétel létrehozásához

en: Authentication is required to create a new volume
hu: Hitelesítés szükséges egy új kötet létrehozásához

en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a partíció létrehozásához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to create a snapshot of a logical volume
hu: Hitelesítés szükséges a logikai kötetről történő pillanatfelvétel készítéséhez

en: Authentication is required to create a thin pool volume
hu: Hitelesítés szükséges egy vékony pool kötet létrehozásához

en: Authentication is required to create a thin volume
hu: Hitelesítés szükséges egy vékony kötet létrehozásához

en: Authentication is required to create a volume group
hu: Hitelesítés szükséges a kötetcsoport létrehozásához

en: Authentication is required to create bcache device.
hu: Hitelesítés szükséges egy bcache eszköz létrehozásához.

en: Authentication is required to deactivate a logical volume
hu: Hitelesítés szükséges a logikai kötet deaktiválásához

en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a cserehely deaktiválásához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to deactivate the VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a VDO kötet deaktiválásához

en: Authentication is required to delete a RAID array
hu: Hitelesítés szükséges egy RAID-tömb törléséhez

en: Authentication is required to delete a logical volume
hu: Hitelesítés szükséges a logikai kötet törléséhez

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó által beállított hurokeszköz törléséhez

en: Authentication is required to delete a volume group
hu: Hitelesítés szükséges a kötetcsoport törléséhez

en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) hurokeszköz törléséhez

en: Authentication is required to destroy bcache device.
hu: Hitelesítés szükséges egy bcache eszköz törléséhez.

en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a SMART kikapcsolásához a következőn: $(drive)

en: Authentication is required to disable compression on the VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a tömörítés letiltásához a VDO köteten

en: Authentication is required to disable deduplication on the VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a deduplikáció letiltásához a VDO köteten

en: Authentication is required to disable zRAM device
hu: Hitelesítés szükséges egy zRAM eszköz letiltásához

en: Authentication is required to discover firmware targets
hu: Hitelesítés szükséges a firmware célpontok felfedezéséhez

en: Authentication is required to discover targets
hu: Hitelesítés szükséges a célpontok felfedezéséhez

en: Authentication is required to eject $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) kiadásához

en: Authentication is required to eject media
hu: Hitelesítés szükséges az adathordozó kiadásához

en: Authentication is required to eject media from a drive plugged into another seat
hu: Hitelesítés szükséges az adathordozó egy másik munkaállomáshoz csatlakoztatott meghajtóból kiadásához

en: Authentication is required to empty a device in a volume group
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz ürítéséhez a kötetcsoportban

en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a SMART bekapcsolásához a következőn: $(drive)

en: Authentication is required to enable compression on the VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a tömörítés engedélyezéséhez a VDO köteten

en: Authentication is required to enable deduplication on the VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a deduplikáció engedélyezéséhez a VDO köteten

en: Authentication is required to enable zRAM device
hu: Hitelesítés szükséges egy zRAM eszköz engedélyezéséhez

en: Authentication is required to enable/disable SMART
hu: Hitelesítés szükséges a SMART be- vagy kikapcsolásához

en: Authentication is required to format $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) formázásához

en: Authentication is required to grow the logical VDO volume size
hu: Hitelesítés szükséges a logikai VDO kötet méretének növeléséhez

en: Authentication is required to grow the physical VDO volume size
hu: Hitelesítés szükséges a fizikai VDO kötet méretének növeléséhez

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó által feloldott titkosított eszköz zárolásához

en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó által feloldott $(drive) titkosított eszköz zárolásához

en: Authentication is required to manage BTRFS
hu: Hitelesítés szükséges a BTRFS kezeléséhez

en: Authentication is required to manage Bcache
hu: Hitelesítés szükséges a Bcache kezeléséhez

en: Authentication is required to manage LVM
hu: Hitelesítés szükséges az LVM kezeléséhez

en: Authentication is required to manage RAID arrays
hu: Hitelesítés szükséges a RAID-tömbök kezeléséhez

en: Authentication is required to manage VDO
hu: Hitelesítés szükséges a VDO kezeléséhez

en: Authentication is required to manage disk drive LED
hu: Hitelesítés szükséges a lemezmeghajtó LED kezeléséhez

en: Authentication is required to manage iSCSI
hu: Hitelesítés szükséges az iSCSI kezeléséhez

en: Authentication is required to manage swapspace
hu: Hitelesítés szükséges a cserehely kezeléséhez

en: Authentication is required to manage zRAM
hu: Hitelesítés szükséges a zRAM kezeléséhez

en: Authentication is required to modify a device
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz módosításához

en: Authentication is required to modify a device plugged into another seat
hu: Hitelesítés szükséges egy másik munkaállomáshoz csatlakoztatott eszköz módosításához

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó által beállított hurokeszköz módosításához

en: Authentication is required to modify drive settings
hu: Hitelesítés szükséges a meghajtó beállításainak módosításához

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
hu: Hitelesítés szükséges a rendszerszintű beállítások módosításához

en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
hu: Hitelesítés szükséges az /etc/crypttab fájl módosításához

en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
hu: Hitelesítés szükséges az /etc/fstab fájl módosításához

en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) hurokeszköz módosításához

en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) eszköz partíciójának módosításához

en: Authentication is required to modify the system configuration
hu: Hitelesítés szükséges a rendszerkonfiguráció módosításához

en: Authentication is required to mount $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) csatolásához

en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
hu: Hitelesítés szükséges az /etc/fstab fájlban hivatkozott $(drive) csatolásához

en: Authentication is required to mount the filesystem
hu: Hitelesítés szükséges a fájlrendszer csatolásához

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
hu: Hitelesítés szükséges a fájlrendszer csatolásához/leválasztásához

en: Authentication is required to open $(drive) for benchmarking
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) teljesítményteszteléshez megnyitásához

en: Authentication is required to open $(drive) for reading
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) olvasásra megnyitásához

en: Authentication is required to open $(drive) for writing
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) írásra megnyitásához

en: Authentication is required to open $(drive).
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) megnyitásához.

en: Authentication is required to open a device
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz megnyitásához

en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) biztonságos törléséhez

en: Authentication is required to perform iSCSI login
hu: Hitelesítés szükséges az iSCSI bejelentkezéshez

en: Authentication is required to perform iSCSI logout
hu: Hitelesítés szükséges az iSCSI kijelentkezéshez

en: Authentication is required to power off $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) kikapcsolásához

en: Authentication is required to power off a drive
hu: Hitelesítés szükséges a meghajtó kikapcsolásához

en: Authentication is required to power off a drive plugged into another seat
hu: Hitelesítés szükséges egy másik munkaállomáshoz csatlakoztatott meghajtó kikapcsolásához

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) készenléti állapotba helyezéséhez

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
hu: Hitelesítés szükséges a meghajtó készenléti állapotba helyezéséhez

en: Authentication is required to read system-level secrets
hu: Hitelesítés szükséges a rendszerszintű titkos információk olvasásához

en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz RAID-tömbből történő eltávolításához

en: Authentication is required to remove a device from a volume group
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz eltávolításához a kötetcsoporttól

en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
hu: Hitelesítés szükséges a bejegyzés /etc/fstab fájlból eltávolításához

en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
hu: Hitelesítés szükséges a bejegyzés /etc/crypttab fájlból eltávolításához

en: Authentication is required to remove the VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a VDO kötet eltávolításához

en: Authentication is required to remove zRAM kernel module
hu: Hitelesítés szükséges egy zRAM kernel modul eltávolításához

en: Authentication is required to rename a logical volume
hu: Hitelesítés szükséges a logikai kötet átnevezéséhez

en: Authentication is required to rename a volume group
hu: Hitelesítés szükséges a kötetcsoport átnevezéséhez

en: Authentication is required to repair the filesystem on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a fájlrendszer javításához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to rescan $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) ismételt vizsgálatához

en: Authentication is required to rescan a device
hu: Hitelesítés szükséges az eszköz ismételt vizsgálatához

en: Authentication is required to resize a logical volume
hu: Hitelesítés szükséges a logikai kötet átméretezéséhez

en: Authentication is required to resize the encrypted device $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a titkosított $(drive) eszköz átméretezéséhez

en: Authentication is required to resize the filesystem on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a fájlrendszer átméretezéséhez ezen: $(drive)

en: Authentication is required to resize the volume
hu: Hitelesítés szükséges a kötet átméretezéséhez

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
hu: Hitelesítés szükséges a titkos információk lekéréséhez a rendszerszintű beállításokból

en: Authentication is required to run a SMART self-test
hu: Hitelesítés szükséges a SMART önteszt futtatásához

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
hu: Hitelesítés szükséges a merevlemez biztonságos törléséhez

en: Authentication is required to set SMART data from a blob on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a SMART adatok adatcsomagból történő beállításához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to set SMART data from blob
hu: Hitelesítés szükséges a SMART adatok adatcsomagból történő beállításához

en: Authentication is required to set mode of bcache device.
hu: Hitelesítés szükséges egy bcache eszköz módjának beállításához.

en: Authentication is required to set swapspace label on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a cserehely címke beállításához a(z) $(drive) eszközön.

en: Authentication is required to set up a loop device
hu: Hitelesítés szükséges egy hurokeszköz beállításához

en: Authentication is required to split cache pool LV off of a cache LV
hu: Hitelesítés szükséges a gyorsítótár pool LV kötet leválasztásához a gyorsítótár LV kötetről

en: Authentication is required to start VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a VDO kötet elindításához

en: Authentication is required to start a RAID array
hu: Hitelesítés szükséges a RAID-tömb elindításához

en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a SMART önteszt indításához ezen: $(drive)

en: Authentication is required to start/stop data scrubbing of a RAID array
hu: Hitelesítés szükséges a RAID-tömb adatellenőrzésének elindításához/leállításához

en: Authentication is required to stop a RAID array
hu: Hitelesítés szükséges a RAID-tömb leállításához

en: Authentication is required to stop the VDO volume
hu: Hitelesítés szükséges a VDO kötet leállításához

en: Authentication is required to take ownership of a filesystem.
hu: Hitelesítés szükséges a fájlrendszer tulajdonjogának átvételéhez.

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
hu: Hitelesítés szükséges a titkosított eszköz feloldásához

en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a titkosított $(drive) eszköz feloldásához

en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó által csatolt $(drive) leválasztásához

en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
hu: Hitelesítés szükséges az /etc/fstab fájlban hivatkozott $(drive) leválasztásához

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó által csatolt fájlrendszer leválasztásához

en: Authentication is required to update SMART data
hu: Hitelesítés szükséges a SMART adatok frissítéséhez

en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
hu: Hitelesítés szükséges a SMART adatok frissítéséhez erről: $(drive)

en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
hu: Hitelesítés szükséges a(z) $(drive) készenléti állapotból felébresztéséhez

en: Block Device
hu: Blokkeszköz

en: Cancel job
hu: Feladat megszakítása

en: Cancel job started by another user
hu: Másik felhasználó által indított feladat megszakítása

en: Change passphrase for an encrypted device
hu: Titkosított eszköz jelmondatának módosítása

en: Check power state
hu: Bekapcsoltság ellenőrzése

en: Delete loop devices
hu: Hurokeszközök törlése

en: Discovery failed: %s
hu: Felfedezés sikertelen: %s

en: Eject media
hu: Adathordozó kiadása

en: Eject media from a drive attached to another seat
hu: Adathordozó kiadása másik munkaállomáshoz csatlakoztatott meghajtóból

en: Eject media from a system drive
hu: Adathordozó kiadása rendszermeghajtóból

en: Empty initiator name
hu: Üres kezdeményező név

en: Enable/Disable SMART
hu: SMART be/kikapcsolása

en: Error converting volume: %s
hu: Hiba a kötet átalakításakor: %s

en: Error parsing the iSCSI initiator name
hu: Hiba az iSCSI kezdeményező nevének feldolgozásakor

en: Error writing to %s while setting iSCSI initiator name:
hu: Hiba a(z) %s írásakor, az iSCSI kezdeményező nevének beállításakor:

en: GUID Partition Table
hu: GUID partíciós tábla

en: LVMCache not enabled at compile time.
hu: Az LVMCache nem engedélyezett fordítási időben.

en: Lock an encrypted device unlocked by another user
hu: Másik felhasználó által feloldott titkosított eszköz zárolása

en: Login failed: %s
hu: Bejelentkezés sikertelen: %s

en: Logout failed: %s
hu: Kijelentkezés sikertelen: %s

en: Loop Device
hu: Hurokeszköz

en: Manage BTRFS
hu: BTRFS kezelése

en: Manage Bcache
hu: Bcache kezelése

en: Manage LVM
hu: LVM kezelése

en: Manage RAID arrays
hu: RAID-tömbök kezelése

en: Manage VDO
hu: VDO kezelése

en: Manage disk drive LED
hu: Lemezmeghajtó LED kezelése

en: Manage iSCSI
hu: iSCSI kezelése

en: Manage loop devices
hu: Hurokeszközök kezelése

en: Manage swapspace
hu: Cserehely kezelése

en: Manage zRAM
hu: zRAM kezelése

en: Master Boot Record
hu: Elsődleges indítórekord

en: Modify a device
hu: Eszköz módosítása

en: Modify a system device
hu: Rendszereszköz módosítása

en: Modify drive settings
hu: Meghajtóbeállítások módosítása

en: Modify loop devices
hu: Hurokeszközök módosítása

en: Modify system-wide configuration
hu: Rendszerszintű beállítások módosítása

en: Mount a filesystem
hu: Fájlrendszer csatolása

en: Mount a filesystem from a device plugged into another seat
hu: Másik munkaállomáshoz csatlakoztatott eszköz fájlrendszerének csatolása

en: Mount a filesystem on a system device
hu: Fájlrendszer csatolása rendszereszközön

en: Mount/unmount filesystems defined in the fstab file with the x-udisks-auth option
hu: Az fstab fájlban az x-udisks-auth beállítással definiált fájlrendszerek csatolása/leválasztása

en: Open a device
hu: Eszköz megnyitása

en: Open a system device
hu: Rendszereszköz megnyitása

en: Power off a drive attached to another seat
hu: Másik munkaállomáshoz csatlakoztatott meghajtó kikapcsolása

en: Power off a system drive
hu: Rendszermeghajtó kikapcsolása

en: Power off drive
hu: Meghajtó kikapcsolása

en: Rescan a device
hu: Eszköz ismételt vizsgálata

en: Run SMART self-test
hu: SMART önteszt futtatása

en: Securely erase a hard disk
hu: Merevlemez biztonságos törlése

en: Send standby command
hu: Készenlét parancs küldése

en: Send standby command to a system drive
hu: Készenlét parancs küldése a rendszermeghajtónak

en: Send standby command to drive on other seat
hu: Készenlét parancs küldése másik munkaállomáson lévő meghajtónak

en: Set SMART data from blob
hu: SMART adatok beállítása adatcsomagból

en: Take ownership of a filesystem
hu: A fájlrendszer tulajdonjogának átvétele

en: Unlock an encrypted device
hu: Titkosított eszköz feloldása

en: Unlock an encrypted device plugged into another seat
hu: Másik munkaállomáshoz csatlakoztatott titkosított eszköz feloldása

en: Unlock an encrypted device specified in the crypttab file with the x-udisks-auth option
hu: A crypttab fájlban az x-udisks-auth beállítással megadott titkosított eszköz feloldása

en: Unlock an encrypted system device
hu: Titkosított rendszereszköz feloldása

en: Unmount a device mounted by another user
hu: Másik felhasználó által csatolt eszköz leválasztása

en: Update SMART data
hu: SMART adatok frissítése

[ctx: byte-size-pow10]
en: %s (%s bytes)
hu: %s (%s bájt)

[ctx: byte-size-pow2]
en: %s (%s bytes)
hu: %s (%s bájt)

[ctx: disk-hdd]
en: %s Hard Disk
hu: %s merevlemez

[ctx: disk-hdd]
en: Hard Disk
hu: Merevlemez

[ctx: disk-non-rotational]
en: %s Disk
hu: %s lemez

[ctx: disk-non-rotational]
en: Disk
hu: Lemez

[ctx: dos-part-flag]
en: Bootable
hu: Indítható

[ctx: drive-card-reader]
en: %s Card Reader
hu: %s kártyaolvasó

[ctx: drive-with-fixed-media]
en: %s Drive
hu: %s meghajtó

[ctx: drive-with-generic-media]
en: %s Disk
hu: %s lemez

[ctx: drive-with-size]
en: %s Drive
hu: %s meghajtó

[ctx: drive-with-size-and-type]
en: %s %s Drive
hu: %s %s meghajtó

[ctx: drive-with-type]
en: %s Drive
hu: %s meghajtó

[ctx: flash-media]
en: %s Card
hu: %s kártya

[ctx: fs-type]
en: Encrypted?
hu: Titkosított?

[ctx: fs-type]
en: Ext2 (version %s)
hu: Ext2 (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: Ext3 (version %s)
hu: Ext3 (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: Ext4 (version %s)
hu: Ext4 (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
hu: FAT (12 bites)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
hu: FAT (16 bites)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
hu: FAT (32 bites)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
hu: FAT (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: ISO 9660 (version %s)
hu: ISO 9660 (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member
hu: Intel RSTe RAID tag

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member (%s)
hu: Intel RSTe RAID tag (%s)

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member
hu: Intel Rapid Storage Technology nagyvállalati RAID tag

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member (version %s)
hu: Intel Rapid Storage Technology nagyvállalati RAID tag (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
hu: Ext napló

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
hu: Ext napló (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
hu: LUKS titkosítás

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
hu: LUKS titkosítás (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
hu: LVM2 fizikai kötet

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
hu: LVM2 fizikai kötet (%s)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member
hu: Linux RAID tag

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
hu: Linux RAID tag (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
hu: NTFS (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: Possibly Encrypted
hu: Talán titkosított

[ctx: fs-type]
en: Swap
hu: Cserehely

[ctx: fs-type]
en: Swap (version %s)
hu: Cserehely (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: UDF (version %s)
hu: UDF (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s %s)
hu: Ismeretlen (%s %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s)
hu: Ismeretlen (%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
hu: VMFS (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member
hu: VMFS tag

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member (v%s)
hu: VMFS tag (v%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member
hu: VMFS kötettag

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
hu: VMFS kötettag (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: VeraCrypt/TrueCrypt Encryption
hu: VeraCrypt/TrueCrypt titkosítás

[ctx: fs-type]
en: XFS (version %s)
hu: XFS (%s verzió)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
hu: ZFS eszköz

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
hu: ZFS eszköz (%s ZPool verzió)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
hu: exFAT (%s verzió)

[ctx: generic-drive]
en: Drive
hu: Meghajtó

[ctx: gpt-part-flag]
en: Hidden
hu: Rejtett

[ctx: gpt-part-flag]
en: Legacy BIOS Bootable
hu: Örökölt BIOS indítható

[ctx: gpt-part-flag]
en: No Automount
hu: Nincs automatikus csatolás

[ctx: gpt-part-flag]
en: Read-only
hu: Csak olvasható

[ctx: gpt-part-flag]
en: System
hu: Rendszer

[ctx: job]
en: ATA Enhanced Secure Erase
hu: ATA bővített biztonságos törlése

[ctx: job]
en: ATA Secure Erase
hu: ATA biztonságos törlése

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
hu: Eszköz hozzáadása a tömbhöz

[ctx: job]
en: Checking Filesystem
hu: Fájlrendszer ellenőrzése

[ctx: job]
en: Cleaning Up
hu: Takarítás

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
hu: Fájlrendszer létrehozása

[ctx: job]
en: Creating Partition
hu: Partíció létrehozása

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
hu: RAID-tömb létrehozása

[ctx: job]
en: Deleting Partition
hu: Partíció törlése

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
hu: Adathordozó kiadása

[ctx: job]
en: Erasing Device
hu: Eszköz törlése

[ctx: job]
en: Locking Device
hu: Eszköz zárolása

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
hu: Eszköz megjelölése hibásként

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
hu: Titkosított eszköz módosítása

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
hu: Fájlrendszer módosítása

[ctx: job]
en: Modifying Partition
hu: Partíció módosítása

[ctx: job]
en: Modifying Swap Device
hu: Cserehely módosítása

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
hu: Fájlrendszer csatolása

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
hu: Eszköz eltávolítása a tömbből

[ctx: job]
en: Repairing Filesystem
hu: Fájlrendszer javítása

[ctx: job]
en: Resizing Encrypted Device
hu: Titkosított eszköz átméretezése

[ctx: job]
en: Resizing Filesystem
hu: Fájlrendszer átméretezése

[ctx: job]
en: SMART self-test
hu: SMART önteszt

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
hu: Hurokeszköz beállítása

[ctx: job]
en: Setting Write-Intent Bitmap
hu: Írási szándékot jelző bittérkép beállítása

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
hu: RAID-tömb indítása

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
hu: Cserehely elindítása

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
hu: RAID-tömb leállítása

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
hu: Cserehely leállítása

[ctx: job]
en: Unlocking Device
hu: Eszköz feloldása

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
hu: Fájlrendszer leválasztása

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
hu: RAID-tömb

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
hu: RAID-0 tömb

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
hu: RAID-1 tömb

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
hu: RAID-10 tömb

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
hu: RAID-4 tömb

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
hu: RAID-5 tömb

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
hu: RAID-6 tömb

[ctx: media-type]
en: Thumb
hu: Pendrive

[ctx: one-liner-drive]
en: %s — %s (%s)
hu: %s – %s (%s)

[ctx: one-liner-drive]
en: %s — %s [%s] (%s)
hu: %s – %s [%s] (%s)

[ctx: one-liner-loop]
en: %s — %s (%s)
hu: %s – %s (%s)

[ctx: one-liner-mdraid-no-name-running]
en: %s — %s
hu: %s – %s

[ctx: one-liner-mdraid-not-running]
en: %s — %s
hu: %s – %s

[ctx: one-liner-mdraid-running]
en: %s — %s (%s)
hu: %s – %s (%s)

[ctx: optical-media]
en: %s Disc
hu: %s lemez

[ctx: optical-media]
en: Audio %s
hu: Hang %s

[ctx: optical-media]
en: Blank %s
hu: Üres %s

[ctx: optical-media]
en: Mixed %s
hu: Vegyes %s

[ctx: part-block]
en: Partition %u of %s
hu: %u. partíció ezen: %s

[ctx: part-drive]
en: Partition %u of %s
hu: %u. partíció ezen: %s

[ctx: part-loop]
en: Partition %u of %s
hu: %u. partíció ezen: %s

[ctx: part-raid]
en: Partition %u of %s
hu: %u. partíció ezen: %s

[ctx: part-type]
en: Apple Boot
hu: Apple indító

[ctx: part-type]
en: Apple Core Storage
hu: Apple Core tárhely

[ctx: part-type]
en: Apple Label
hu: Apple címke

[ctx: part-type]
en: Apple Partition Map
hu: Apple partíciótérkép

[ctx: part-type]
en: Apple TV Recovery
hu: Apple TV helyreállító

[ctx: part-type]
en: BIOS Boot
hu: BIOS indító

[ctx: part-type]
en: Basic Data
hu: Alapszintű adatok

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Firmware
hu: ChromeOS firmware

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Kernel
hu: ChromeOS kernel

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Reserved
hu: ChromeOS fenntartott

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
hu: ChromeOS gyökér fájlrendszer

[ctx: part-type]
en: Compaq diagnostics
hu: Compaq diagnosztikai

[ctx: part-type]
en: Driver
hu: Illesztőprogram

[ctx: part-type]
en: Driver 4.3
hu: Illesztőprogram 4.3

[ctx: part-type]
en: EFI System
hu: EFI rendszer

[ctx: part-type]
en: Empty
hu: Üres

[ctx: part-type]
en: Extended
hu: Kiterjesztett

[ctx: part-type]
en: Extended Boot Partition
hu: Kiterjesztett indítási partíció

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Boot
hu: FreeBSD indító

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Data
hu: FreeBSD adatok

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Swap
hu: FreeBSD cserehely

[ctx: part-type]
en: HP-UX Data
hu: HP-UX adatok

[ctx: part-type]
en: HP-UX Service
hu: HP-UX szerviz

[ctx: part-type]
en: Hibernation
hu: Hibernációs

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT12
hu: Rejtett FAT12

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16
hu: Rejtett FAT16

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16 <32M
hu: Rejtett FAT16 <32M

[ctx: part-type]
en: Hidden HPFS/NTFS
hu: Rejtett HPFS/NTFS

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT16 (LBA)
hu: Rejtett W95 FAT16 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32
hu: Rejtett W95 FAT32

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32 (LBA)
hu: Rejtett W95 FAT32 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Intel FFS Reserved
hu: Intel FFS fentartott

[ctx: part-type]
en: Linux Extended
hu: Linux kiterjesztett

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
hu: Linux fájlrendszer

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
hu: Linux home partíció

[ctx: part-type]
en: Linux Reserved
hu: Linux fenntartott

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86)
hu: Linux rendszerpartíció (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86_64)
hu: Linux rendszerpartíció (x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Server Data Partition
hu: Linux kiszolgáló adatpartíció

[ctx: part-type]
en: Linux Swap
hu: Linux cserehely

[ctx: part-type]
en: Linux swap
hu: Linux cserehely

[ctx: part-type]
en: MBR Partition Scheme
hu: MBR partícióséma

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM data
hu: Microsoft LDM adatok

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM metadata
hu: Microsoft LDM metaadatok

[ctx: part-type]
en: Microsoft Reserved
hu: Microsoft fenntartott

[ctx: part-type]
en: Microsoft Windows Recovery Environment
hu: Microsoft Windows helyreállítási környezet

[ctx: part-type]
en: NetBSD Concatenated
hu: NetBSD összefűzött

[ctx: part-type]
en: NetBSD Encrypted
hu: NetBSD titkosított

[ctx: part-type]
en: NetBSD Swap
hu: NetBSD cserehely

[ctx: part-type]
en: ProDOS file system
hu: ProDOS fájlrendszer

[ctx: part-type]
en: Solaris Alternate Sector
hu: Solaris alternatív szektor

[ctx: part-type]
en: Solaris Backup
hu: Solaris tartalék

[ctx: part-type]
en: Solaris Boot
hu: Solaris indító

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved
hu: Solaris fenntartott

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (2)
hu: Solaris fenntartott (2)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (3)
hu: Solaris fenntartott (3)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (4)
hu: Solaris fenntartott (4)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (5)
hu: Solaris fenntartott (5)

[ctx: part-type]
en: Solaris Root
hu: Solaris gyökér

[ctx: part-type]
en: Solaris Swap
hu: Solaris cserehely

[ctx: part-type]
en: Solaris boot
hu: Solaris indító

[ctx: part-type]
en: Unused
hu: Szabad

[ctx: part-type]
en: W95 Ext d (LBA)
hu: W95 kiterjesztett (LBA)

[ctx: partition-info]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: partition-subtype]
en: Generic
hu: Általános

[ctx: partition-subtype]
en: Other
hu: Egyéb

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
hu: Ismeretlen (%s)
