udisks 2.9.0 - en to kk translation catalogue (312 entries)

en: %s Block Device
kk: %s блоктық құрылғысы

en: %s Loop Device
kk: %s Loop құрылғысы

en: Apple Partition Map
kk: Apple бөлімдер кестесі

en: Authentication is required change iSCSI initiator name
kk: iSCSI инициаторын өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
kk: $(drive) SMART өздік сынауын үзу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to activate a logical volume
kk: Логикалық томды белсендіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
kk: $(drive) ішіндегі своп аймағын белсендіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to add a device to a RAID array
kk: RAID массивіне құрылғыны қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to add a device to a volume group
kk: Томдар тобына құрылғыны қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
kk: /etc/crypttab файлына жазбаны қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
kk: /etc/fstab файлына жазбаны қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to add the device to the volume
kk: Томға құрылғыны қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to add zRAM kernel module
kk: zRAM ядро модулін қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to cancel a job
kk: Тапсырманы үзу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
kk: Басқа пайдаланушымен жіберілген тапсырмадан бас тарту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to change label for BTRFS volume
kk: BTRFS томының белгісін ауыстыру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
kk: $(drive) белгісін ауыстыру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
kk: Шифрленген құрылғы кілттік фразасын ауыстыру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to check and repair the volume
kk: Томды тексеру және жөндеу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to check power state for $(drive)
kk: $(drive) қорек қалып-күйін тексеру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to check the power state
kk: Эл. қорек қалып-күйін тексеру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
kk: $(drive) баптауларын өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to configure the write-intent bitmap on a RAID array
kk: RAID массивіне жазу мақсатының бит маскасын орнату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to convert logical volume to cache
kk: Логикалық томды жасау кэшке түрлендіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a RAID array
kk: RAID массивін жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a logical volume
kk: Логикалық томды жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a new snapshot
kk: Жаңа снапшотты жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a new volume
kk: Жаңа томды жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
kk: $(drive) ішінде бөлімді жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a snapshot of a logical volume
kk: Логикалық томның снапшотын жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a thin pool volume
kk: Жұқа пул томын жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a thin volume
kk: Жұқа томды жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create a volume group
kk: Томдар тобын жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to create bcache device.
kk: bcache құрылғысын жасау үшін аутентификация керек.

en: Authentication is required to deactivate a logical volume
kk: Логикалық томды сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
kk: $(drive) ішіндегі своп аймағын сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to delete a RAID array
kk: RAID массивін өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to delete a logical volume
kk: Логикалық томды өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
kk: Басқа пайдаланушымен орнатылған loop құрылғысын өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to delete a volume group
kk: Томдар тобын өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
kk: $(drive) loop құрылғысын өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to destroy bcache device.
kk: bcache құрылғысын жою үшін аутентификация керек.

en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
kk: $(drive) құрылғысында SMART сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to disable zRAM device
kk: zRAM құрылғысын сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to discover firmware targets
kk: Бинарлы кодтар мақсаттарын табу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to discover targets
kk: Мақсаттарды табу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to eject $(drive)
kk: $(drive) шығару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to eject media
kk: Тасушыны шығару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to eject media from a drive plugged into another seat
kk: Басқа отыру орнына жалғанған жетектен тасушыны шығару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to empty a device in a volume group
kk: Томдар тобында құрылғыны нөлдеу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
kk: $(drive) құрылғысында SMART іске қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to enable zRAM device
kk: zRAM құрылғысын іске қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to enable/disable SMART
kk: SMART іске қосу/сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to format $(drive)
kk: $(drive) пішімдеу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
kk: Басқа пайдаланушымен ашылған шифрленген құрылғыны қайта блоктау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
kk: Басқа пайдаланушымен ашылған шифрленген $(drive) құрылғысын қайта блоктау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to manage BTRFS
kk: BTRFS басқару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to manage Bcache
kk: Bcache басқару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to manage LVM
kk: LVM басқару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to manage RAID arrays
kk: RAID массивтерін басқару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to manage iSCSI
kk: iSCSI басқару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to manage swapspace
kk: swap аймағын басқару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to manage zRAM
kk: zRAM басқару үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify a device
kk: Құрылғыны түрлендіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify a device plugged into another seat
kk: Басқа отыру орнына жалғанған құрылғыны түзету үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
kk: Басқа пайдаланушымен орнатылған loop құрылғысын өзгерту  үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify drive settings
kk: Жетек баптауларын өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
kk: Жүйелік баптауларды түрлендіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
kk: /etc/crypttab файлын түзету үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
kk: /etc/fstab файлын түзету үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
kk: $(drive) loop құрылғысын өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
kk: $(drive) құрылғысында бөлімді өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to modify the system configuration
kk: Жүйелік баптауларды өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to mount $(drive)
kk: $(drive) тіркеу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
kk: /etc/fstab файлында көрсетілген $(drive) тіркеу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to mount the filesystem
kk: Файлдық жүйені тіркеу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
kk: Файлдық жүйені тіркеу/босату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to open $(drive) for benchmarking
kk: $(drive) сынауға ашу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to open $(drive) for reading
kk: $(drive) оқу үшін ашу  үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to open $(drive) for writing
kk: $(drive) жазу үшін ашу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to open a device
kk: Құрылғыны ашу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
kk: $(drive) қатты дискін қауіпсіз өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to perform iSCSI login
kk: iSCSI кіруін жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to perform iSCSI logout
kk: iSCSI шығуын жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to power off $(drive)
kk: $(drive) сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to power off a drive
kk: Жетек қорегін сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to power off a drive plugged into another seat
kk: Басқа отыру орнына жалғанған жетектің қорегін сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
kk: $(drive) күту режиміне ауыстыру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
kk: Жетекті күту режиміне ауыстыру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to read system-level secrets
kk: Жүйелік

en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
kk: RAID массивінен құрылғыны өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to remove a device from a volume group
kk: Томдар тобынан құрылғыны өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
kk: /etc/fstab файлынан жазбаны өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
kk: /etc/crypttab файлынан жазбаны өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to remove zRAM kernel module
kk: zRAM ядро модулін өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to rename a logical volume
kk: Логикалық томның атын өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to rename a volume group
kk: Томдар тобының атын өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to rescan $(drive)
kk: $(drive) қайта сканерлеу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to rescan a device
kk: Құрылғыны қайта скандау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to resize a logical volume
kk: Логикалық томның өлшемін өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to resize the volume
kk: Томның өлшемін өзгерту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
kk: Жүйелік баптаулар ішінен парольдерді алу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to run a SMART self-test
kk: SMART өздік сынауын жөнелту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
kk: Қатты дискіні қауіпсіз өшіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to set SMART data from a blob on $(drive)
kk: $(drive) ішіне SMART деректерін бинарлы файлдан орнату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to set SMART data from blob
kk: SMART деректерін бинарлы файлдан орнату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to set mode of bcache device.
kk: bcache құрылғысының режимін орнату үшін аутентификация керек.

en: Authentication is required to set up a loop device
kk: Loop құрылғысын жасау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to split cache pool LV off of a cache LV
kk: Кэш пулының логикалық томын кэш логикалық томынан ажырату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to start a RAID array
kk: RAID массивін іске қосу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
kk: $(drive) SMART өздік сынауын бастау үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to start/stop data scrubbing of a RAID array
kk: RAID массивінде деректерді тазартуды іске қосу/сөндіру үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to stop a RAID array
kk: RAID массивін тоқтату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
kk: Шифрленген құрылғыны ашу үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
kk: $(drive) шифрленген құрылғысын босату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
kk: Басқа пайдаланушы тіркеген $(drive) тіркеуден босату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
kk: /etc/fstab файлында көрсетілген $(drive) тіркеуден босату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
kk: Басқа пайдаланушымен тіркелген файлдық жүйесін тіркеуден босату үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to update SMART data
kk: SMART мәліметін жаңарту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
kk: $(drive) ішінен SMART деректерін жаңарту үшін аутентификация керек

en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
kk: $(drive) күту режимінен ояту үшін аутентификация керек

en: Block Device
kk: Блоктық құрылғы

en: Cancel job
kk: Тапсырманы үзу

en: Cancel job started by another user
kk: Тапсырманы үзу басқа пайдаланушымен жөнелтілді

en: Change passphrase for an encrypted device
kk: Шифрленген құрылғы үшін кілттік фразасын ауыстыру

en: Check power state
kk: Эл. қорек қалып-күйін тексеру

en: Delete loop devices
kk: Loop құрылғыларын өшіру

en: Discovery failed: %s
kk: Табу сәтсіз аяқталды: %s

en: Eject media
kk: Тасушыны шығару

en: Eject media from a drive attached to another seat
kk: Басқа отыру орнына жалғанған жетектен тасушыны шығару

en: Eject media from a system drive
kk: Жүйелік жетектен тасушыны шығару

en: Empty initiator name
kk: Инициатор аты бос

en: Enable/Disable SMART
kk: SMART іске қосу/сөндіру

en: Error converting volume: %s
kk: Томды түрлендіру қатесі: %s

en: GUID Partition Table
kk: GUID бөлімдер кестесі

en: LVMCache not enabled at compile time.
kk: LVMCache компиляциялау уақытында іске қосылмаған.

en: Lock an encrypted device unlocked by another user
kk: Басқа пайдаланушымен ашылған шифрленген құрылғыны блоктау

en: Login failed: %s
kk: Кіру сәтсіз аяқталды: %s

en: Logout failed: %s
kk: Шығу сәтсіз аяқталды: %s

en: Loop Device
kk: Loop құрылғысы

en: Manage BTRFS
kk: BTRFS басқару

en: Manage Bcache
kk: Bcache басқару

en: Manage LVM
kk: LVM басқару

en: Manage RAID arrays
kk: RAID массивтерін басқару

en: Manage iSCSI
kk: iSCSI басқару

en: Manage loop devices
kk: Loop құрылғыларын басқару

en: Manage swapspace
kk: swap аймағын басқару

en: Manage zRAM
kk: zRAM басқару

en: Master Boot Record
kk: Басты жүктелу жазбасы

en: Modify a device
kk: Құрылғыны түрлендіру

en: Modify a system device
kk: Жүйелік құрылғыны түрлендіру

en: Modify drive settings
kk: Жетек баптауларын өзгерту

en: Modify loop devices
kk: Loop құрылғыларын өзгерту

en: Modify system-wide configuration
kk: Жүйелік баптауларды түрлендіру

en: Mount a filesystem
kk: Файлдық жүйені тіркеу

en: Mount a filesystem from a device plugged into another seat
kk: Басқа отыру орнына жалғанған құрылғыдан файлдық жүйені тіркеу

en: Mount a filesystem on a system device
kk: Жүйелік құрылғыдағы файлдық жүйені тіркеу

en: Mount/unmount filesystems defined in the fstab file with the x-udisks-auth option
kk: fstab файлында  x-udisks-auth опциясымен көрсетілген файлдық жүйелерді тіркеу/тіркеуден босату

en: Open a device
kk: Құрылғыны ашу

en: Open a system device
kk: Жүйелік құрылғыны ашу

en: Power off a drive attached to another seat
kk: Басқа отыру орнына жалғанған жетектің қорегін сөндіру

en: Power off a system drive
kk: Жүйелік жетек қорегін сөндіру

en: Power off drive
kk: Жетек қорегін сөндіру

en: Rescan a device
kk: Құрылғыны қайта скандау

en: Run SMART self-test
kk: SMART өздік сынауын жөнелту

en: Securely erase a hard disk
kk: Қатты дискіні қауіпсіз өшіру

en: Send standby command
kk: Күту режиміне өту командасын жіберу

en: Send standby command to a system drive
kk: Жүйелік жетекке күту режиміне өту командасын жіберу

en: Send standby command to drive on other seat
kk: Басқа отыру орнына жалғанған жетекке күту режиміне өту командасын жіберу

en: Set SMART data from blob
kk: SMART деректерін бинарлы файлдан орнату

en: Unlock an encrypted device
kk: Шифрленген құрылғыны босату

en: Unlock an encrypted device plugged into another seat
kk: Басқа отыру орнына жалғанған шифрленген құрылғыны босату

en: Unlock an encrypted device specified in the crypttab file with the x-udisks-auth option
kk: crypttab файлында  x-udisks-auth опциясымен көрсетілген шифрленген құрылғыларды босату

en: Unlock an encrypted system device
kk: Шифрленген жүйелік құрылғыны босату

en: Unmount a device mounted by another user
kk: Басқа пайдаланушымен тіркелген құрылғыны тіркеуден алу

en: Update SMART data
kk: SMART деректерін жаңарту

[ctx: byte-size-pow10]
en: %s (%s bytes)
kk: %s (%s байт)

[ctx: byte-size-pow10]
en: GB
kk: ГБ

[ctx: byte-size-pow10]
en: KB
kk: КБ

[ctx: byte-size-pow10]
en: MB
kk: МБ

[ctx: byte-size-pow10]
en: TB
kk: ТБ

[ctx: byte-size-pow2]
en: %s (%s bytes)
kk: %s (%s байт)

[ctx: byte-size-pow2]
en: GiB
kk: ГиБ

[ctx: byte-size-pow2]
en: KiB
kk: КиБ

[ctx: byte-size-pow2]
en: MiB
kk: МиБ

[ctx: byte-size-pow2]
en: TiB
kk: ТиБ

[ctx: disk-hdd]
en: %s Hard Disk
kk: %s қатты дискі

[ctx: disk-hdd]
en: Hard Disk
kk: Қатты диск

[ctx: disk-non-rotational]
en: %s Disk
kk: %s дискі

[ctx: disk-non-rotational]
en: Disk
kk: Диск

[ctx: dos-part-flag]
en: Bootable
kk: Жүктелетін

[ctx: drive-card-reader]
en: %s Card Reader
kk: %s карталар оқу құрылғысы

[ctx: drive-with-fixed-media]
en: %s Drive
kk: %s дискі

[ctx: drive-with-generic-media]
en: %s Disk
kk: %s дискі

[ctx: drive-with-size]
en: %s Drive
kk: %s дискі

[ctx: drive-with-size-and-type]
en: %s %s Drive
kk: %s %s дискі

[ctx: drive-with-type]
en: %s Drive
kk: %s дискі

[ctx: flash-media]
en: %s Card
kk: %s картасы

[ctx: fs-type]
en: Ext2 (version %s)
kk: Ext2 (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext3 (version %s)
kk: Ext3 (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext4 (version %s)
kk: Ext4 (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
kk: FAT (12 биттік нұсқасы)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
kk: FAT (16 биттік нұсқасы)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
kk: FAT (32 биттік нұсқасы)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
kk: FAT (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: ISO 9660 (version %s)
kk: ISO 9660 (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member
kk: Intel RSTe RAID мүшесі

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member (%s)
kk: Intel RSTe RAID мүшесі (%s)

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member
kk: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID мүшесі

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member (version %s)
kk: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID мүшесі (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
kk: Ext үшін журналы

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
kk: Ext үшін журналы (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
kk: LUKS шифрлеуі

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
kk: LUKS шифрлеуі (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
kk: LVM2 физикалық томы

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
kk: LVM2 физикалық томы (%s)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member
kk: Linux RAID мүшесі

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
kk: Linux RAID мүшесі (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
kk: NTFS (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: Swap (version %s)
kk: Swap (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: UDF (version %s)
kk: UDF (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s %s)
kk: Белгісіз (%s %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s)
kk: Белгісіз (%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
kk: VMFS (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member
kk: VMFS мүшесі

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member (v%s)
kk: VMFS мүшесі (v%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member
kk: VMFS том мүшесі

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
kk: VMFS том мүшесі (нұақсы %s)

[ctx: fs-type]
en: XFS (version %s)
kk: XFS (нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
kk: ZFS құрылғысы

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
kk: ZFS Device (ZPool нұсқасы %s)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
kk: exFAT (нұсқасы %s)

[ctx: generic-drive]
en: Drive
kk: Диск

[ctx: gpt-part-flag]
en: Hidden
kk: Жасырын

[ctx: gpt-part-flag]
en: No Automount
kk: Автотіркеу жоқ

[ctx: gpt-part-flag]
en: Read-only
kk: Тек оқу үшін

[ctx: gpt-part-flag]
en: System
kk: Жүйелік

[ctx: job]
en: ATA Enhanced Secure Erase
kk: ATA кеңейтілген қауіпсіз тазарту

[ctx: job]
en: ATA Secure Erase
kk: ATA қауіпсіз тазарту

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
kk: Массивке құрылғыны қосу

[ctx: job]
en: Cleaning Up
kk: Тазарту

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
kk: Файлдық жүйені жасау

[ctx: job]
en: Creating Partition
kk: Бөлімді жасау

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
kk: RAID массивін жасау

[ctx: job]
en: Deleting Partition
kk: Бөлімді өшіру

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
kk: Тасушы шығарылуда

[ctx: job]
en: Erasing Device
kk: Құрылғыны өшіру

[ctx: job]
en: Locking Device
kk: Құрылғы блокталуда

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
kk: Құрылғыны мәселелері бар етіп белгілеу

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
kk: Шифрленген құрылғыны өзгерту

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
kk: Файлдық жүйені түрлендіру

[ctx: job]
en: Modifying Partition
kk: Бөлімді өзгерту

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
kk: Файлдық жүйені тіркеу

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
kk: Массивтен құрылғыны өшіру

[ctx: job]
en: SMART self-test
kk: SMART өздік тест

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
kk: Loop құрылғысын іске қосу

[ctx: job]
en: Setting Write-Intent Bitmap
kk: Жазу мақсатының бит маскасын орнату

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
kk: RAID массивін іске қосу

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
kk: Своп құрылғысын іске қосу

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
kk: RAID массивін тоқтату

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
kk: Своп құрылғысын тоқтату

[ctx: job]
en: Unlocking Device
kk: Құрылғы блоктаудан босатылуда

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
kk: Файлдық жүйені тіркеуден босату

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
kk: RAID массиві

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
kk: RAID-0 массиві

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
kk: RAID-1 массиві

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
kk: RAID-10 массиві

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
kk: RAID-4 массиві

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
kk: RAID-5 массиві

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
kk: RAID-6 массиві

[ctx: optical-media]
en: %s Disc
kk: %s дискі

[ctx: optical-media]
en: Audio %s
kk: Аудио %s

[ctx: optical-media]
en: Blank %s
kk: Таза %s

[ctx: optical-media]
en: Mixed %s
kk: Аралас %s

[ctx: part-block]
en: Partition %u of %s
kk: Бөлім %u, %s

[ctx: part-drive]
en: Partition %u of %s
kk: Бөлім %u, %s құрылғысынан

[ctx: part-loop]
en: Partition %u of %s
kk: Бөлім %u, %s құрылғысынан

[ctx: part-raid]
en: Partition %u of %s
kk: Бөлім %u, %s құрылғысынан

[ctx: part-type]
en: Apple Partition Map
kk: Apple бөлімдер картасы

[ctx: part-type]
en: Apple RAID (offline)
kk: Apple RAID (желіден тыс)

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Kernel
kk: ChromeOS ядросы

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
kk: ChromeOS түбірлік файлдық жүйесі

[ctx: part-type]
en: Driver
kk: Драйвер

[ctx: part-type]
en: Driver 4.3
kk: Драйвер 4.3

[ctx: part-type]
en: EFI System
kk: EFI жүйесі

[ctx: part-type]
en: Empty
kk: Бос

[ctx: part-type]
en: Extended
kk: Кеңейтілген

[ctx: part-type]
en: Extended Boot Partition
kk: Кеңейтілген жүктелу бөлімі

[ctx: part-type]
en: Hibernation
kk: Гибернация

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT12
kk: Жасырын FAT12

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16
kk: Жасырын FAT16

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16 <32M
kk: Жасырын FAT16 <32M

[ctx: part-type]
en: Hidden HPFS/NTFS
kk: Жасырын HPFS/NTFS

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT16 (LBA)
kk: Жасырын W95 FAT16 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32
kk: Жасырын W95 FAT32

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32 (LBA)
kk: Жасырын W95 FAT32 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Linux Extended
kk: Linux кеңейтілген

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
kk: Linux файлдық жүйесі

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
kk: Linux үй бума бөлімі

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86)
kk: Linux жүктелу бөлімі (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86_64)
kk: Linux түбірлік бөлімі (x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Server Data Partition
kk: Linux серверлік деректер бөлімі

[ctx: part-type]
en: MBR Partition Scheme
kk: MBR бөлімдер схемасы

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM data
kk: Microsoft LDM деректері

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM metadata
kk: Microsoft LDM метаақпараты

[ctx: part-type]
en: ProDOS file system
kk: ProDOS файлдық жүйесі

[ctx: part-type]
en: Unused
kk: Қолданылмаған

[ctx: partition-info]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: partition-subtype]
en: Generic
kk: Жалпы

[ctx: partition-subtype]
en: Other
kk: Басқа

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
kk: Белгісіз (%s)
