libuser 0.60 - en to sr@latin translation catalogue (208 entries)

en: %s did not have a gid number.
sr@latin: %s nije imala gid broj.

en: %s does not exist
sr@latin: %s ne postoji

en: %s is not authorized to change the finger info of %s
sr@latin: %s nije ovlašćen da menja finger podatke za %s

en: %s value `%s': `:' not allowed
sr@latin: %s vrednost „%s“: „:“ nije dozvoljena

en: Account Expires:	%s
sr@latin: Nalog ističe:	%s

en: Account creation failed: %s.
sr@latin: Neuspelo pravljenje naloga: %s.

en: Account is locked.
sr@latin: Nalog je zaključan.

en: Account is not locked.
sr@latin: Nalog nije zaključan.

en: Authentication failed for %s.
sr@latin: Neuspela autentifikacija za %s.

en: Both -L and -U specified.
sr@latin: I -L i -U su navedeni.

en: Can't set default context for /etc/passwd
sr@latin: Ne mogu da postavim podrazumevani kontekst za /etc/passwd

en: Changing finger information for %s.
sr@latin: Menjam finger podatke za %s.

en: Changing password for %s.
sr@latin: Menjam lozinku za %s.

en: Changing shell for %s.
sr@latin: Menjam ljusku za %s.

en: Copying user structure:
sr@latin: Umnožavam korisničku strukturu:

en: Cyrus SASL error creating user: %s
sr@latin: Cyrus SASL greška pri pravljenju korisnika: %s

en: Cyrus SASL error removing user: %s
sr@latin: Cyrus SASL greška pri uklanjanju korisnika: %s

en: Default user attribute names:
sr@latin: Podrazumevana imena korisničkih svojstava:

en: Default user object classes:
sr@latin: Podrazumevane klase korisničkih objekata:

en: E-Mail Address
sr@latin: Adresa e-pošte

en: Entry not found.
sr@latin: Stavka nije pronađena.

en: Error changing owner of `%s': %s
sr@latin: Greška pri promeni vlasnika „%s“: %s

en: Error creating %s: %s.
sr@latin: Greška pri pravljenju %s: %s.

en: Error creating account for `%s': line improperly formatted.
sr@latin: Greška pri pravljenju naloga za „%s“: nepravilno oblikovana linija.

en: Error creating group `%s': %s
sr@latin: Greška pri pravljenju grupe „%s“: %s

en: Error creating group for `%s' with GID %jd: %s
sr@latin: Greška pri pravljenju grupe „%s“ sa GID %jd: %s

en: Error creating home directory for %s: %s
sr@latin: Greška pri pravljenju ličnog direktorijuma za %s: %s

en: Error creating user account for %s: %s
sr@latin: Greška pri pravljenju korisničkog naloga za %s: %s

en: Error initializing %s: %s
sr@latin: Greška pri inicijalizaciji %s: %s

en: Error initializing %s: %s.
sr@latin: Greška pri inicijalizaciji %s: %s.

en: Error initializing PAM.
sr@latin: Greška pri inicijalizaciji PAM-a.

en: Error looking up %s: %s
sr@latin: Greška pri potrazi za %s: %s

en: Error moving %s to %s: %s.
sr@latin: Greška pri premeštanju %s u %s: %s.

en: Error opening `%s': %s.
sr@latin: Greška pri otvaranju „%s“: %s.

en: Error parsing arguments: %s.
sr@latin: Greška pri tumačenju argumenata: %s.

en: Error reading `%s': %s
sr@latin: Greška pri čitanju „%s“: %s

en: Error setting initial password for %s: %s
sr@latin: Greška pri postavljanju lozinke za %s: %s

en: Error setting password for group %s: %s.
sr@latin: Greška pri postavljanju lozinke za grupu %s: %s.

en: Error setting password for user %s: %s.
sr@latin: Greška pri postavljanju lozinke za korisnika %s: %s.

en: Error writing `%s': %s
sr@latin: Greška pri pisanju „%s“: %s

en: Failed to drop privileges.
sr@latin: Neuspelo odbacivanje povlastica.

en: Failed to modify aging information for %s: %s
sr@latin: Neuspela izmena zastarelih podataka za %s: %s

en: Failed to set password for group %s: %s
sr@latin: Neuspelo postavljanje lozinke za grupu %s: %s

en: Failed to set password for user %s: %s.
sr@latin: Neuspelo postavljanje lozinke za korisnika %s: %s.

en: Finger information changed.
sr@latin: Finger podaci su promenjeni.

en: Finger information not changed:  input error.
sr@latin: Finger podaci nisu promenjeni:  greška u unosu.

en: Finger information not changed: %s.
sr@latin: Finger podaci nisu promenjeni: %s.

en: Full Name
sr@latin: Puno ime

en: Getting default user attributes:
sr@latin: Dobavljam podrazumevana korisnička svojstva:

en: Given Name
sr@latin: Kršteno ime

en: Group %jd does not exist
sr@latin: Grupa %jd ne postoji

en: Group %s could not be deleted: %s
sr@latin: Grupa %s ne može biti izbrisana: %s

en: Group %s could not be deleted: %s.
sr@latin: Grupa %s ne može da bude obrisana: %s.

en: Group %s could not be locked: %s
sr@latin: Grupa %s ne može biti zaključana: %s

en: Group %s could not be modified: %s
sr@latin: Grupa %s ne može biti izmenjena: %s

en: Group %s could not be modified: %s.
sr@latin: Grupa %s ne može da bude izmenjena: %s.

en: Group %s could not be unlocked: %s
sr@latin: Grupa %s ne može biti otključana: %s

en: Group %s does not exist.
sr@latin: Grupa %s ne postoji.

en: Group creation failed: %s
sr@latin: Neuspelo pravljenje grupe: %s

en: Group with GID %jd did not have a group name.
sr@latin: Grupa sa GID %jd nije imala ime grupe.

en: Home Phone
sr@latin: Kućni telefon

en: Inactive:	%ld
sr@latin: Neaktivno:	%ld

en: Internal PAM error `%s'.
sr@latin: Unutrašnja PAM greška „%s“.

en: Internal error.
sr@latin: Unutrašnja greška.

en: Invalid ID %s
sr@latin: Neispravan ID %s

en: Invalid default value of field %s: %s
sr@latin: Neispravna podrazumevana vrednost za polje %s: %s

en: Invalid group ID %s
sr@latin: Neispravan ID grupe %s

en: Invalid user ID %s
sr@latin: Neispravan korisnički ID %s

en: LDAP Bind DN
sr@latin: DN LDAP uvezivanja

en: LDAP Bind Password
sr@latin: Lozinka LDAP uvezivanja

en: LDAP SASL Authorization User
sr@latin: LDAP SASL ovlašćujući korisnik

en: LDAP SASL User
sr@latin: LDAP SASL korisnik

en: LDAP Search Base DN
sr@latin: Osnovni DN LDAP pretrage

en: LDAP Server Name
sr@latin: Ime LDAP servera

en: Last Change:	%s
sr@latin: Poslednja promena:	%s

en: Maximum:	%ld
sr@latin: Najveći:	%ld

en: Minimum:	%ld
sr@latin: Najmanji:	%ld

en: Never
sr@latin: Nikada

en: New Shell
sr@latin: Nova ljuska

en: New password
sr@latin: Nova lozinka

en: New password (confirm)
sr@latin: Nova lozinka (potvrda)

en: No group name specified, no name for gid %d.
sr@latin: Nije navedeno ime grupe, nema imena za gid %d.

en: No group name specified, using %s.
sr@latin: Nije navedeno ime grupe, koristim %s.

en: No group name specified.
sr@latin: Nije navedeno ime grupe.

en: No group with GID %jd exists, not removing.
sr@latin: Ne postoji grupa sa GID %jd, ne uklanjam.

en: No new home directory for %s.
sr@latin: Nema novog ličnog direktorijuma za %s.

en: No old home directory for %s.
sr@latin: Nema starog ličnog direktorijuma za %s.

en: No user name specified, no name for uid %d.
sr@latin: Nije navedeno korisničko ime, nema imena za uid %d.

en: No user name specified, using %s.
sr@latin: Nije navedeno korisničko ime, koristim %s.

en: No user name specified.
sr@latin: Nije navedeno korisničko ime.

en: Office
sr@latin: Kancelarija

en: Office Phone
sr@latin: Kancelarijski telefon

en: Password Expires:	%s
sr@latin: Lozinka ističe:	%s

en: Password Inactive:	%s
sr@latin: Lozinka neaktivna:	%s

en: Password change canceled.
sr@latin: Promena lozinke je otkazana.

en: Password changed.
sr@latin: Lozinka je promenjena.

en: Passwords do not match, try again.
sr@latin: Lozinke se ne slažu, pokušajte ponovo.

en: Prompts failed.
sr@latin: Odzivi nisu uspeli.

en: Prompts succeeded.
sr@latin: Odzivi su uspeli.

en: Refusing to create account with UID 0.
sr@latin: Odbijam da napravim nalog sa UID 0.

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' by default
sr@latin: Odbijam da podrazumevano upotrebim opasan direktorijum „%s“

en: Refusing to use dangerous home directory `%s' for %s by default
sr@latin: Odbijam da podrazumevano upotrebim opasan direktorijum „%s“ za %s

en: Searching for group named %s.
sr@latin: Pretražujem za grupom sa imenom %s.

en: Searching for group with ID %jd.
sr@latin: Pretražujem za grupom sa ID %jd.

en: Searching for user named %s.
sr@latin: Pretražujem za korisnikom sa imenom %s.

en: Searching for user with ID %jd.
sr@latin: Pretražujem za korisnikom sa ID %jd.

en: Shell changed.
sr@latin: Ljuska je promenjena.

en: Shell not changed: %s
sr@latin: Ljuska nije promenjena: %s

en: Surname
sr@latin: Prezime

en: Unknown user authenticated.
sr@latin: Autentifikovan nepoznat korisnik.

en: Unknown user context
sr@latin: Nepoznat korisnički kontekst

en: User %s could not be deleted: %s.
sr@latin: Korisnik %s ne može da bude obrisan: %s.

en: User %s could not be locked: %s.
sr@latin: Korisnik %s ne može da bude zaključan: %s.

en: User %s could not be modified: %s.
sr@latin: Korisnik %s ne može da bude izmenjen: %s.

en: User %s could not be unlocked: %s.
sr@latin: Korisnik %s ne može da bude otključan: %s.

en: User %s does not exist.
sr@latin: Korisnik %s ne postoji.

en: User mismatch.
sr@latin: Neslaganje korisnika.

en: Warning:	%ld
sr@latin: Upozorenje:	%ld

en: Warning: Group with ID %jd does not exist.
sr@latin: Upozorenje: Grupa sa ID-om %jd ne postoji

en: [OPTION...]
sr@latin: [OPCIJA...]

en: [OPTION...] [user]
sr@latin: [OPCIJA...] [korisnik]

en: [OPTION...] group
sr@latin: [OPCIJA...] grupa

en: [OPTION...] user
sr@latin: [OPCIJA...] korisnik

en: access denied
sr@latin: pristup odbijen

en: bad user/group id
sr@latin: loš id korisnika/grupe

en: bad user/group name
sr@latin: loše ime korisnika/grupe

en: configuration file `%s' is too large
sr@latin: datoteka podešavanja „%s“ je prevelika

en: could not bind to LDAP server
sr@latin: ne mogu da se vežem za LDAP server

en: could not bind to LDAP server, first attempt as `%s': %s
sr@latin: ne mogu da se vežem za LDAP server, prvo pokušajte kao „%s“: %s

en: could not negotiate TLS with LDAP server
sr@latin: nisam mogao da pregovaram TLS sa LDAP serverom

en: could not open configuration file `%s': %s
sr@latin: ne mogu da otvorim datoteku podešavanja „%s“: %s

en: could not read configuration file `%s': %s
sr@latin: ne mogu da pročitam datoteku podešavanja „%s“: %s

en: could not set LDAP protocol to version %d
sr@latin: ne mogu da postavim LDAP protokol na verziju %d

en: could not stat configuration file `%s': %s
sr@latin: ne mogu da izvršim stat nad datotekom podešavanja „%s“: %s

en: couldn't determine security context for `%s': %s
sr@latin: ne mogu da utvrdim bezbednosni kontekst za „%s“: %s

en: couldn't get default security context: %s
sr@latin: ne mogu da dobavim podrazumevani bezbednosni kontekst: %s

en: couldn't get security context of `%s': %s
sr@latin: ne mogu da dobavim bezbednosni kontekst za „%s“: %s

en: couldn't open `%s': %s
sr@latin: ne mogu da otvorim „%s“: %s

en: couldn't read from `%s': %s
sr@latin: ne mogu da čitam iz „%s“: %s

en: couldn't set default security context to `%s': %s
sr@latin: ne mogu da postavim podrazumevani bezbednosni kontekst na „%s“: %s

en: couldn't stat `%s': %s
sr@latin: ne mogu da izvršim stat nad „%s“: %s

en: couldn't write to `%s': %s
sr@latin: ne mogu da upišem u „%s“: %s

en: data not found in file
sr@latin: podaci nisu nađeni u datoteci

en: entity object has no %s attribute
sr@latin: objekat entiteta nema %s svojstvo

en: entry already present in file
sr@latin: stavka je već prisutna u datoteci

en: entry with conflicting name already present in file
sr@latin: stavka sa sukobljenim imenom je već prisutna u datoteci

en: error creating `%s': %s
sr@latin: greška pri pravljenju „%s“: %s

en: error creating a LDAP directory entry: %s
sr@latin: greška pri pravljenju stavke LDAP kataloga: %s

en: error creating home directory for user
sr@latin: greška pri pravljenju ličnog direktorijuma za korisnika

en: error encrypting password
sr@latin: greška pri šifrovanju lozinke

en: error initializing Cyrus SASL: %s
sr@latin: greška pri inicijalizaciji Cyrus SASL-a: %s

en: error initializing ldap library
sr@latin: greška pri inicijalizaciji ldap biblioteke

en: error loading module
sr@latin: greška pri učitavanju modula

en: error locking file
sr@latin: greška pri zaključavanju datoteke

en: error locking file: %s
sr@latin: greška pri zaključavanju datoteke: %s

en: error manipulating terminal attributes
sr@latin: greška pri udešavanju svojstava terminala

en: error modifying LDAP directory entry: %s
sr@latin: greška pri izmeni stavke LDAP kataloga: %s

en: error moving home directory for user
sr@latin: greška pri premeštanju ličnog direktorijuma za korisnika

en: error opening file
sr@latin: greška pri otvaranju datoteke

en: error reading file
sr@latin: greška pri čitanju datoteke

en: error reading from terminal
sr@latin: greška pri čitanju sa terminala

en: error reading terminal attributes
sr@latin: greška pri čitanju svojstava terminala

en: error removing LDAP directory entry: %s
sr@latin: greška pri uklanjanju stavke LDAP kataloga: %s

en: error removing home directory for user
sr@latin: greška pri uklanjanju ličnog direktorijuma za korisnika

en: error renaming LDAP directory entry: %s
sr@latin: greška pri preimenovanju stavke LDAP kataloga: %s

en: error resolving symbol in module
sr@latin: greška pri razrešavanju simbola u modulu

en: error setting password in LDAP directory for %s: %s
sr@latin: greška pri postavljanju lozinke u LDAP katalogu za %s: %s

en: error setting terminal attributes
sr@latin: greška pri postavljanju svojstava terminala

en: error statting file
sr@latin: greška pri izvršavanju stat nad datotekom

en: error writing to file
sr@latin: greška pri upisu u datoteku

en: generic error
sr@latin: uopštena greška

en: group %jd has no name
sr@latin: grupa %jd nema ime

en: group %s has no GID
sr@latin: grupa %s nema GID

en: group has neither a name nor a GID
sr@latin: grupa nema ni ime niti GID

en: internal initialization error
sr@latin: unutrašnja greška inicijalizacije

en: invalid ID
sr@latin: neispravan ID

en: invalid number
sr@latin: neispravan broj

en: library/module version mismatch
sr@latin: neslaganje verzije biblioteke/modula

en: module `%s' does not define `%s'
sr@latin: modul „%s“ ne definiše „%s“

en: module disabled by configuration
sr@latin: modul isključen u podešavanjima

en: module version mismatch in `%s'
sr@latin: neslaganje verzije modula u „%s“

en: name contains control characters
sr@latin: ime sadrži kontrolne znakove

en: name contains invalid char `%c'
sr@latin: ime sadrži neispravan znak „%c“

en: name contains non-ASCII characters
sr@latin: ime sadrži ne-ASCII znakove

en: name contains whitespace
sr@latin: ime sadrži razmak

en: name is not set
sr@latin: ime nije postavljeno

en: name is too long (%zu > %d)
sr@latin: ime je predugačko (%zu > %d)

en: name is too short
sr@latin: ime je prekratko

en: name starts with a hyphen
sr@latin: ime počinje crticom

en: no `%s' attribute found
sr@latin: nije pronađeno „%s“ svojstvo

en: no initialization function %s in `%s'
sr@latin: nema funkcije inicijalizacije %s u „%s“

en: no shadow file present -- disabling
sr@latin: nema prisutne shadow datoteke -- isključujem

en: no such object in LDAP directory
sr@latin: nema takvog objekta u LDAP katalogu

en: not enough privileges
sr@latin: nema dovoljno povlastica

en: not executing with superuser privileges
sr@latin: ne izvršavam sa administratorskim povlasticama

en: object had no %s attribute
sr@latin: objekat nije imao %s svojstvo

en: object has no %s attribute
sr@latin: objekat nema %s svojstvo

en: success
sr@latin: uspeh

en: unknown error
sr@latin: nepoznata greška

en: unlocking would make the password field empty
sr@latin: otključavanje bi učinilo polje lozinke praznim

en: unsupported password encryption scheme
sr@latin: nepodržana šema šifrovanja lozinke

en: user %jd has no name
sr@latin: korisnik %jd nema ime

en: user %s has no UID
sr@latin: korisnik %s nema UID

en: user has neither a name nor an UID
sr@latin: korisnik nema ni ime niti UID

en: user object had no %s attribute
sr@latin: korisnički objekat nema %s svojstvo

en: user object was created with no `%s'
sr@latin: korisnički objekat je napravljen bez „%s“

en: user/group id in use
sr@latin: id korisnika/grupe je u upotrebi

en: user/group name in use
sr@latin: ime korisnika/grupe je u upotrebi
