udisks 2.9.0 - en to sk translation catalogue (365 entries)

en: %s Block Device
sk: Blokové zariadenie %s

en: %s Loop Device
sk: %s zariadenie loop

en: Authentication is required change iSCSI initiator name
sk: Zmena názvu iSCSI Initiator vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to abort a SMART self-test on $(drive)
sk: Zrušenie self-testu SMART na $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to activate a logical volume
sk: Aktivácia logického zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to activate existing VDO volume
sk: Aktivácia existujúceho zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to activate swapspace on $(drive)
sk: Aktivácia odkladacej oblasti $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to add a device to a RAID array
sk: Pridanie zariadenia do poľa RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to add a device to a volume group
sk: Pridanie zariadenia do logickej skupiny vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/crypttab file
sk: Pridanie záznamu do súboru /etc/crypttab vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to add an entry to the /etc/fstab file
sk: Pridanie záznamu do súboru /etc/fstab vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to add the device to the volume
sk: Pridanie zariadenia do zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to add zRAM kernel module
sk: Zavedenie zRAM modulu do jadra vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to cancel a job
sk: Zrušenie úlohy vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to cancel a job started by another user
sk: Zrušenie úlohy, ktorú spustil iný používateľ, vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to change label for BTRFS volume
sk: Zmena popisu BTRFS zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to change ownership of the filesystem on $(drive)
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti na zmenu vlastníctva súborového systému jednotky $(drive)

en: Authentication is required to change the filesystem label on $(drive)
sk: Zmena súborového systému na $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to change the passphrase for an encrypted device
sk: Zmena hesla šifrovaného zariadenia vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to change the write policy of the VDO volume
sk: Zmena politiky zápisu zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to check and repair the volume
sk: Kontrola a oprava zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to check power state for $(drive)
sk: Kontrola stavu napájania na $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to check the filesystem on $(drive)
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti na kontrolu súborového systému jednotky $(drive)

en: Authentication is required to check the power state
sk: Kontrola stavu napájania vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to configure settings for $(drive)
sk: Konfigurácia nastavení $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to configure the write-intent bitmap on a RAID array
sk: Konfigurácia bitovej mapy úmyslu zápisu na poli RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to convert logical volume to cache
sk: Zmena logického zväzku na vyrovnávací vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a RAID array
sk: Vytvorenie poľa RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a logical volume
sk: Vytvorenie logického zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a new VDO volume
sk: Vytvorenie nového zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a new snapshot
sk: Vytvorenie snímku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a new volume
sk: Vytvorenie nového zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a partition on $(drive)
sk: Vytvorenie diskovej oblasti $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a snapshot of a logical volume
sk: Vytvorenie obrazu logického zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a thin pool volume
sk: Vytvorenie oddielu pre tenké zväzky vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a thin volume
sk: Vytvorenie tenkého zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create a volume group
sk: Vytvorenie logickej skupiny vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to create bcache device.
sk: Vytvorenie Bcache zariadenia vyžaduje overenie totožnosti.

en: Authentication is required to deactivate a logical volume
sk: Deaktivácia logického zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to deactivate swapspace on $(drive)
sk: Deaktivácia odkladacej oblasti $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to deactivate the VDO volume
sk: Deaktivácia zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to delete a RAID array
sk: Zrušenie poľa RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to delete a logical volume
sk: Zmazanie logického oddielu vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to delete a loop device set up by another user
sk: Zmazanie sady zariadení loop, ktoré vytvoril iný používateľ, vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to delete a volume group
sk: Zmazanie logickej skupiny vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to delete the loop device $(drive)
sk: Zmazanie zariadenia loop na $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to destroy bcache device.
sk: Odstránenie Bcache zariadenia vyžaduje overenie totožnosti.

en: Authentication is required to disable SMART on $(drive)
sk: Vypnutie SMART na $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to disable compression on the VDO volume
sk: Zakázanie kompresie zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to disable deduplication on the VDO volume
sk: Zakázanie deduplikácie zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to disable zRAM device
sk: Deaktivácia zRAM zariadenia vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to discover firmware targets
sk: Vyhľadanie firmvérových jednotiek vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to discover targets
sk: Vyhľadanie iSCSI jednotiek vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to eject $(drive)
sk: Vysunutie $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to eject media
sk: Vysunutie média vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to eject media from a drive plugged into another seat
sk: Vysunúť médium z jednotky pripojenej na inom mieste vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to empty a device in a volume group
sk: Vyčistenie zariadenia v logickej skupine vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to enable SMART on $(drive)
sk: Zapnutie SMART na $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to enable compression on the VDO volume
sk: Povolenie kompresie zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to enable deduplication on the VDO volume
sk: Povolenie deduplikácie zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to enable zRAM device
sk: Aktivácia zRAM zariadenia vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to enable/disable SMART
sk: Zapnutie/vypnutie SMART vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to format $(drive)
sk: Formátovanie $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to grow the logical VDO volume size
sk: Zväčšenie veľkosti logického zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to grow the physical VDO volume size
sk: Zväčšenie veľkosti fyzického zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to lock an encrypted device unlocked by another user
sk: Zamknutie šifrovaného zariadenia, ktoré odomkol iný používateľ, vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to lock the encrypted device $(drive) unlocked by another user
sk: Zamknutie šifrovaného zariadenia $(drive), ktoré odomkol iný používateľ, vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to manage BTRFS
sk: Spravovanie BTRFS vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to manage Bcache
sk: Spravovanie Bcache vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to manage LVM
sk: Spravovanie LVM vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to manage RAID arrays
sk: Spravovanie polí RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to manage VDO
sk: Spravovanie VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to manage disk drive LED
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti na správu LED indikátora diskovej jednotky

en: Authentication is required to manage iSCSI
sk: Spravovanie iSCSI vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to manage swapspace
sk: Spravovanie odkladacieho priestoru vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to manage zRAM
sk: Spravovanie zRAM vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify a device
sk: Zmena zariadenia vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify a device plugged into another seat
sk: Zmena zariadenia pripojeného na inom mieste vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify a loop device set up by another user
sk: Zmena sady zariadení loop, ktoré vytvoril iný používateľ, vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify drive settings
sk: Zmena nastavenia jednotky vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify system-wide configuration
sk: Zmena celosystémovej konfigurácie vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify the /etc/crypttab file
sk: Zmena súboru /etc/crypttab vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify the /etc/fstab file
sk: Zmena súboru /etc/fstab vyžaduje overenie totožnost

en: Authentication is required to modify the loop device $(drive)
sk: Zmena zariadenia loop na $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify the partition on device $(drive)
sk: Zmena diskovej oblasti na zariadení $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to modify the system configuration
sk: Zmena celosystémovej konfigurácie vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to mount $(drive)
sk: Pripojenie $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to mount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
sk: Pripojenie $(drive) uvedeného v súbore /etc/fstab vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to mount the filesystem
sk: Pripojenie súborového systému vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to mount/unmount the filesystem
sk: Pripojenie/odpojenie súborového systému vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to open $(drive) for benchmarking
sk: Otvorenie $(drive) na benchmarking vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to open $(drive) for reading
sk: Otvorenie $(drive) na čítanie vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to open $(drive) for writing
sk: Otvorenie $(drive) na zápis vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to open $(drive).
sk: Otvorenie $(drive) vyžaduje overenie totožnosti.

en: Authentication is required to open a device
sk: Otvorenie zariadenia vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to perform a secure erase of $(drive)
sk: Bezpečné zmazanie $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to perform iSCSI login
sk: Prihlásenie iSCSI jednotky vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to perform iSCSI logout
sk: Odhlásenie iSCSI sedenia vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to power off $(drive)
sk: Vypnutie $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to power off a drive
sk: Vypnutie jednotky vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to power off a drive plugged into another seat
sk: Vypnutie systémovej jednotky pripojenej na inom mieste vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to put $(drive) in standby mode
sk: Prechod $(drive) do pohotovostného režimu vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to put a drive into standby mode
sk: Poslanie príkazu prechodu do pohotovostného režimu vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to read system-level secrets
sk: Čítanie tajných kľúčov na úrovni systému vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to remove a device from a RAID array
sk: Odstránenie zariadenia z poľa RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to remove a device from a volume group
sk: Odstránenie zariadenia z logickej skupiny vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to remove an entry from /etc/fstab file
sk: Odstránenie záznamu zo súboru /etc/fstab vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to remove an entry from the /etc/crypttab file
sk: Odstránenie záznamu zo súboru /etc/crypttab vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to remove the VDO volume
sk: Odstránenie zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to remove zRAM kernel module
sk: Odstránenie zRAM modulu z jadra vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to rename a logical volume
sk: Premenovanie logického zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to rename a volume group
sk: Premenovanie logickej skupiny vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to repair the filesystem on $(drive)
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti na opravu súborového systému jednotky $(drive)

en: Authentication is required to rescan $(drive)
sk: Opätovné načítanie $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to rescan a device
sk: Opätovné načítanie zariadenia vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to resize a logical volume
sk: Zmena veľkosti logického zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to resize the encrypted device $(drive)
sk: Zmena veľkosti šifrovaného zariadenia $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to resize the filesystem on $(drive)
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti na zmenu veľkosti súborového systému jednotky $(drive)

en: Authentication is required to resize the volume
sk: Zmena veľkosti zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to retrieve secrets from system-wide configuration
sk: Získanie tajných kľúčov z celosystémovej konfigurácie vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to run a SMART self-test
sk: Spustenie SMART self-testu vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to securely erase a hard disk
sk: Bezpečné zmazanie pevného disku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to set SMART data from a blob on $(drive)
sk: Nastavenie údajov SMART z $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to set SMART data from blob
sk: Nastavenie údajov SMART z blobu vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to set mode of bcache device.
sk: Nastavenie režimu Bcache zariadenia vyžaduje overenie totožnosti.

en: Authentication is required to set swapspace label on $(drive)
sk: Nastavenie popisu odkladacej oblasti $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to set up a loop device
sk: Nastavenie zariadenia loop vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to split cache pool LV off of a cache LV
sk: Rozdelenie logického vyrovnávajuceho zväzku vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to start VDO volume
sk: Spustenie zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to start a RAID array
sk: Spustenie poľa RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to start a SMART self-test on $(drive)
sk: Spustenie self-testu SMART na $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to start/stop data scrubbing of a RAID array
sk: Spustenie/zastavenie čistenia (scrubbing) dát na poli RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to stop a RAID array
sk: Zastavenie poľa RAID vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to stop the VDO volume
sk: Zastavenie zväzku VDO vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to take ownership of a filesystem.
sk: Vyžaduje sa overenie totožnosti na prevzatie vlastníctva súborového systému

en: Authentication is required to unlock an encrypted device
sk: Odomknutie šifrovaného zariadenia vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to unlock the encrypted device $(drive)
sk: Odomknutie šifrovaného zariadenia $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to unmount $(drive) mounted by another user
sk: Odpojenie $(drive), ktorý pripojil iný používateľ, vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to unmount $(drive) referenced in the /etc/fstab file
sk: Odpojenie $(drive) uvedeného v súbore /etc/fstab vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to unmount a filesystem mounted by another user
sk: Odpojenie súborového systému, ktorý pripojil iný používateľ, vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to update SMART data
sk: Aktualizácia údajov SMART vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to update SMART data from $(drive)
sk: Aktualizácia údajov SMART z $(drive) vyžaduje overenie totožnosti

en: Authentication is required to wake up $(drive) from standby mode
sk: Zobudenie $(drive) z pohotovostného režimu vyžaduje overenie totožnosti

en: Block Device
sk: Blokové zariadenie

en: Cancel job
sk: Zrušiť úlohu

en: Cancel job started by another user
sk: Zrušiť úlohu, ktorú spustil iný používateľ

en: Change passphrase for an encrypted device
sk: Zmeniť heslo šifrovaného zariadenia

en: Check power state
sk: Skontrolovať stav napájania

en: Delete loop devices
sk: Zmazať zariadenia loop

en: Discovery failed: %s
sk: Nastala chyba pri vyhľadávaní iSCSI jednotiek: %s

en: Eject media
sk: Vysunúť médium

en: Eject media from a drive attached to another seat
sk: Vysunutie média z jednotky pripojenej na inom mieste

en: Eject media from a system drive
sk: Vysunúť médium zo systémovej jednotky

en: Empty initiator name
sk: Prázny názov pre iSCSI Initiator

en: Enable/Disable SMART
sk: Zapnúť/vypnúť SMART

en: Error converting volume: %s
sk: Nastala chyba pri konverzii: %s

en: Error parsing the iSCSI initiator name
sk: Chyba pri parsovaní názvu iSCSI iniciátora

en: Error writing to %s while setting iSCSI initiator name:
sk: Chyba pri zapisovaní %s počas nastavovania názvu iSCSI iniciátora:

en: GUID Partition Table
sk: Tabuľka oblastí GUID

en: LVMCache not enabled at compile time.
sk: Podpora LVM Cache nie je povolená pri preklade

en: Lock an encrypted device unlocked by another user
sk: Zamknúť šifrované zariadenie, ktoré odomkol iný používateľ

en: Login failed: %s
sk: Prihlásenie zlyhalo: %s

en: Logout failed: %s
sk: Odhlásenie zlyhalo: %s

en: Loop Device
sk: Zariadenie loop

en: Manage BTRFS
sk: Spravovať BTRFS

en: Manage Bcache
sk: Spravovať Bcache

en: Manage LVM
sk: Spravovať LVM

en: Manage RAID arrays
sk: Spravovať polia RAID

en: Manage VDO
sk: Spravovať VDO

en: Manage disk drive LED
sk: Správa LED indikátora diskovej jednotky

en: Manage iSCSI
sk: Spravovať iSCSI

en: Manage loop devices
sk: Spravovať zariadenia loop

en: Manage swapspace
sk: Spravovať odkladací priestor

en: Manage zRAM
sk: Spravovať zRAM

en: Master Boot Record
sk: MBR

en: Modify a device
sk: Zmeniť zariadenie

en: Modify a system device
sk: Zmeniť systémové zariadenie

en: Modify drive settings
sk: Zmeniť nastavenie jednotky

en: Modify loop devices
sk: Zmeniť zariadenia loop

en: Modify system-wide configuration
sk: Zmeniť celosystémovú konfiguráciu

en: Mount a filesystem
sk: Pripojiť súborový systém

en: Mount a filesystem from a device plugged into another seat
sk: Pripojiť systém zo zariadenia pripojeného na inom mieste

en: Mount a filesystem on a system device
sk: Pripojiť systém na systémovom zariadení

en: Mount/unmount filesystems defined in the fstab file with the x-udisks-auth option
sk: Pripojiť/odpojiť súborové systémy uvedené v súbore fstab s voľbou x-udisks-auth

en: Open a device
sk: Otvoriť zariadenie

en: Open a system device
sk: Otvoriť systémové zariadenie

en: Power off a drive attached to another seat
sk: Vypnúť systémovú jednotku pripojenú na inom mieste

en: Power off a system drive
sk: Vypnúť systémovú jednotku

en: Power off drive
sk: Vypnúť jednotku

en: Rescan a device
sk: Znovu načítať zariadenie

en: Run SMART self-test
sk: Spustiť SMART self-test

en: Securely erase a hard disk
sk: Bezpečne zmazať pevný disk

en: Send standby command
sk: Poslať príkaz prechodu do pohotovostného režimu

en: Send standby command to a system drive
sk: Poslať príkaz prechodu do pohotovostného režimu systémovej jednotke

en: Send standby command to drive on other seat
sk: Poslať príkaz prechodu do pohotovostného režimu jednotke pripojenej na inom mieste

en: Set SMART data from blob
sk: Nastaviť údaje SMART z blobu

en: Take ownership of a filesystem
sk: Prevzatie vlastníctva súborového systému

en: Unlock an encrypted device
sk: Odomknúť šifrované zariadenie

en: Unlock an encrypted device plugged into another seat
sk: Odomknúť šifrované zariadenie pripojené na inom mieste

en: Unlock an encrypted device specified in the crypttab file with the x-udisks-auth option
sk: Odomknúť šifrované zariadenie uvedené v súbore fstab s voľbou x-udisks-auth

en: Unlock an encrypted system device
sk: Odomknúť šifrované systémové zariadenie

en: Unmount a device mounted by another user
sk: Odpojiť zariadenie, ktoré pripojil iný používateľ

en: Update SMART data
sk: Aktualizovať údaje SMART

[ctx: byte-size-pow10]
en: %s (%s bytes)
sk: %s (%s bajtov)

[ctx: byte-size-pow2]
en: %s (%s bytes)
sk: %s (%s bajtov)

[ctx: disk-hdd]
en: %s Hard Disk
sk: Pevný disk %s

[ctx: disk-hdd]
en: Hard Disk
sk: Pevný disk

[ctx: disk-non-rotational]
en: %s Disk
sk: Disk %s

[ctx: dos-part-flag]
en: Bootable
sk: Zavádza systém

[ctx: drive-card-reader]
en: %s Card Reader
sk: Čítačka kariet %s

[ctx: drive-with-fixed-media]
en: %s Drive
sk: Jednotka %s

[ctx: drive-with-generic-media]
en: %s Disk
sk: Jednotka %s

[ctx: drive-with-size]
en: %s Drive
sk: Jednotka %s

[ctx: drive-with-size-and-type]
en: %s %s Drive
sk: Jednotka %s %s

[ctx: drive-with-type]
en: %s Drive
sk: Jednotka %s

[ctx: flash-media]
en: %s Card
sk: Karta %s

[ctx: fs-type]
en: Encrypted?
sk: Zašifrované?

[ctx: fs-type]
en: Ext2 (version %s)
sk: Ext2 (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext3 (version %s)
sk: Ext3 (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: Ext4 (version %s)
sk: Ext4 (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: FAT (12-bit version)
sk: FAT (12-bitová verzia)

[ctx: fs-type]
en: FAT (16-bit version)
sk: FAT (16-bitová verzia)

[ctx: fs-type]
en: FAT (32-bit version)
sk: FAT (32-bitová verzia)

[ctx: fs-type]
en: FAT (version %s)
sk: FAT (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: ISO 9660 (version %s)
sk: ISO 9660 (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member
sk: Člen Intel RSTe RAID

[ctx: fs-type]
en: Intel RSTe RAID Member (%s)
sk: Člen Intel RSTe RAID (%s)

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member
sk: Člen Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID

[ctx: fs-type]
en: Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID Member (version %s)
sk: Člen Intel Rapid Storage Technology enterprise RAID (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext
sk: Žurnál pre Ext

[ctx: fs-type]
en: Journal for Ext (version %s)
sk: Žurnál pre Ext (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption
sk: Šifrovanie LUKS

[ctx: fs-type]
en: LUKS Encryption (version %s)
sk: Šifrovanie LUKS (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume
sk: LVM2 - fyzický zväzok

[ctx: fs-type]
en: LVM2 Physical Volume (%s)
sk: LVM2 - fyzický zväzok (%s)

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member
sk: Člen Linux RAID

[ctx: fs-type]
en: Linux RAID Member (version %s)
sk: Člen Linux RAID (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: NTFS (version %s)
sk: NTFS (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: Possibly Encrypted
sk: Pravdepodobne zašifrované

[ctx: fs-type]
en: Swap
sk: Odkladacia oblasť

[ctx: fs-type]
en: Swap (version %s)
sk: Odkladacia oblasť (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: UDF (version %s)
sk: UDF (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown
sk: Neznáma

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s %s)
sk: Neznáma (%s %s)

[ctx: fs-type]
en: Unknown (%s)
sk: Neznáma (%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS (version %s)
sk: VMFS (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member
sk: Člen VMFS

[ctx: fs-type]
en: VMFS Member (v%s)
sk: Člen VMFS (v%s)

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member
sk: Člen zväzku VMFS

[ctx: fs-type]
en: VMFS Volume Member (version %s)
sk: Člen zväzku VMFS (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: VeraCrypt/TrueCrypt Encryption
sk: Šifrovanie VeraCrypt/TrueCrypt

[ctx: fs-type]
en: XFS (version %s)
sk: XFS (verzia %s)

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device
sk: Zariadenie ZFS

[ctx: fs-type]
en: ZFS Device (ZPool version %s)
sk: Zariadenie ZFS (verzia ZPool %s)

[ctx: fs-type]
en: exFAT (version %s)
sk: exFAT (verzia %s)

[ctx: generic-drive]
en: Drive
sk: Jednotka

[ctx: gpt-part-flag]
en: Hidden
sk: Skrytá

[ctx: gpt-part-flag]
en: Legacy BIOS Bootable
sk: Zavádza systém (pre BIOS)

[ctx: gpt-part-flag]
en: No Automount
sk: Nepripájať automaticky

[ctx: gpt-part-flag]
en: Read-only
sk: Len na čítanie

[ctx: gpt-part-flag]
en: System
sk: Systémový

[ctx: job]
en: ATA Enhanced Secure Erase
sk: ATA rozšírené bezpečné zmazanie

[ctx: job]
en: ATA Secure Erase
sk: ATA bezpečné zmazanie

[ctx: job]
en: Adding Device to Array
sk: Pridáva sa zariadenie do poľa

[ctx: job]
en: Checking Filesystem
sk: Kontrola súborového systému

[ctx: job]
en: Cleaning Up
sk: Upratuje a

[ctx: job]
en: Creating Filesystem
sk: Vytvára sa súborový systém

[ctx: job]
en: Creating Partition
sk: Vytvára sa disková oblasť

[ctx: job]
en: Creating RAID Array
sk: Vytvára sa pole RAID

[ctx: job]
en: Deleting Partition
sk: Maže sa disková oblasť

[ctx: job]
en: Ejecting Medium
sk: Vysúva sa médium

[ctx: job]
en: Erasing Device
sk: Maže sa zariadenie

[ctx: job]
en: Locking Device
sk: Zamyká sa zariadenie

[ctx: job]
en: Marking Device as Faulty
sk: Označuje sa zariadenie ako chybné

[ctx: job]
en: Modifying Encrypted Device
sk: Mení sa šifrované zariadenie

[ctx: job]
en: Modifying Filesystem
sk: Mení sa súborový systém

[ctx: job]
en: Modifying Partition
sk: Mení sa disková oblasť

[ctx: job]
en: Modifying Swap Device
sk: Mení sa odkladacie zariadenie

[ctx: job]
en: Mounting Filesystem
sk: Pripája sa súborový systém

[ctx: job]
en: Removing Device from Array
sk: Odstraňuje sa zariadenie z poľa

[ctx: job]
en: Repairing Filesystem
sk: Opravuje sa súborový systém

[ctx: job]
en: Resizing Encrypted Device
sk: Mení sa veľkosť šifrovaného zariadenia

[ctx: job]
en: Resizing Filesystem
sk: Zmena veľkosti súborového systému

[ctx: job]
en: Setting Up Loop Device
sk: Nastavuje sa zariadenie loop

[ctx: job]
en: Setting Write-Intent Bitmap
sk: Nastavuje sa bitová mapa úmyslu zapisovať

[ctx: job]
en: Starting RAID Array
sk: Spúšťa sa pole RAID

[ctx: job]
en: Starting Swap Device
sk: Spúšťa sa odkladacie zariadenie

[ctx: job]
en: Stopping RAID Array
sk: Zastavuje sa pole RAID

[ctx: job]
en: Stopping Swap Device
sk: Zastavuje sa odkladacie zariadenie

[ctx: job]
en: Unlocking Device
sk: Odomyká sa zariadenie

[ctx: job]
en: Unmounting Filesystem
sk: Odpája sa súborový systém

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID Array
sk: Pole RAID

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-0 Array
sk: Pole RAID-0

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-1 Array
sk: Pole RAID-1

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-10 Array
sk: Pole RAID-10

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-4 Array
sk: Pole RAID-4

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-5 Array
sk: Pole RAID-5

[ctx: mdraid-desc]
en: RAID-6 Array
sk: Pole RAID-6

[ctx: media]
en: Floppy
sk: Disketa

[ctx: media-type]
en: Floppy
sk: Disketa

[ctx: media-type]
en: Thumb
sk: Prenosný disk

[ctx: optical-media]
en: %s Disc
sk: Disk %s

[ctx: optical-media]
en: Audio %s
sk: Zvukové %s

[ctx: optical-media]
en: Blank %s
sk: Prázdne %s

[ctx: optical-media]
en: Mixed %s
sk: Zmiešané %s

[ctx: part-block]
en: Partition %u of %s
sk: Oblasť %u z %s

[ctx: part-drive]
en: Partition %u of %s
sk: Oblasť %u z %s

[ctx: part-loop]
en: Partition %u of %s
sk: Oblasť %u z %s

[ctx: part-raid]
en: Partition %u of %s
sk: Oblasť %u z %s

[ctx: part-type]
en: BIOS Boot
sk: Zavádzanie BIOS

[ctx: part-type]
en: Basic Data
sk: Základné dáta

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Firmware
sk: Firmvér ChromeOS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Kernel
sk: Jadro ChromeOS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Reserved
sk: Vyhradené pre ChromeOS

[ctx: part-type]
en: ChromeOS Root Filesystem
sk: Koreňový súborový systém ChromeOS

[ctx: part-type]
en: EFI System
sk: Systém EFI

[ctx: part-type]
en: Empty
sk: Prázdne

[ctx: part-type]
en: Extended
sk: Rozšírená oblasť

[ctx: part-type]
en: Extended Boot Partition
sk: Rozšírená zavádzacia oblasť

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Boot
sk: Zavádzacia oblasť FreeBSD

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Data
sk: Dátová oblasť FreeBSD

[ctx: part-type]
en: FreeBSD Swap
sk: Odkladacia oblasť FreeBSD

[ctx: part-type]
en: Hibernation
sk: Hibernácia

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT12
sk: Skrytá oblasť FAT12

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16
sk: Skrytá oblasť FAT16

[ctx: part-type]
en: Hidden FAT16 <32M
sk: Skrytá oblasť FAT16 <32M

[ctx: part-type]
en: Hidden HPFS/NTFS
sk: Skrytá oblasť HPFS/NTFS

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT16 (LBA)
sk: Skrytá oblasť W95 FAT16 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32
sk: Skrytá oblasť W95 FAT32

[ctx: part-type]
en: Hidden W95 FAT32 (LBA)
sk: Skrytá oblasť W95 FAT32 (LBA)

[ctx: part-type]
en: Intel FFS Reserved
sk: Vyhradené pre Intel FFS

[ctx: part-type]
en: Linux Extended
sk: Rozšírená oblasť Linuxu

[ctx: part-type]
en: Linux Filesystem
sk: Súborový systém Linuxu

[ctx: part-type]
en: Linux Home Partition
sk: Domovská oblasť Linux

[ctx: part-type]
en: Linux LVM
sk: LVM Linuxu

[ctx: part-type]
en: Linux RAID
sk: RAID Linuxu

[ctx: part-type]
en: Linux Reserved
sk: Vyhradené pre Linux

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86)
sk: Koreňová oblasť Linux (x86)

[ctx: part-type]
en: Linux Root Partition (x86_64)
sk: Koreňová oblasť Linux (x86_64)

[ctx: part-type]
en: Linux Server Data Partition
sk: Dátová oblasť Linux Server

[ctx: part-type]
en: Linux Swap
sk: Odkladacia oblasť Linuxu

[ctx: part-type]
en: Linux swap
sk: Odkladacia oblasť Linuxu

[ctx: part-type]
en: MBR Partition Scheme
sk: Schéma oblastí MBR

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM data
sk: Dáta LDM Microsoft

[ctx: part-type]
en: Microsoft LDM metadata
sk: Metadáta LDM Microsoft

[ctx: part-type]
en: Microsoft Reserved
sk: Vyhradené pre Microsoft

[ctx: part-type]
en: NetBSD Encrypted
sk: Šifrovaná oblasť NetBSD

[ctx: part-type]
en: NetBSD Swap
sk: Odkladacia oblasť NetBSD

[ctx: part-type]
en: ProDOS file system
sk: Súborový systém ProDOS

[ctx: part-type]
en: Solaris Alternate Sector
sk: Alternatívny sektor Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Backup
sk: Zálohovacia oblasť Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Boot
sk: Zavádzacia oblasť Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved
sk: Vyhradené pre Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (2)
sk: Vyhradené pre Solaris (2)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (3)
sk: Vyhradené pre Solaris (3)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (4)
sk: Vyhradené pre Solaris (4)

[ctx: part-type]
en: Solaris Reserved (5)
sk: Vyhradené pre Solaris (5)

[ctx: part-type]
en: Solaris Root
sk: Koreňová oblasť Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris Swap
sk: Odkladacia oblasť Solaris

[ctx: part-type]
en: Solaris boot
sk: Zavádzacia oblasť Solaris

[ctx: part-type]
en: Unused
sk: Nevyužité

[ctx: partition-info]
en: Unknown
sk: Neznáma

[ctx: partition-subtype]
en: Generic
sk: Všeobecný

[ctx: partition-subtype]
en: Other
sk: Iný

[ctx: unknown-job]
en: Unknown (%s)
sk: Neznáme (%s)
