glib - en to uk translation catalogue (897 entries)

en:   COMMAND   The (optional) command to explain
uk:   КОМАНДА   Команда для пояснення (необов’язковий)

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
uk:   ФАЙЛ      Файл elf (виконуваний або спільна бібліотека)

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
                or a compiled resource file
uk:   ФАЙЛ      Файл elf (виконуваний або спільна бібліотека)
                або скомпільований файл ресурсів

en:   KEY       The (optional) key within the schema
uk:   КЛЮЧ      (Необов’язковий) ключ схеми

en:   KEY       The key within the schema
uk:   КЛЮЧ      Ключ схеми

en:   PATH      A resource path
uk:   ШЛЯХ      Шлях ресурсу

en:   PATH      An (optional) resource path (may be partial)
uk:   ШЛЯХ      Шлях ресурсу (необов’язковий, можна вказати лише частину)

en:   SCHEMA    The name of the schema
      PATH      The path, for relocatable schemas
uk:   СХЕМА     Ідентифікатор схеми
      ШЛЯХ      Шлях, для переміщуваних схем

en:   SCHEMADIR A directory to search for additional schemas
uk:   КАТ_СХЕМ  Каталог для пошуку додаткових схем

en:   SECTION   An (optional) elf section name
uk:   РОЗДІЛ    Ім’я розділу elf (необов’язковий)

en:   VALUE     The value to set
uk:   ЗНАЧЕННЯ  Значення, що привласнюється

en:  (invalid encoding)
uk:  (неправильне кодування)

en:  and --strict was specified; exiting.
uk:  і був вказаний параметр --strict; закінчення роботи.

en: %.1f EB
uk: %.1f ЕБ

en: %.1f EiB
uk: %.1f ЕіБ

en: %.1f GB
uk: %.1f ГБ

en: %.1f GiB
uk: %.1f ГіБ

en: %.1f KB
uk: %.1f КБ

en: %.1f KiB
uk: %.1f КіБ

en: %.1f MB
uk: %.1f МБ

en: %.1f MiB
uk: %.1f МіБ

en: %.1f PB
uk: %.1f ПБ

en: %.1f PiB
uk: %.1f ПіБ

en: %.1f TB
uk: %.1f ТБ

en: %.1f TiB
uk: %.1f ТіБ

en: %.1f kB
uk: %.1f кБ

en: %s byte | %s bytes
uk[0]: %s байт
uk[1]: %s байти
uk[2]: %s байтів

en: %s command requires an application id to directly follow
uk: команді %s потрібен ідентифікатор додатку

en: %s filetype
uk: тип файлу %s

en: %s type
uk: тип %s

en: %u byte | %u bytes
uk[0]: %u байт
uk[1]: %u байти
uk[2]: %u байтів

en: '%s' is not a valid character following a '<' character; it may not begin an element name
uk: Символ "%s" не дозволяється вживати після символу "<", він не може починати назву елемента

en: '%s' is not a valid character following the characters '</'; '%s' may not begin an element name
uk: Символ "%s" неприпустимий після символів "</"; символ "%s" не може починати назву елементу

en: '%s' is not a valid character following the close element name '%s'; the allowed character is '>'
uk: Символ "%s" неприпустимий на закритті назви елемента "%s"; припустимим символом є ">"

en: '%s' is not a valid name
uk: Ім’я «%s» неприпустиме

en: '%s' is not a valid name: '%c'
uk: Ім’я «%s» неприпустиме: «%c»

en: '%s' takes no arguments
uk: «%s» не приймає аргументів

en: (*MARK) must have an argument
uk: для (*MARK) потрібен параметр

en: (*VERB) not recognized
uk: значення (*VERB) не розпізнано

en: (?R or (?[+-]digits must be followed by )
uk: (за ?R або (?[+-]цифри має бути вказано дужку )

en: (Additionally, releasing the lock for '%s' also failed: %s)
uk: (Також, не вдалося вивільнити блокування «%s»: %s)

en: (Type any character to close this window)
uk: (Щоб закрити це вікно, уведіть будь-який символ)

en: ) without opening (
uk: ) без початкової дужки (

en: --strict was specified; exiting.
uk: Був вказаний параметр --strict; закінчення роботи.

en: ; ignoring override for this key.
uk: ; ігнорується заміна для цього ключа.

en: <%s id='%s'> already specified
uk: <%s id='%s'> вже вказано

en: <%s id='%s'> not (yet) defined.
uk: <%s id='%s'> не визначено (поки).

en: <child name='%s'> already specified
uk: <child name='%s'> вже вказано

en: <key name='%s'> already specified
uk: <key name='%s'> вже вказано

en: <key name='%s'> shadows <key name='%s'> in <schema id='%s'>; use <override> to modify value
uk: <key name='%s'> відтінює <key name='%s'> у <schema id='%s'>; для змінювання значення використовуйте <override>

en: <override name='%s'> already specified
uk: <override name='%s'> вже вказано

en: <override> given but schema isn't extending anything
uk: <override> вказано, але схема нічого не розширює

en: <schema id='%s' list-of='%s'> extends <schema id='%s' list-of='%s'> but '%s' does not extend '%s'
uk: <schema id='%s' list-of='%s'> розширює <schema id='%s' list-of='%s'>, але «%s» не розширює «%s»

en: <schema id='%s'> already specified
uk: <schema id='%s'> вже вказано

en: <schema id='%s'> extends not yet existing schema '%s'
uk: <schema id='%s'> розширює схему  яка поки не існує «%s»

en: <schema id='%s'> is a list, extending <schema id='%s'> which is not a list
uk: <schema id='%s'> є переліком, що розширює <schema id='%s'>, який не є переліком

en: <schema id='%s'> is list of not yet existing schema '%s'
uk: <schema id='%s'> є переліком схеми яка поки не існує «%s»

en: A bookmark for URI '%s' already exists
uk: Файл закладок для URI '%s' вже існує

en: A subtree is already exported for %s
uk: Піддерево вже експортовано для %s

en: ACTION
uk: ДІЯ

en: APPID
uk: ІД_ДОДАТКИ

en: APPID ACTION [PARAMETER]
uk: ІД_ДОДАТКУ ДІЯ [ПАРАМЕТР]

en: APPID [FILE...]
uk: ІД_ДОДАТКИ [ФАЙЛ…]

en: Abort on any errors in schemas
uk: Зупиняти роботу при виникненні помилок у схемах

en: Abstract UNIX domain socket addresses not supported on this system
uk: Абстрактні адреси доменних сокетів UNIX не підтримуються на цій системі

en: Abstract name space not supported
uk: Абстрактний простір імен не підтримується

en: Activate an action
uk: Активувати дію

en: Added socket is closed
uk: Доданий сокет закритий

en: Address '%s' is invalid (need exactly one of path, tmpdir or abstract keys)
uk: Неправильна адреса «%s» (потрібен шлях, тимчасовий каталог або один з абстрактних ключів)

en: Address element '%s' does not contain a colon (:)
uk: У елементі адреси «%s» відсутня двокрапка (:)

en: Address has bits set beyond prefix length
uk: У адресі встановлені біти поза межами довжини префіксу

en: Address to listen on
uk: Прослуховувана адреса

en: Amount of memory required to process the write is larger than available address space
uk: Кількість пам'яті, потрібна для процесу запису, більша ніж доступний адресний простір

en: An object is already exported for the interface %s at %s
uk: Об’єкт інтерфейсу %s вже експортовано як %s

en: Application Options:
uk: Параметри програми:

en: Application identifier in D-Bus format (eg: org.example.viewer)
uk: Ідентифікатор додатку у форматі D-Bus (напр.: org.example.viewer)

en: Application information lacks an identifier
uk: У інформації про додаток відсутній ідентифікатор

en: Arguments:
uk: Аргументи:

en: Association creation not supported on win32
uk: Створення асоціацій розширень не підтримуються на win32

en: Attribute '%s' of element '%s' not found
uk: Атрибут "%s" для елемента "%s" не існує

en: Attribute value must be non-NULL
uk: Значення атрибуту не можу бути NULL

en: Backup file creation failed
uk: Помилка при створенні файлу резервної копії

en: C identifier name used for the generated source code
uk: Ім’я C-ідентифікатора, що використовується для генерації джерельного коду

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: Can not be a list of a schema with a path
uk: Не може бути переліком схеми з шляхом

en: Can not extend a schema with a path
uk: Не вдалося розширити схему шляхом

en: Can't copy directory over directory
uk: Не вдається копіювати каталог у каталог

en: Can't copy over directory
uk: Не вдається копіювати у каталог

en: Can't copy special file
uk: Не вдається скопіювати спеціальний файл

en: Can't create user MIME configuration folder %s: %s
uk: Не вдається створити теку параметрів MIME %s: %s

en: Can't create user application configuration folder %s: %s
uk: Не вдається створити теку параметрів програми %s: %s

en: Can't create user desktop file %s
uk: Не вдається створити для користувача desktop-файл %s

en: Can't do a raw read in g_io_channel_read_line_string
uk: Не вдається виконати безпосереднє зчитування у функції g_io_channel_read_line_string

en: Can't do a raw read in g_io_channel_read_to_end
uk: Не можна виконувати безпосереднє зчитування у функції g_io_channel_read_to_end

en: Can't find application
uk: Не вдається знайти програму

en: Can't handle the supplied version of the icon encoding
uk: Не вдалося обробити дану версію текстового надання піктограми

en: Can't handle version %d of GEmblem encoding
uk: Версія %d кодування GEmblem не підтримується

en: Can't handle version %d of GEmblemedIcon encoding
uk: Кодування GEmblemedIcon (версія %d) не підтримується

en: Can't handle version %d of GFileIcon encoding
uk: Версія %d кодування GFileIcon не підтримується

en: Can't handle version %d of GThemedIcon encoding
uk: Версія %d кодування GThemedIcon не підтримується

en: Can't move directory over directory
uk: Не вдається перемістити каталог у каталог

en: Can't open directory
uk: Не вдається відкрити каталог

en: Can't recursively copy directory
uk: Не вдається рекурсивно скопіювати каталог

en: Can't rename file, filename already exists
uk: Не вдається перейменувати файл, файл з такою назвою вже існує

en: Can't rename root directory
uk: Не можна перейменовувати кореневий каталог

en: Cancellable initialization not supported
uk: Ініціалізація з можливістю скасування не підтримується

en: Cancelled via GDBusAuthObserver::authorize-authenticated-peer
uk: Скасовано через GDBusAuthObserver::authorize-authenticated-peer

en: Cannot convert fallback '%s' to codeset '%s'
uk: Неможливо коректно перетворити символ "%s" у символ з набору "%s"

en: Cannot decrypt PEM-encoded private key
uk: Не вдалося розшифрувати секретний ключ у форматі PEM

en: Cannot deserialize message:
uk: Не вдалося виконати десериалізацію повідомлення:

en: Cannot determine bus address because the DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable is not set
uk: Не вдалося визначити адресу шини, оскільки значення змінної оточення DBUS_STARTER_BUS_TYPE не встановлено

en: Cannot determine bus address from DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable - unknown value '%s'
uk: Не вдалося визначити адресу шини зі значення змінної оточення DBUS_STARTER_BUS_TYPE — невідоме значення «%s»

en: Cannot determine session bus address (not implemented for this OS)
uk: Не вдалося визначити адресу сеансової шини (не реалізовано для цієї ОС)

en: Cannot invoke method; proxy is for a well-known name without an owner and proxy was constructed with the G_DBUS_PROXY_FLAGS_DO_NOT_AUTO_START flag
uk: Не вдалося викликати метод; у проксі з добре відомим іменем немає власника і проксі створити з прапорцем G_DBUS_PROXY_FLAGS_DO_NOT_AUTO_START

en: Cannot listen on unsupported transport '%s'
uk: Неможливо прослуховувати непідтримуваний транспорт «%s»

en: Cannot parse double value '%s' for %s
uk: Не вдається розібрати числове значення подвійної точності '%s' для %s

en: Cannot parse integer value '%s' for %s
uk: Не вдається розібрати числове ціле значення '%s' для %s

en: Cannot serialize message:
uk: Не вдалося сериалізувати повідомлення:

en: Cannot set permissions on symlinks
uk: Помилка при встановленні прав доступу на символічне посилання

en: Cannot spawn a message bus when setuid
uk: Неможливо породити процес шини повідомлень, якщо встановлений атрибут setuid

en: Cannot spawn a message bus without a machine-id:
uk: Неможливо породити процес шини повідомлень без ідентифікатора машини:

en: Cannot specify nonce file when creating a server
uk: Не вдалося вказати nonce-файл при створенні сервера

en: Cannot truncate GBufferedInputStream
uk: Не вдалося урізати GMemoryInputStream

en: Cannot truncate GMemoryInputStream
uk: Не можна усікати GMemoryInputStream

en: Channel terminates in a partial character
uk: Канал завершується на неповному символі

en: Character out of range for UTF-16
uk: Символ не входить в набір UTF-16

en: Character out of range for UTF-8
uk: Символ не входить в набір UTF-8

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
uk: Посилання на символ "%-.*s" не визначає дозволений символ

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
uk: Посилання на символ не закінчується крапкою з комою, схоже символ "&" було використано не для позначення початку предикату – екрануйте його як &amp;.

en: Check if KEY is writable
uk: Перевірити, що КЛЮЧ доступний для запису

en: Child process exited abnormally
uk: Дочірній процес аварійно закінчив роботу

en: Child process exited with code %ld
uk: Дочірній процес закінчився з кодом %ld

en: Child process killed by signal %ld
uk: Дочірній процес вбитий за сигналом %ld

en: Child process stopped by signal %ld
uk: Дочірній процес зупинений за сигналом %ld

en: Commands:
uk: Команди:

en: Commands:
      help         Shows this information
      introspect   Introspect a remote object
      monitor      Monitor a remote object
      call         Invoke a method on a remote object
      emit         Emit a signal
    
    Use "%s COMMAND --help" to get help on each command.
uk: Команди:
      help         Показати цю довідку
      introspect   Інтроспектувати віддалений об’єкт
      monitor      Стежити за віддаленим об’єктом
      call         Викликати метод віддаленого об’єкту
      emit         Послати сигнал
    
    Для отримання довідки за командою використовуйте «%s КОМАНДА --help».

en: Compile a resource specification into a resource file.
    Resource specification files have the extension .gresource.xml,
    and the resource file have the extension called .gresource.
uk: Компілювати специфікацію ресурсів у файл ресурсів.
    Файли специфікації ресурсів мають розширення .gresource.xml,
    а файл ресурсу має розширення .gresource.

en: Compile all GSettings schema files into a schema cache.
    Schema files are required to have the extension .gschema.xml,
    and the cache file is called gschemas.compiled.
uk: Компілювати усі файли схеми GSettings у кеш схеми.
    Файли схеми потрібні для розширення .gschema.xml,
    а файл кешу зветься gschemas.compiled.

en: Connect to given D-Bus address
uk: Під’єднатися до вказаної адреси D-Bus

en: Connect to the session bus
uk: Під’єднатися до користувацької шини

en: Connect to the system bus
uk: Під’єднатися до системної шини

en: Connection Endpoint Options:
uk: Параметри кіцевої точки з’єднання:

en: Connection in progress
uk: З'єднання триває

en: Connection refused through SOCKSv5 proxy.
uk: Під’єднання через проксі SOCKSv5 відхилено.

en: Connection through SOCKSv4 server was rejected
uk: Під’єднання через сервер SOCKSv4 було відхилено

en: Containing mount does not exist
uk: Вкладена точка монтування не існує

en: Conversion from character set '%s' to '%s' is not supported
uk: Перетворення з набору символів "%s" у "%s" не підтримується

en: Copy (reflink/clone) between mounts is not supported
uk: Копіювання (reflink/clone) між точками монтування не підтримується

en: Copy (reflink/clone) is not supported or didn't work
uk: Копіювання (reflink/clone) не підтримується або не працює

en: Copy (reflink/clone) is not supported or invalid
uk: Копіювання (reflink/clone) не підтримується або некоректне

en: Could not allocate %lu byte to read file "%s" | Could not allocate %lu bytes to read file "%s"
uk[0]: Не вдається виділити %lu байтів для зчитування файла "%s"
uk[1]: Не вдається виділити %lu байтів для зчитування файла "%s"
uk[2]: Не вдається виділити %lu байтів для зчитування файла "%s"

en: Could not connect to %s:
uk: Не вдалося під’єднатися до %s:

en: Could not connect to proxy server %s:
uk: Не вдалося під’єднатися до проксі-сервера %s:

en: Could not connect:
uk: Не вдалося під’єднатися до:

en: Could not create network monitor:
uk: Не вдалося створити мережевий монітор:

en: Could not create network monitor: %s
uk: Не вдалося створити мережевий монітор: %s

en: Could not determine the disk usage of %s: %s
uk: Не вдалося визначити використання диска %s: %s

en: Could not get network status:
uk: Не вдалося отримати стан мережі:

en: Could not load schemas from %s: %s
uk: Не вдалося завантажити схеми з «%s»: %s

en: Could not open converter from '%s' to '%s'
uk: Не вдається відкрити модуль перетворення з "%s" у "%s"

en: Could not open converter from '%s' to '%s': %s
uk: Не вдається відкрити модуль перетворення з "%s" у "%s": %s

en: Could not parse '%s' as IP address mask
uk: Неможливо вважати «%s» маскою IP-адреси

en: Could not parse PEM-encoded certificate
uk: Не вдалося розібрати сертифікат у форматі PEM

en: Could not parse PEM-encoded private key
uk: Не вдалося розібрати секретний ключ у форматі PEM

en: Credentials spoofing is not possible on this OS
uk: Спуфінг облікових даних неможливий у цій ОС

en: Custom definition for %s
uk: Власне визначення %s

en: DEFINE group contains more than one branch
uk: група DEFINE містить більш ніж одну гілку

en: DIRECTORY
uk: КАТАЛОГ

en: Desktop file didn't specify Exec field
uk: У Desktop-файлі не визначено поле Exec

en: Destination name to introspect
uk: Ім’я призначення для інтроспекції

en: Destination name to invoke method on
uk: Ім’я призначення, для якого викликається метод

en: Destination name to monitor
uk: Ім’я призначення для спостерігання

en: Didn't find cookie with id %d in the keyring at '%s'
uk: Не вдалося знайти куки з ідентифікатором %d у в’язці ключів «%s»

en: Do not enforce key name restrictions
uk: Не встановлювати обмеження на ім’я ключа

en: Do not write the gschema.compiled file
uk: Не записувати файл gschema.compiled

en: Document ended unexpectedly after the equals sign following an attribute name; no attribute value
uk: Документ раптово закінчився після знака рівності, що йшов за назвою ознаки; значення ознаки не вказано

en: Document ended unexpectedly inside a comment or processing instruction
uk: Документ раптово закінчився у середині коментарю чи інструкції обробки

en: Document ended unexpectedly inside an attribute name
uk: Документ раптово закінчився посеред назви ознаки

en: Document ended unexpectedly inside an element name
uk: Документ раптово закінчився посеред назви елемента

en: Document ended unexpectedly inside an element-opening tag.
uk: Документ раптово закінчився у середині тегу, що відкривав елемент

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for element '%s'
uk: Документ раптово закінчився у середині тегу, що закривав елемент "%s"

en: Document ended unexpectedly just after an open angle bracket '<'
uk: Документ раптово закінчився відразу після початкової кутової дужки "<"

en: Document ended unexpectedly while inside an attribute value
uk: Документ раптово закінчився посеред значення ознаки

en: Document ended unexpectedly with elements still open - '%s' was the last element opened
uk: Документ раптово закінчився, коли деякі елементи ще були відкритими – "%s" був останнім відкритим елементом

en: Document ended unexpectedly, expected to see a close angle bracket ending the tag <%s/>
uk: Документ раптово закінчився, очікувалась кінцева кутова дужка для закриття тегу <%s/>

en: Document must begin with an element (e.g. <book>)
uk: Документ має починатися з елемента (наприклад, <book>)

en: Document was empty or contained only whitespace
uk: Документ порожній чи містить лише пропуски

en: Don't automatically create and register resource
uk: Не створювати або реєструвати ресурс автоматично

en: Don't export functions; declare them G_GNUC_INTERNAL
uk: Не експортуйте функції; оголошуйте їх як G_GNUC_INTERNAL

en: Double value '%s' for %s out of range
uk: Числове значення подвійної точності '%s' для %s поза межами діапазону

en: ERROR message: REPLY_SERIAL or ERROR_NAME header field is missing
uk: Повідомлення ERROR: відсутнє поле заголовку REPLY_SERIAL або ERROR_NAME

en: Element '%s' was closed, but the currently open element is '%s'
uk: Було закрито елемент "%s", але зараз відрито елемент "%s"

en: Element '%s' was closed, no element is currently open
uk: Було закрито не відкритий елемент "%s"

en: Element <%s> not allowed at the top level
uk: Елемент <%s> не може бути самим горішнім

en: Element <%s> not allowed at toplevel
uk: Елемент <%s> не може бути самим горішнім

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
uk: Елемент <%s> не може бути всередині <%s>

en: Emit a signal.
uk: Послати сигнал.

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
uk: Виявлено порожній предикат "&;"; допустимими предикатами є: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Empty path given.
uk: Вказано порожній шлях.

en: Empty schema name given
uk: Вказано порожнє ім’я схеми

en: Encountered array of length %u byte. Maximum length is 2<<26 bytes (64 MiB). | Encountered array of length %u bytes. Maximum length is 2<<26 bytes (64 MiB).
uk[0]: Виявлено масив довжиною %u байт. Максимальна довжина дорівнює 2<<26 байт (64 МіБ).
uk[1]: Виявлено масив довжиною %u байти. Максимальна довжина дорівнює 2<<26 байт (64 МіБ).
uk[2]: Виявлено масив довжиною %u байтів. Максимальна довжина дорівнює 2<<26 байт (64 МіБ).

en: Enter GApplication service mode (use from D-Bus service files)
uk: Запустити GApplication у режимі сервісу (використовувати з сервісних файлів D-Bus)

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
uk: Предикат не закінчується крапкою з комою; очевидно, що символ & було використано не для позначення початку предикату – екрануйте його як &amp;

en: Entity name '%-.*s' is not known
uk: Назва елементу '%-.*s' невідома

en: Enumerator is closed
uk: Лічильник закрито

en: Error accepting connection: %s
uk: Помилка при прийнятті з'єднання: %s

en: Error auto-launching:
uk: Помилка автоматичного запуску:

en: Error binding to address: %s
uk: Помилка прив'язування до адреси: %s

en: Error calling StartServiceByName for %s:
uk: Помилка виклику StartServiceByName для %s:

en: Error checking if SO_PASSCRED is enabled for socket: %s
uk: Сталася помилка при перевірці вмикання SO_PASSCRED для сокета: %s

en: Error closing (unlinked) lock file '%s': %s
uk: Сталася помилка при закриванні (віддаленого) файлу блокування «%s»: %s

en: Error closing file descriptor: %s
uk: Помилка при закритті файлового дескриптора: %s

en: Error closing file: %s
uk: Помилка при закриванні файлу: %s

en: Error closing handle: %s
uk: Сталася помилка при закритті дескриптора: %s

en: Error closing socket: %s
uk: Помилка при закриванні сокету: %s

en: Error compressing file %s
uk: Помилка при стисненні файлу %s

en: Error connecting: %s
uk: Сталася помилка при з’єднанні: %s

en: Error creating backup copy: %s
uk: Помилка при створенні резервної копії: %s

en: Error creating directory '%s': %s
uk: Сталася помилка при створенні каталогу «%s»: %s

en: Error creating directory: %s
uk: Помилка при створенні каталогу: %s

en: Error creating lock file '%s': %s
uk: Сталася помилка при створенні файлу блокування «%s»: %s

en: Error deleting stale lock file '%s': %s
uk: Сталася помилка при вилученні застарілого файлу блокування «%s»: %s

en: Error deserializing GVariant with type string '%s' from the D-Bus wire format
uk: Помилка десериалізації GVariant з типом рядка «%s» з формату D-Bus wire

en: Error during conversion: %s
uk: Помилка під час перетворення: %s

en: Error enabling SO_PASSCRED: %s
uk: Сталася помилка при вмиканні SO_PASSCRED: %s

en: Error flushing connection: %s
uk: Сталася помилка при скиданні під’єднання: %s

en: Error getting filesystem info: %s
uk: Помилка при отриманні інформації з файлової системи: %s

en: Error in address '%s' - the family attribute is malformed
uk: Помилка у адресі «%s» — неправильний формат атрибуту родини

en: Error in address '%s' - the host attribute is missing or malformed
uk: Помилка у адресі «%s» — атрибут вузла відсутній або має неправильний формат

en: Error in address '%s' - the noncefile attribute is missing or malformed
uk: Помилка у адресі «%s» — атрибут noncefile відсутній або має неправильний формат

en: Error in address '%s' - the port attribute is malformed
uk: Помилка у адресі «%s» — неправильний формат атрибуту порта

en: Error in address '%s' - the port attribute is missing or malformed
uk: Помилка у адресі «%s» — атрибут порта відсутній або має неправильний формат

en: Error in address '%s' - the unix transport requires exactly one of the keys 'path' or 'abstract' to be set
uk: Помилка у адресі «%s» — для транспорту unix потрібен лише один встановлений ключ «path» або «abstract»

en: Error joining multicast group: %s
uk: Помилка при вступі до мультикастової групи: %s

en: Error launching application: %s
uk: Помилка при запусканні програми: %s

en: Error leaving multicast group: %s
uk: Помилка при виході з мультикастової групи: %s

en: Error making symbolic link: %s
uk: Помилка при створенні символьного посилання: %s

en: Error moving file: %s
uk: Помилка при переміщенні файлу: %s

en: Error on line %d char %d:
uk: Помилка в рядку %d на символі %d:

en: Error on line %d: %s
uk: Помилка в рядку %d: %s

en: Error opening directory '%s': %s
uk: Помилка відкривання каталогу "%s": %s

en: Error opening file '%s': %s
uk: Помилка при відкритті файлу "%s": %s

en: Error opening file: %s
uk: Помилка при відкриванні файлу: %s

en: Error opening keyring '%s' for reading:
uk: Сталася помилка при відкриванні в’язки ключів «%s» на читання:

en: Error opening keyring '%s' for writing:
uk: Сталася помилка при відкриванні в’язки ключів «%s» на запис:

en: Error opening nonce file '%s': %s
uk: Сталася помилка при відкриванні nonce-файлу «%s»: %s

en: Error parsing introspection XML: %s
uk: Сталася помилка при розборі інтроспекції XML: %s

en: Error parsing option %s
uk: Помилка розбору параметра %s

en: Error parsing parameter %d of type '%s': %s
uk: Сталася помилка при розборі параметру %d типу «%s»: %s

en: Error parsing parameter %d: %s
uk: Сталася помилка при розборі параметру %d: %s

en: Error reading file %s: %s
uk: Помилка при читанні файлу %s: %s

en: Error reading file '%s': %s
uk: Помилка зчитування файлу "%s": %s

en: Error reading from file descriptor: %s
uk: Помилка при читанні з файлового дескриптора: %s

en: Error reading from file: %s
uk: Помилка при читанні файлу: %s

en: Error reading from handle: %s
uk: Сталася помилка при читанні з дескриптора: %s

en: Error reading from nonce file '%s', expected 16 bytes, got %d
uk: Сталася помилка при читанні nonce-файлу «%s», очікувалося 16 байтів, отримано %d

en: Error reading from nonce file '%s': %s
uk: Сталася помилка при читанні nonce-файлу «%s»: %s

en: Error receiving data: %s
uk: Помилка при отриманні даних: %s

en: Error receiving message: %s
uk: Помилка при отриманні повідомлення: %s

en: Error removing file: %s
uk: Помилка при видаленні файлу: %s

en: Error removing old backup link: %s
uk: Помилка при видаленні старої резервної копії посилання: %s

en: Error removing old file: %s
uk: Помилка при видаленні старого файлу: %s

en: Error removing target file: %s
uk: Помилка при зчитуванні цільового файлу: %s

en: Error renaming file: %s
uk: Помилка при перейменуванні файлу: %s

en: Error renaming temporary file: %s
uk: Помилка при перейменуванні тимчасового файлу: %s

en: Error resolving '%s'
uk: Помилка при розв'язанні імені %s

en: Error resolving '%s': %s
uk: Помилка розв'язання імені на адресу "%s": %s

en: Error return with body of type '%s'
uk: Повернена помилка з тілом типу «%s»

en: Error return with empty body
uk: Повернена помилка з порожнім тілом

en: Error reverse-resolving '%s': %s
uk: Помилка зворотного розв'язання імені за адресою "%s": %s

en: Error seeking in file: %s
uk: Помилка при встановленні позиції у файлі: %s

en: Error sending credentials:
uk: Сталася помилка при відправлені мандату:

en: Error sending data: %s
uk: Помилка при надсиланні даних: %s

en: Error sending message: %s
uk: Помилка при надсиланні повідомлення: %s

en: Error serializing GVariant with type string '%s' to the D-Bus wire format
uk: Помилка сериалізації GVariant з типом рядка «%s» у формат D-Bus wire

en: Error setting SELinux context: %s
uk: Помилка при встановленні контексту SELinux: %s

en: Error setting extended attribute '%s': %s
uk: Помилка при встановленні розширеного атрибуту "%s": %s

en: Error setting modification or access time: %s
uk: Помилка при встановленні часу зміни або доступу: %s

en: Error setting owner: %s
uk: Помилка встановлення власник: %s

en: Error setting permissions: %s
uk: Помилка встановлення прав доступу: %s

en: Error setting property '%s': Expected type '%s' but got '%s'
uk: Помилка встановлення властивості «%s»: очікувався тип «%s», але отриманий «%s»

en: Error setting symlink: %s
uk: Помилка при встановленні символьного посилання: %s

en: Error setting symlink: file is not a symlink
uk: помилка при встановленні символьного посилання: файл не є символьним посиланням

en: Error spawning command line '%s':
uk: Сталася помилка при створенні процесу командного рядка «%s»:

en: Error splicing file: %s
uk: Помилка при з'єднанні файлу: %s

en: Error trashing file: %s
uk: Помилка при переміщенні файлу до смітника: %s

en: Error truncating file: %s
uk: Помилка при усіканні файлу: %s

en: Error unescaping key or value in Key/Value pair %d, '%s', in address element '%s'
uk: Помилка зняття екранування ключа або значення у парі ключ/значення %d, «%s», у елементі адреси «%s»

en: Error unlinking lock file '%s': %s
uk: Сталася помилка при вилученні файлу блокування «%s»: %s

en: Error when getting information for directory '%s': %s
uk: Помилка при отриманні інформації про каталог «%s»: %s

en: Error when getting information for file '%s': %s
uk: Помилка при отриманні інформації про файл «%s»: %s

en: Error when getting information for file descriptor: %s
uk: Помилка при отриманні інформації про файловий дескриптор: %s

en: Error while compiling regular expression %s at char %d: %s
uk: Помилка при компіляції регулярного виразу %s на символі %d: %s

en: Error while disabling SO_PASSCRED: %s
uk: Сталася помилка при вимкненні SO_PASSCRED: %s

en: Error while matching regular expression %s: %s
uk: Помилка під час пошуку відповідності регулярному виразу %s: %s

en: Error while optimizing regular expression %s: %s
uk: При оптимізації регулярного виразу %s виникла помилка: %s

en: Error while parsing replacement text "%s" at char %lu: %s
uk: Під час розбору тексту заміни "%s" виникла помилка у символі з номером %lu: %s

en: Error writing contents of nonce file '%s' to stream:
uk: Сталася помилка запису вмісту nonce-файлу «%s» у потік:

en: Error writing nonce file at '%s': %s
uk: Сталася помилка при запису у nonce-файл у «%s»: %s

en: Error writing to file descriptor: %s
uk: Помилка при запису у файловий дескриптор: %s

en: Error writing to file: %s
uk: Помилка при записі до файлу: %s

en: Error writing to handle: %s
uk: Сталася помилка при запису у дескриптор: %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Error: %s is not a valid interface name
uk: Помилка: %s не є припустимим ім’ям інтерфейсу

en: Error: %s is not a valid member name
uk: Помилка: %s не є припустимим ім’ям члену

en: Error: %s is not a valid object path
uk: Помилка: %s не є припустимим об’єктним шляхом

en: Error: %s is not a valid unique bus name.
uk: Помилка: %s не є припустимим унікальним ім’ям шини.

en: Error: Destination is not specified
uk: Помилка: не вказано призначення

en: Error: Method name '%s' is invalid
uk: Помилка: неправильне ім’я методу «%s»

en: Error: Method name is not specified
uk: Помилка: не вказано ім’я методу

en: Error: Object path is not specified
uk: Помилка: не вказано об’єктний шлях

en: Error: object path not specified.
uk: Помилка: не вказано об’єктний шлях.

en: Error: signal must be the fully-qualified name.
uk: Помилка: сигнал повинен вказуватися повністю визначеним доменним ім’ям

en: Error: signal not specified.
uk: Помилка: не вказано сигнал.

en: Exhausted all available authentication mechanisms (tried: %s) (available: %s)
uk: Перепробувані усі доступні механізми автентифікації (проведено: %s) (доступно: %s)

en: Existing file '%s' could not be removed: g_unlink() failed: %s
uk: Не вдається видалити існуючий файл "%s": помилка g_unlink(): %s

en: Expected NUL byte after the string '%s' but found byte %d
uk: Очікувався байт NUL після рядка «%s», але знайдено байт %d

en: Expected a GEmblem for GEmblemedIcon
uk: Очікується GEmblem для GEmblemedIcon

en: Expected valid UTF-8 string but found invalid bytes at byte offset %d (length of string is %d). The valid UTF-8 string up until that point was '%s'
uk: Очікувався коректний рядок UTF-8, але виявлено неприпустимі байти (зміщення %d, довжина рядка %d). Коректний рядок UTF-8 аж до цієї миті було: «%s»

en: Expecting 1 control message, got %d | Expecting 1 control message, got %d
uk[0]: Очікується 1 контрольне повідомлення, отримано %d
uk[1]: Очікується 1 контрольне повідомлення, отримано %d
uk[2]: Очікується 1 контрольне повідомлення, отримано %d

en: Expecting one fd, but got %d
     | Expecting one fd, but got %d
uk[0]: Очікується один файловий дескриптор але отримано %d
uk[1]: Очікується один файловий дескриптор але отримано %d
uk[2]: Очікується один файловий дескриптор але отримано %d

en: Expecting to read a single byte for receiving credentials but read zero bytes
uk: Очікувалося прочитати один байт ідентифікаційної інформації (credentials), але не прочитано жодного байту

en: Extract a resource file to stdout
uk: Витягнути файл ресурсу у stdout

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: FILE PATH
uk: ФАЙЛ ШЛЯХ

en: FILE [PATH]
uk: ФАЙЛ [ШЛЯХ]

en: Failed to allocate memory
uk: Не вдалося виділити пам’ять

en: Failed to change to directory '%s' (%s)
uk: Помилка переходу в каталог "%s" (%s)

en: Failed to create file '%s': %s
uk: Помилка створення файлу "%s": %s

en: Failed to create pipe for communicating with child process (%s)
uk: Помилка створення каналу для обміну з дочірнім процесом (%s)

en: Failed to create temp file: %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл: %s

en: Failed to execute child process "%s" (%s)
uk: Помилка виконання дочірнього процесу "%s" (%s)

en: Failed to execute child process (%s)
uk: Помилка виконання дочірнього процесу (%s)

en: Failed to execute helper program (%s)
uk: Не вдається виконати допоміжну програму (%s)

en: Failed to expand exec line '%s' with URI '%s'
uk: Помилка розкривання рядка виконання "%s" для URI %s

en: Failed to fork (%s)
uk: Помилка створення процесу (%s)

en: Failed to fork child process (%s)
uk: Помилка запуску дочірнього процесу (%s)

en: Failed to get attributes of file '%s%s%s%s': fstat() failed: %s
uk: Не вдалося отримати атрибути файлу «%s%s%s%s»: збій у функції fstat(): %s

en: Failed to get attributes of file '%s': fstat() failed: %s
uk: Помилка отримання атрибутів файлу "%s": помилка fstat(): %s

en: Failed to locate '%s' in any source directory
uk: Не вдалося виявити «%s» у каталогах-джерелах

en: Failed to locate '%s' in current directory
uk: Не вдалося виявити «%s» у поточному каталозі

en: Failed to map %s%s%s%s: mmap() failed: %s
uk: Не вдалося показати файл «%s%s%s%s»: збій у функції mmap(): %s

en: Failed to open file '%s': %s
uk: Помилка відкривання файлу "%s": %s

en: Failed to open file '%s': fdopen() failed: %s
uk: Помилка відкривання файлу "%s": помилка fdopen(): %s

en: Failed to open file '%s': open() failed: %s
uk: Помилка відкривання файлу "%s": помилка open(): %s

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
uk: Помилка аналізу '%-.*s', де має бути число у символьному посиланні (наприклад, &#234), можливо, число надто велике

en: Failed to read data from child process
uk: Помилка зчитування даних з дочірнього процесу

en: Failed to read data from child process (%s)
uk: Помилка зчитування даних з дочірнього процесу (%s)

en: Failed to read enough data from child pid pipe (%s)
uk: Не вдається зчитати достатню кількість даних з дочірнього каналу (%s)

en: Failed to read from child pipe (%s)
uk: Помилка зчитування з дочірнього каналу (%s)

en: Failed to read from file '%s': %s
uk: Помилка зчитування з файлу "%s": %s

en: Failed to read the symbolic link '%s': %s
uk: Помилка читання символічного посилання "%s": %s

en: Failed to redirect output or input of child process (%s)
uk: Помилка перенаправлення виводу чи вводу дочірнього процесу (%s)

en: Failed to rename file '%s' to '%s': g_rename() failed: %s
uk: Помилка перейменування файлу "%s" на "%s": помилка g_rename(): %s

en: Failed to resize memory output stream
uk: Помилка при зміні розміру потоку виводу у пам'ять

en: Failed to write file '%s': fsync() failed: %s
uk: Помилка запису у файл '%s': помилка fsync(): %s

en: Failed to write file '%s': write() failed: %s
uk: Не вдалося записати файл «%s»: збій у функції write(): %s

en: File "%s" is too large
uk: Файл "%s" занадто великий

en: File %s appears multiple times in the resource
uk: Файл %s вказано у ресурсі декілька разів

en: File enumerator has outstanding operation
uk: Лічильник файлів має невиконані операції

en: File enumerator is already closed
uk: Лічильник файлів вже закритий

en: File names cannot contain '%c'
uk: назви файлів не можуть містити символ '%c'

en: Filesystem does not support symbolic links
uk: Файлова система не підтримує символічні посилання

en: Filesystem root
uk: Корінь файлової системи

en: First token of line %d of the keyring at '%s' with content '%s' is malformed
uk: Некоректна перша лексема у рядку %d у в’язці ключів біля «%s» з вмістом «%s»

en: GApplication options
uk: Параметри GApplication

en: GCredentials does not contain a process ID on this OS
uk: Тип GCredentials не містить ідентифікатора процесу для цієї ОС

en: GCredentials is not implemented on this OS
uk: Тип GCredentials не реалізовано для цієї ОС

en: GSocketControlMessage not supported on Windows
uk: GSocketControlMessage не підтримується у windows

en: Generate dependency list
uk: Генерувати перелік залежностей

en: Generate output in the format selected for by the target filename extension
uk: Генерувати результат у форматі у відповідності з розширенням цільового файлу

en: Generate source header
uk: Генерувати джерельний заголовок

en: Generate sourcecode used to link in the resource file into your code
uk: Генерувати sourcecode, який використовується для зв’язку з файлом ресурсів вашого коду

en: Get the value of KEY
uk: Отримати значення КЛЮЧА

en: Help Options:
uk: Параметри довідки:

en: Host unreachable
uk: Хост недоступний

en: Host unreachable through SOCKSv5 server.
uk: Хост недоступний через сервер SOCKSv5.

en: Hostname '%s' contains '[' but not ']'
uk: Назва вузла '%s' містить '[' але не містить ']'

en: Hostname '%s' is too long for SOCKSv4 protocol
uk: Ім’я хосту «%s» задовге для протоколу SOCKSv4

en: Hostname '%s' is too long for SOCKSv5 protocol
uk: Ім’я хосту «%s» задовге для протоколу SOCKSv5

en: Ignored, for compat with GTestDbus
uk: Ігнорується, для сумісності з GTestDbus

en: Ignoring override for this key.
uk: Ігнорується заміна для цього ключа.

en: Ignoring this file.
uk: Цей файл ігнорується.

en: Incomplete multibyte sequence in input
uk: Неправильна багатобайтова послідовність у перетворюваних вхідних даних

en: Input stream doesn't implement read
uk: Вхідний потік не підтримує операцію читання

en: Input stream doesn't implement seek
uk: По вхідному потоку переміщення не підтримується

en: Integer value '%s' for %s out of range
uk: Числове ціле значення '%s' для %s поза межами діапазону

en: Integer value '%s' out of range
uk: Числове ціле значення '%s' поза межами діапазону

en: Internal SOCKSv5 proxy server error.
uk: Внутрішня помилка проксі-сервера SOCKSv5.

en: Internal error: %s
uk: Внутрішня помилка: %s

en: Introspect a remote object.
uk: Виконати інтроспекцію віддаленого об’єкту.

en: Introspect children
uk: Інтроспекція нащадка

en: Invalid GSeekType supplied
uk: Вказано неправильний GSeekType

en: Invalid UTF-8 encoded text in name - not valid '%s'
uk: Текст закодований як UTF-8 неприпустимим способом - некоректна послідовність '%s'

en: Invalid attribute type (byte string expected)
uk: Неправильний тип атрибуту (очікувався рядок байтів)

en: Invalid attribute type (string expected)
uk: неправильний тип атрибуту (очікувався рядок)

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
uk: Неправильний тип атрибуту (очікувався uint32)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
uk: Неправильний тип атрибуту (очікувався uint64)

en: Invalid byte sequence in conversion input
uk: Неправильна послідовність байтів у перетворюваних вхідних даних

en: Invalid compressed data
uk: Неправильно стиснені дані

en: Invalid endianness value. Expected 0x6c ('l') or 0x42 ('B') but found value 0x%02x
uk: Неправильний порядок байтів у значенні. Очікувався 0x6c ('l') або 0x42 ('B'), але знайдено значення 0x%02x

en: Invalid extended attribute name
uk: Неправильна назва розширеного атрибуту

en: Invalid filename
uk: Неправильна назва файлу

en: Invalid filename %s
uk: Неправильна назва файлу %s

en: Invalid group name: %s
uk: Неправильна назва групи: %s

en: Invalid hostname
uk: Неправильна назва вузла

en: Invalid key name: %s
uk: Неправильна назва ключа: %s

en: Invalid major protocol version. Expected 1 but found %d
uk: Неправильний старший номер версії протоколу. Очікувався 1, але знайдено %d

en: Invalid object, not initialized
uk: Неправильний об'єкт, не ініціалізований

en: Invalid program name: %s
uk: Неправильна назва програми: %s

en: Invalid seek request
uk: Неправильний тип операції зміни позиції у файлі

en: Invalid sequence in conversion input
uk: Неправильна послідовність у перетворюваному вводі

en: Invalid socket, initialization failed due to: %s
uk: Неправильний сокет, помилка ініціалізації через : %s

en: Invalid socket, not initialized
uk: Неправильний сокет, не ініціалізований

en: Invalid string in argument vector at %d: %s
uk: Неправильний рядок у векторі аргументів %d: %s

en: Invalid string in environment: %s
uk: Неправильний рядок у оточенні: %s

en: Invalid symlink value given
uk: Неправильне значення символьного посилання

en: Invalid working directory: %s
uk: Неправильний робочий каталог: %s

en: Invoke a method on a remote object.
uk: Викликає метод на віддаленому об’єкті.

en: Invoke an action on the application
uk: Викликати дію додатку

en: Key '%s' in group '%s' has value '%s' where %s was expected
uk: Значення ключа «%s» у групі «%s» дорівнює «%s», але очікувалося «%s»

en: Key file contains escape character at end of line
uk: Ключовий файл містить escape-символ наприкінці рядка

en: Key file contains invalid escape sequence '%s'
uk: Ключовий файл містить неправильну escape-послідовність '%s'

en: Key file contains key '%s' in group '%s' which has a value that cannot be interpreted.
uk: Файл ключів містить ключ «%s» у групі «%s», значення якого не вдалосярозпізнати.

en: Key file contains key '%s' which has a value that cannot be interpreted.
uk: Ключ '%s' з файлу ключів містить значення, яке не вдається проаналізувати.

en: Key file contains key '%s' with value '%s' which is not UTF-8
uk: Ключовий файл містить ключ '%s' зі значенням '%s', кодування якого не UTF-8

en: Key file contains line '%s' which is not a key-value pair, group, or comment
uk: Ключовий файл містить рядок '%s, який не є парою ключ-значення, групою або коментарем

en: Key file contains unsupported encoding '%s'
uk: Ключовий фал містить кодування, що не підтримується '%s'

en: Key file does not have group '%s'
uk: Ключовий файл не містить групи '%s'

en: Key file does not have key '%s'
uk: Ключовий файл не містить ключ '%s'

en: Key file does not have key '%s' in group '%s'
uk: Ключовий файл не містить ключ '%s' у групі '%s'

en: Key file does not start with a group
uk: Ключовий файл не починається з групи

en: Key/Value pair %d, '%s', in address element '%s' does not contain an equal sign
uk: Пара ключ/значення %d, «%s», у елементі адреси «%s» не містить знака рівності

en: Launch an application
uk: Запустити додаток

en: Launch the application (with optional files to open)
uk: Запустити додаток (з відкриттям необов’язкових файлів)

en: Leftover unconverted data in read buffer
uk: В буфері зчитування лишились не перетворені дані

en: Length %u is too long for address
uk: Значення довжини %u завелике для адреси

en: Line %d of the keyring at '%s' with content '%s' is malformed
uk: Некоректний рядок %d у в’язці ключів біля «%s» з вмістом «%s»

en: List applications
uk: Вивести перелік додатків

en: List available actions
uk: Вивести перелік доступних дій

en: List keys and values, recursively
    If no SCHEMA is given, list all keys
uk: Перерахувати ключі і значення рекурсивно
    Якщо вказана СХЕМА, то перерахувати усі ключі

en: List resources
    If SECTION is given, only list resources in this section
    If PATH is given, only list matching resources
uk: Вивід переліку ресурсів
    Якщо вказано РОЗДІЛ, то виводиться перелік ресурсів лише з цього розділу
    Якщо вказано ШЛЯХ, то виводиться перелік ресурсів, що збігаються

en: List resources with details
    If SECTION is given, only list resources in this section
    If PATH is given, only list matching resources
    Details include the section, size and compression
uk: Вивід переліку ресурсів з подробицями
    Якщо вказано РОЗДІЛ, то виводиться перелік ресурсів лише з цього розділу
    Якщо вказано ШЛЯХ, то  виводиться перелік ресурсів, що збігаються
    Додатково виводиться розділ, розмір і стиснення

en: List sections containing resources in an elf FILE
uk: Вивести розділи, що містять ресурси у elf-ФАЙЛІ

en: List static actions for an application (from .desktop file)
uk: Вивести перелік статичних дій для додатку (з desktop-файлу)

en: List the children of SCHEMA
uk: Перелік нащадків СХЕМИ

en: List the installed (non-relocatable) schemas
uk: Перелік встановлених (непереміщуваних) схем

en: List the installed D-Bus activatable applications (by .desktop files)
uk: Вивести перелік встановлених активованих по D-Bus додатків (по desktop-файлах)

en: List the installed relocatable schemas
uk: Перелік встановлених переміщуваних схем

en: List the keys in SCHEMA
uk: Перелік ключів у СХЕМІ

en: Listener is already closed
uk: Прослуховувач з'єднання вже завершився

en: METHOD_CALL message: PATH or MEMBER header field is missing
uk: Повідомлення METHOD_CALL: відсутнє поле заголовку PATH або MEMBER

en: METHOD_RETURN message: REPLY_SERIAL header field is missing
uk: Повідомлення METHOD_RETURN: відсутнє поле заголовку REPLY_SERIAL

en: Malformed input data for GFileIcon
uk: Неправильні вхідні дані GFileIcon

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblem encoding
uk: Неправильна кількість лексем (%d) у кодуванні GEmblem

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblemedIcon encoding
uk: Неправильна кількість лексем (%d) у кодуванні GEmblemedIcon

en: Malformed version number: %s
uk: Неправильний номер версії: %s

en: Meaningless key/value pair combination in address entry '%s'
uk: Беззмістовна комбінація ключ/значення у елементі адреси «%s»

en: Memory output stream not resizable
uk: Не можна змінювати розмір потоку виводу у пам'ять

en: Message body has signature '%s' but there is no signature header
uk: Тіло повідомлення має підпис «%s», але немає заголовку підпису

en: Message body has type signature '%s' but signature in the header field is '%s'
uk: Тіло повідомлення має тип підпису «%s», але значення підпису у полі заголовку дорівнює «%s»

en: Message body is empty but signature in the header field is '(%s)'
uk: Тіло повідомлення порожнє, але значення підпису у полі заголовку дорівнює «(%s)»

en: Message has %d file descriptors but the header field indicates %d file descriptors
uk: Повідомлення містить %d файлових дескрипторів, але у полі заголовку вказано %d

en: Method '%s' on interface '%s' with signature '%s' does not exist
uk: Метод «%s» інтерфейсу «%s» з підписом «%s» не існує

en: Method '%s' returned type '%s', but expected '%s'
uk: Метод «%s» повернув тип «%s», але очікувалося «%s»

en: Method and interface name
uk: Назва методу або інтерфейсу

en: Missing argument for %s
uk: Відсутній аргумент %s

en: Monitor KEY for changes.
    If no KEY is specified, monitor all keys in SCHEMA.
    Use ^C to stop monitoring.
uk: Стежити за змінами КЛЮЧА.
    Якщо КЛЮЧ не вказано, то стежити за усіма ключами СХЕМИ.
    Для зупинки стеження використовуйте ^C.

en: Monitor a remote object.
uk: Спостерігати за віддаленим об’єктом.

en: Move between mounts not supported
uk: Переміщення між різними точками монтування не підтримується

en: Multiple connection endpoints specified
uk: Вказано декілька кінцевих точок з’єднання

en: Need more input
uk: Потрібно більше вхідних даних

en: Network unreachable
uk: Мережа недоступна

en: Network unreachable through SOCKSv5 proxy.
uk: Мережа недоступна через проксі SOCKSv5.

en: No DNS record of the requested type for '%s'
uk: Запис DNS з запитуваним типом «%s» відсутній

en: No MIME type defined in the bookmark for URI '%s'
uk: Не визначено тип MIME у закладці для URI '%s'

en: No PEM-encoded certificate found
uk: Не знайдено сертифікат у форматі PEM

en: No PEM-encoded private key found
uk: Не знайдено секретний ключ у форматі PEM

en: No address specified
uk: Адреса не вказана

en: No application is registered as handling this file
uk: Не зареєстровано програму для обробки цього файлу

en: No application with name '%s' registered a bookmark for '%s'
uk: Не зареєстровано програму з назвою '%s' для закладки '%s'

en: No bookmark found for URI '%s'
uk: Не знайдено закладки для URI '%s'

en: No connection endpoint specified
uk: Кінцева точка з’єднання не вказана

en: No groups set in bookmark for URI '%s'
uk: Не встановлено групи у закладці для URI '%s'

en: No private flag has been defined in bookmark for URI '%s'
uk: Не вказано приватну ознаку у закладці для URI '%s'

en: No schema files found:
uk: Файли схеми не знайдено:

en: No signature header in message but the message body is %u byte | No signature header in message but the message body is %u bytes
uk[0]: Відсутній заголовок підпису у повідомленні, але тіло повідомлення займає %u байт
uk[1]: Відсутній заголовок підпису у повідомленні, але тіло повідомлення займає %u байти
uk[2]: Відсутній заголовок підпису у повідомленні, але тіло повідомлення займає %u байтів

en: No such interface
uk: Інтерфейс відсутній

en: No such interface '%s'
uk: Інтерфейс «%s» відсутній

en: No such interface '%s' on object at path %s
uk: Інтерфейс «%s» для шляху %s об’єкту не знайдено

en: No such interface 'org.freedesktop.DBus.Properties' on object at path %s
uk: Інтерфейс «org.freedesktop.DBus.Properties» для шляху %s об’єкту не знайдено

en: No such key '%s'
uk: Ключ «%s» відсутній

en: No such key '%s' in schema '%s' as specified in override file '%s'
uk: Ключ «%s» у схемі «%s» відсутній, хоч вказаний у файлі замін «%s»

en: No such method '%s'
uk: Метод «%s» відсутній

en: No such property '%s'
uk: Властивість «%s» відсутня

en: No such schema '%s'
uk: Схема «%s» відсутня

en: No support for source-specific multicast
uk: Відсутня підтримка мультикаста по джерелу

en: No type for class name %s
uk: Відсутній тип назви класу %s

en: No valid bookmark file found in data dirs
uk: Не вдається знайти правильний файл закладок у каталогах даних

en: Not a regular file
uk: Не є звичайним файлом

en: Not enough memory
uk: Бракує пам'яті

en: Not enough space for socket address
uk: Бракує простору для адреси сокету

en: Not enough space in destination
uk: Бракує простору для результату

en: Not expecting control message, but got %d
uk: Контрольне повідомлення не очікувалося, але отримано %d

en: Object path to emit signal on
uk: Об’єктний шлях, для випуску сигналу

en: Object path to introspect
uk: Об’єктний шлях для інтроспекції

en: Object path to invoke method on
uk: Об’єктний шлях, для якого викликається метод

en: Object path to monitor
uk: Об’єктний шлях для спостерігання

en: Odd character '%s', expected a '=' after attribute name '%s' of element '%s'
uk: Зайвий символ "%s", очікувався символ "=" після назви ознаки "%s" елемента "%s"

en: Odd character '%s', expected a '>' character to end the empty-element tag '%s'
uk: Зайвий символ "%s", очікувався символ ">" для закриття тегу порожнього елементу "%s"

en: Odd character '%s', expected a '>' or '/' character to end the start tag of element '%s', or optionally an attribute; perhaps you used an invalid character in an attribute name
uk: Зайвий символ "%s", очікувались символи ">" чи "/", для закриття початкового тегу елементу "%s", чи додаткова ознака; можливо, було використано неприпустимий символ в назві ознаки

en: Odd character '%s', expected an open quote mark after the equals sign when giving value for attribute '%s' of element '%s'
uk: Зайвий символ "%s", очікувались відкриваючі лапки після знаку рівності на присвоєнні значення ознаці "%s" елементу "%s"

en: Only print properties
uk: Лише властивості друку

en: Operation not supported
uk: Операція не підтримується

en: Operation was cancelled
uk: Операцію скасовано

en: Optional destination for signal (unique name)
uk: Необов’язковий отримувач сигналу (унікальне ім’я)

en: Optional parameter to the action invocation, in GVariant format
uk: Необов’язковий параметр для виклику дії у форматі GVariant

en: Optional relative or relative filenames, or URIs to open
uk: Необов’язкові відносні імена файлів або адреси URI для відкривання

en: Options specifying the connection endpoint
uk: Параметри, що визначають кінцеву точку з’єднання

en: Output stream doesn't implement write
uk: У потоці виводу не реалізовано операцію запису

en: PARAMETER
uk: ПАРАМЕТР

en: PATH
uk: ШЛЯХ

en: PCRE library is compiled with incompatible options
uk: Бібліотека PCRE зібрана з несумісними параметрами

en: PCRE library is compiled without UTF8 properties support
uk: Бібліотека PCRE не підтримує властивості у кодуванні UTF8

en: PCRE library is compiled without UTF8 support
uk: Бібліотека PCRE не підтримує UTF8

en: POSIX collating elements are not supported
uk: елементи порівняння у стилі POSIX не підтримуються

en: POSIX named classes are supported only within a class
uk: назви класів у стилі POSIX підтримуються лише у межах класі

en: Parsed value '%s' for variant is not a valid D-Bus signature
uk: Розібране значення «%s» для варіанту не є припустимим підписом D-Bus

en: Parsed value '%s' is not a valid D-Bus object path
uk: Розібране значення «%s» не є припустимим шляхом об’єкту D-Bus

en: Parsed value '%s' is not a valid D-Bus signature
uk: Розібране значення «%s» не є припустимим підписом D-Bus

en: Parsed value '%s' is not a valid D-Bus signature (for body)
uk: Розібране значення «%s» не є припустимим підписом D-Bus (для тіла)

en: Partial character sequence at end of input
uk: Незавершена символьна послідовність на кінці вводу

en: Path must begin with a slash (/)
uk: Шлях повинен починатися символом косої риски (/)

en: Path must end with a slash (/)
uk: Шлях повинен закінчуватися символом косої риски (/)

en: Path must not contain two adjacent slashes (//)
uk: У шляху не повинно бути дві стоячих поряд косих рисок (//)

en: Permissions on directory '%s' are malformed. Expected mode 0700, got 0%o
uk: Помилкові права на каталог «%s». Очікувалося 0700, отримано 0%o

en: Print XML
uk: Надрукувати XML

en: Print address
uk: Надрукувати адресу

en: Print address in shell mode
uk: Надрукувати адресу у режимі оболонки

en: Print help
uk: Надрукувати довідку

en: Print version
uk: Вивести номер версії

en: Print version information and exit
uk: Вивести інформацію про версію і вийти

en: Property '%s' is not readable
uk: Властивість «%s» недоступна для читання

en: Property '%s' is not writable
uk: Властивість «%s» недоступна для запису

en: Proxy protocol '%s' is not supported.
uk: Протокол проксі «%s» не підтримується.

en: Proxying over a non-TCP connection is not supported.
uk: Проксування через не-TCP з’єднання не підтримується.

en: Query the range of valid values for KEY
uk: Запитати діапазон припустимих значень КЛЮЧА

en: Quoted text doesn't begin with a quotation mark
uk: Текст в лапках не починається з лапок

en: Received invalid fd
uk: Отримано неправильний fd

en: Requested seek before the beginning of the stream
uk: Виконувати переміщення на початок потоку

en: Requested seek beyond the end of the stream
uk: Виконувати переміщення на кінець потоку

en: Reset KEY to its default value
uk: Призначити КЛЮЧУ його типове значення

en: Reset all keys in SCHEMA to their defaults
uk: Скинути усі ключі у СХЕМІ у їх типові значення

en: Run a dbus service
uk: Запуск служби dbus

en: SCHEMA[:PATH]
uk: СХЕМА[:ШЛЯХ]

en: SCHEMA[:PATH] KEY
uk: СХЕМА[:ШЛЯХ] КЛЮЧ

en: SCHEMA[:PATH] KEY VALUE
uk: СХЕМА[:ШЛЯХ] КЛЮЧ ЗНАЧЕННЯ

en: SCHEMA[:PATH] [KEY]
uk: СХЕМА[:ШЛЯХ] [КЛЮЧ]

en: SECTION
uk: РОЗДІЛ

en: SELinux context must be non-NULL
uk: Контекст SELinux не може значення NULL

en: SELinux is not enabled on this system
uk: SELinux не увімкнено у цій системі

en: SIGNAL message: PATH, INTERFACE or MEMBER header field is missing
uk: Повідомлення SIGNAL: відсутнє поле заголовку PATH, INTERFACE або MEMBER

en: SIGNAL message: The INTERFACE header field is using the reserved value org.freedesktop.DBus.Local
uk: Повідомлення SIGNAL: поле заголовку INTERFACE використовує зарезервоване значення org.freedesktop.DBus.Local

en: SIGNAL message: The PATH header field is using the reserved value /org/freedesktop/DBus/Local
uk: Повідомлення SIGNAL: поле заголовку PATH використовує зарезервоване значення /org/freedesktop/DBus/Local

en: SOCKSv4 does not support IPv6 address '%s'
uk: SOCKSv4 не підтримує адресу IPv6 «%s»

en: SOCKSv5 authentication failed due to wrong username or password.
uk: Автентифікація SOCKSv5 закінчилася невдало з-за неправильного ім’я користувача або паролю.

en: SOCKSv5 connection not allowed by ruleset.
uk: Під’єднання SOCKSv5 заборонено набором правил.

en: SOCKSv5 proxy does not support 'connect' command.
uk: Проксі SOCKSv5 не підтримує команду «connect».

en: SOCKSv5 proxy does not support provided address type.
uk: Проксі SOCKSv5 не підтримує пропонований тип адреси.

en: Schema '%s' is not relocatable (path must not be specified)
uk: Схема «%s» не є переміщуваноюй (вказування шляху неприпустиме)

en: Schema '%s' is relocatable (path must be specified)
uk: Схема «%s» є переміщуваною (повинен бути вказаний шлях)

en: Second token of line %d of the keyring at '%s' with content '%s' is malformed
uk: Некоректна друга лексема у рядку %d у в’язці ключів біля «%s» з вмістом «%s»

en: Seek not supported on base stream
uk: Перехід у базовому потоці не підтримується

en: Seek not supported on stream
uk: Операція встановлення позиції не підтримується для потоків

en: Session dbus not running, and autolaunch failed
uk: Сеанс dbus не запущений, і автозапуск не виконався

en: Set the value of KEY to VALUE
uk: Привласнити величину ЗНАЧЕННЯ КЛЮЧУ

en: Setting attribute %s not supported
uk: Встановлення атрибуту %s не підтримуються

en: Several password entered have been incorrect, and your access will be locked out after further failures.
uk: Пароль був декілька разів уведений неправильно, після наступних відмов ваш доступ буде заблоковано.

en: Show GApplication options
uk: Показати параметри GApplication

en: Show all help options
uk: Показати усі параметри довідки

en: Show help options
uk: Показати параметри довідки

en: Signal and interface name
uk: Назва сигналу і інтерфейсу

en: Signature header with signature '%s' found but message body is empty
uk: Знайдено заголовок підпису з підписом «%s», але тіло повідомлення порожнє

en: Socket I/O timed out
uk: Перевищено час очікування вводу-виводу сокета

en: Socket is already closed
uk: Сокет вже закритий

en: Source stream is already closed
uk: Вхідний потік вже закритий

en: Splice not supported
uk: З'єднання не підтримується

en: Stream doesn't support query_info
uk: Потік не підтримує query_info

en: Stream has outstanding operation
uk: Для потоку є незавершена операція

en: Stream is already closed
uk: Потік вже закрито

en: Symbolic links not supported
uk: Символічні посилання не підтримуються

en: TLS support is not available
uk: Підтримка TLS недоступна

en: Target file exists
uk: Цільовий файл існує

en: Target file is a directory
uk: Цільовий файл є каталогом

en: Target file is not a regular file
uk: Цільовий файл не є звичайним файлом

en: Template '%s' doesn't contain XXXXXX
uk: Шаблон "%s" не містить XXXXXX

en: Template '%s' invalid, should not contain a '%s'
uk: Шаблон "%s" неправильний, бо не може містити "%s"

en: Temporarily unable to resolve '%s'
uk: Тимчасово неможливо розв'язати '%s'

en: Text ended before matching quote was found for %c. (The text was '%s')
uk: Текст закінчився перед відповідними лапками для %c. (Текст був таким: "%s")

en: Text ended just after a '\' character. (The text was '%s')
uk: Текст закінчився перед символом "\". (Текст був таким: "%s")

en: Text was empty (or contained only whitespace)
uk: Текст порожній (чи містить лише пропуски)

en: The SOCKSv5 proxy requires an authentication method that is not supported by GLib.
uk: Для проксі SOCKSv5 потрібен метод автентифікації, який не підтримується GLib.

en: The SOCKSv5 proxy requires authentication.
uk: Проксі SOCKSv5 вимагає автентифікацію.

en: The SOCKSv5 proxy server uses unknown address type.
uk: Проксі-сервер SOCKSv5 використовує невідомий тип адреси.

en: The URI '%s' contains invalidly escaped characters
uk: Ідентифікатор URI "%s" містить неправильно екранований символ

en: The URI '%s' is invalid
uk: URI "%s" - неправильний

en: The URI '%s' is not an absolute URI using the "file" scheme
uk: Ідентифікатор URI "%s" не є абсолютним ідентифікатором при використанні схеми "file"

en: The action name to invoke
uk: Ім’я дії, що викликається

en: The command to print detailed help for
uk: Команда, за якою виводиться детальна довідка

en: The connection is closed
uk: З’єднання закрито

en: The directories where files are to be read from (default to current directory)
uk: Каталоги, у яких шукаються файли для читання (типово поточний каталог)

en: The file was externally modified
uk: Файл був змінений іншою програмою

en: The given address is empty
uk: Вказана адреса порожня

en: The hostname of the URI '%s' is invalid
uk: Неправильна назва вузла в URI "%s"

en: The key is not writable
uk: Ключ недоступний для запису

en: The local file URI '%s' may not include a '#'
uk: Ідентифікатор URI "%s" локального файла не може містити символ "#"

en: The password entered is incorrect.
uk: Уведёний пароль неправильний.

en: The pathname '%s' is not an absolute path
uk: Шлях "%s" не є абсолютним

en: The provided value is outside of the valid range
uk: Надана величина лежить поза діапазоном припустимих значень

en: The resource at '%s' does not exist
uk: Ресурс з «%s» не існує

en: The resource at '%s' failed to decompress
uk: Не вдалося розтиснути ресурс з «%s»

en: The resource at '%s' is not a directory
uk: Ресурс з «%s» не є каталогом

en: The server is not a SOCKSv4 proxy server.
uk: Сервер не є проксі-сервером SOCKSv4.

en: The server is not a SOCKSv5 proxy server.
uk: Сервер не є проксі-сервером SOCKSv5.

en: The string '%s' is not a valid D-Bus GUID
uk: Рядок «%s» не є припустимим D-Bus GUID

en: There is no GCredentials support for your platform
uk: Підтримка GCredentials для вашої платформи відстуня

en: This entire file has been ignored.
uk: Увесь вміст файлу був проігнорований.

en: This is the last chance to enter the password correctly before your access is locked out.
uk: Це остання можливість правильно увести пароль перед тим, як доступ буде заблоковано.

en: Timeout in seconds
uk: Час очікування у секундах

en: Timeout was reached
uk: Час очікування вичерпано

en: Too large count value passed to %s
uk: До %s передано надто велике значення лічильника

en: Trash not supported
uk: Смітник не підтримується

en: Truncate not allowed on input stream
uk: Операція урізання не підтримується для вхідного потоку

en: Truncate not supported on base stream
uk: Урізання не підтримується у базовому потоці

en: Truncate not supported on stream
uk: Операція урізання не підтримується для потоку

en: Type %s does not implement from_tokens() on the GIcon interface
uk: Для типу %s не реалізовано from_tokens() у інтерфейсі GIcon

en: Type %s does not implement the GIcon interface
uk: Для типу %s не реалізовано інтерфейс GIcon

en: Type %s is not classed
uk: Тип %s не класифікований

en: Type of message, '%s', does not match expected type '%s'
uk: Тип повідомлення «%s» не збігається з очікуваним типом «%s»

en: URIs not supported
uk: URI не підтримуються

en: Unable to create socket: %s
uk: Не вдається створити сокет: %s

en: Unable to create trash dir %s: %s
uk: Помилка при створенні каталогу смітника %s: %s

en: Unable to create trashing info file: %s
uk: Помилка створення файл у смітнику: %s

en: Unable to find default local directory monitor type
uk: Не вдається знайти типовий різновид монітору локального каталогу

en: Unable to find default local file monitor type
uk: Не вдається знайти типовий різновид монітору локального файлу

en: Unable to find or create trash directory
uk: не вдається знайти чи створити каталог смітника

en: Unable to find terminal required for application
uk: Неможливо знайти термінал, що потрібен програмі

en: Unable to find toplevel directory for trash
uk: Не вдається знайти каталог верхнього рівня для смітника

en: Unable to get Hardware profile: %s
uk: Не вдалося отримати профіль апаратури: %s

en: Unable to get pending error:
uk: Не вдалося отримати помилку очікування:

en: Unable to load /var/lib/dbus/machine-id or /etc/machine-id:
uk: Не вдалося завантажити /var/lib/dbus/machine-id або /etc/machine-id:

en: Unable to read socket credentials: %s
uk: Не вдалося прочитати повноваження сокета: %s

en: Unable to shutdown socket: %s
uk: Не вдалося вимкнути сокет: %s

en: Unable to trash file: %s
uk: Не вдається перемістити файл до смітника: %s

en: Unexpected attribute '%s' for element '%s'
uk: Неочікуваний атрибут "%s" для елемента "%s"

en: Unexpected early end-of-stream
uk: Неочікуваний передчасний кінець потоку

en: Unexpected error in g_io_channel_win32_poll() reading data from a child process
uk: Неочікувана помилка в зчитуванні даних з дочірнього процесу через g_io_channel_win32_poll()

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
uk: Неочікувана помилка під час очікування на зміну стану файлового дескриптора дочірнього процесу (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
uk: Неочікувана помилка у waitpid() (%s)

en: Unexpected lack of content trying to (safely) read a line
uk: Неочікувана відсутність вмісту при (надійному) читанні рядка

en: Unexpected lack of content trying to read a line
uk: Неочікувана відсутність вмісту при читанні рядка

en: Unexpected reply %d from StartServiceByName("%s") method
uk: Неочікувана відповідь %d з методу StartServiceByName("%s")

en: Unexpected tag '%s' inside '%s'
uk: Неочікуваний тег '%s' у '%s'

en: Unexpected tag '%s', tag '%s' expected
uk: Неочікуваний тег "%s", очікувався тег "%s"

en: Unexpected type of ancillary data
uk: Неочікуваний тип допоміжних даних

en: Unknown SOCKSv5 proxy error.
uk: Невідома помилка проксі SOCKSv5.

en: Unknown bus type %d
uk: Невідомий тип шини %d

en: Unknown command %s
uk: Невідома команда %s

en: Unknown error executing child process "%s"
uk: Невідома помилка виконання дочірнього процесу "%s"

en: Unknown error on connect
uk: Невідома помилка при з'єднанні

en: Unknown family was specified
uk: Вказано невідому родину

en: Unknown option %s
uk: Невідомий параметр %s

en: Unknown or unsupported transport '%s' for address '%s'
uk: Невідомий або непідтримуваний транспорт «%s» для адреси «%s»

en: Unknown processing option "%s"
uk: Невідомий параметр обробки «%s»

en: Unknown protocol was specified
uk: Вказано невідомий протокол

en: Unknown type
uk: Невідомий тип

en: Unmatched quotation mark in command line or other shell-quoted text
uk: Невідповідні лапки у командному рядку чи іншому тексті оболонки

en: Unnamed
uk: Без назви

en: Unsupported flags encountered when constructing a client-side connection
uk: При створенні клієнтського з’єднання виявлено непідтримувані прапорці

en: Unsupported key '%s' in address entry '%s'
uk: Непідтримуваний ключ «%s» у елементі адреси «%s»

en: Unsupported socket address
uk: Непідтримувана адреса сокету

en: Usage:
uk: Використання:

en: Usage:
uk: Використання:

en: Usage:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s
uk: Використання:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s

en: Usage:
      gresource [--section SECTION] COMMAND [ARGS...]
    
    Commands:
      help                      Show this information
      sections                  List resource sections
      list                      List resources
      details                   List resources with details
      extract                   Extract a resource
    
    Use 'gresource help COMMAND' to get detailed help.
uk: Використання:
      gresource [--section РОЗДІЛ] КОМАНДА [АРГУМЕНТИ…]
    
    Команди:
      help                      Показати цю довідку
      sections                  Вивести розділи з ресурсами
      list                      Вивести ресурси
      details                   Вивести ресурси з подробицями
      extract                   Витягнути ресурс
    
    Для отримання довідки використовуйте «gresource help КОМАНДА».

en: Usage:
      gsettings --version
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] COMMAND [ARGS...]
    
    Commands:
      help                      Show this information
      list-schemas              List installed schemas
      list-relocatable-schemas  List relocatable schemas
      list-keys                 List keys in a schema
      list-children             List children of a schema
      list-recursively          List keys and values, recursively
      range                     Queries the range of a key
      get                       Get the value of a key
      set                       Set the value of a key
      reset                     Reset the value of a key
      reset-recursively         Reset all values in a given schema
      writable                  Check if a key is writable
      monitor                   Watch for changes
    
    Use 'gsettings help COMMAND' to get detailed help.
uk: Використання:
      gsettings --version
      gsettings [--schemadir КАТАЛОГ_СХЕМ] КОМАНДА [АРГУМЕНТИ…]
    
    Команди:
      help                      Показати цю довідку
      list-schemas              Перелік встановлених схем
      list-relocatable-schemas  Перелік переміщуваних схем
      list-keys                 Перелік ключів схеми
      list-children             Перелік нащадків схеми
      list-recursively          Перелік ключів і значень, рекурсивно
      range                     Запитати діапазон значень ключа
      get                       Отримати значення ключа
      set                       Змінити значення ключа
      reset                     Скинути значення ключа
      reset-recursively         Скинути усі значення у вказаній схемі
      writable                  Перевірити ключ на запис
      monitor                   Стежити за змінами
    
    Для отримання детальної довідки використовуйте команду «gsettings help КОМАНДА».

en: Usage:
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] %s %s
    
    %s
uk: Використання:
      gsettings [--schemadir КАТАЛОГ_СХЕМ] %s %s
    
    %s

en: Use '%s help COMMAND' to get detailed help.
uk: Використовуйте команду «%s help КОМАНДА» для отримання детальної довідки.

en: Username is too long for SOCKSv4 protocol
uk: Ім’я користувача задовге для протоколу SOCKSv4

en: Username or password is too long for SOCKSv5 protocol.
uk: Ім’я користувача або пароль задовгі для протоколу SOCKSv5.

en: Valid key file could not be found in search dirs
uk: Не вдається знайти правильний ключовий файл у каталогах ключів

en: Value '%s' cannot be interpreted as a boolean.
uk: Не вдається розібрати значення '%s' як логічне значення.

en: Value '%s' cannot be interpreted as a float number.
uk: Значення '%s' не вдається перетворити у число з рухомою комою.

en: Value '%s' cannot be interpreted as a number.
uk: Не вдається розібрати значення '%s' як число.

en: Waiting for socket condition: %s
uk: Очікується умова сокету: %s

en: Wanted to read %lu byte but only got %lu | Wanted to read %lu bytes but only got %lu
uk[0]: Потрібно було прочитати %lu байт, але прочитано лише %lu
uk[1]: Потрібно було прочитати %lu байти, але прочитано лише %lu
uk[2]: Потрібно було прочитати %lu байтів, але прочитано лише %lu

en: Warning: According to introspection data, interface '%s' does not exist
uk: Попередження: згідно даних інтроспекції, інтерфейс «%s» не існує

en: Warning: According to introspection data, method '%s' does not exist on interface '%s'
uk: Попередження: згідно даних інтроспекції, метод «%s» у інтерфейсі «%s» не існує

en: Wrong args
uk: Неправильні параметри

en: Wrong number of tokens (%d)
uk: Неправильна кількість лексем (%d)

en: You should give exactly one directory name
uk: Повинне бути вказано лише одне ім’я каталогу

en: You should give exactly one file name
uk: Повинно бути вказано лише одне ім’я файлу

en: [ARGS...]
uk: [АРГУМЕНТИ…]

en: [COMMAND]
uk: [КОМАНДА]

en: [OPTION...]
uk: [ПАРАМЕТР...]

en: [PATH]
uk: [ШЛЯХ]

en: [SCHEMA[:PATH]]
uk: [СХЕМА[:ШЛЯХ]]

en: \ at end of pattern
uk: \ наприкінці шаблону

en: \C not allowed in lookbehind assertion
uk: \C неприпустимий у твердженні lookbehind

en: \N is not supported in a class
uk: \N у класі не підтримується

en: \c at end of pattern
uk: \c наприкінці шаблону

en: \c must be followed by an ASCII character
uk: за \з повинен бути символ ASCII

en: \g is not followed by a braced, angle-bracketed, or quoted name or number, or by a plain number
uk: за \g не супроводжується ім’я або число у дужках, кутових дужках або лапках, або просто число

en: \k is not followed by a braced, angle-bracketed, or quoted name
uk: за \k не слідує ім’я у дужках, кутових дужках або лапках

en: ] is an invalid data character in JavaScript compatibility mode
uk: неможна використати символ ] у режимі сумісності JavaScript

en: a numbered reference must not be zero
uk: номерне посилання не може бути нулем

en: a path, if given, must begin and end with a slash
uk: якщо вказується шлях, то він повинен починатися і закінчуватися символом косої риски

[ctx: abbreviated month name]
en: Apr
uk: кві

[ctx: abbreviated month name]
en: Aug
uk: серп

[ctx: abbreviated month name]
en: Dec
uk: груд

[ctx: abbreviated month name]
en: Feb
uk: лют

[ctx: abbreviated month name]
en: Jan
uk: січ

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
uk: лип

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
uk: чер

[ctx: abbreviated month name]
en: Mar
uk: бер

[ctx: abbreviated month name]
en: May
uk: тра

[ctx: abbreviated month name]
en: Nov
uk: лист

[ctx: abbreviated month name]
en: Oct
uk: жовт

[ctx: abbreviated month name]
en: Sep
uk: вер

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Apr
uk: квіт

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Aug
uk: серп

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Dec
uk: груд

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Feb
uk: лют

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jan
uk: січ

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jul
uk: лип

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Jun
uk: черв

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Mar
uk: бер

[ctx: abbreviated month name with day]
en: May
uk: трав

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Nov
uk: лист

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Oct
uk: жовт

[ctx: abbreviated month name with day]
en: Sep
uk: вер

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
uk: пт

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
uk: пн

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
uk: сб

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
uk: нд

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
uk: чт

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
uk: вт

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
uk: ср

en: action name must be given after application id
uk: ім’я дії повинно вказуватися після ідентифікатора додатку

en: actions accept a maximum of one parameter
uk: дії приймають максимум один параметр

en: an argument is not allowed for (*ACCEPT), (*FAIL), or (*COMMIT)
uk: неможна вказати параметр для (*ACCEPT), (*FAIL) або (*COMMIT)

en: assertion expected after (?(
uk: після (?( очікується твердження

en: association changes not supported on win32
uk: Зміни асоціацій розширень не підтримуються на win32

en: back references as conditions are not supported for partial matching
uk: умови у вигляді зворотних посилань при пошуку часткової відповідності не підтримуються

en: backtracking limit reached
uk: закінчилося обмеження зворотного ходу

en: bad offset
uk: неправильне зміщення

en: cannot add keys to a 'list-of' schema
uk: не вдалося додати ключі у схему «list-of»

en: character value in \u.... sequence is too large
uk: завелике значення символу у \u…

en: character value in \x{...} sequence is too large
uk: значення символу у послідовності \x{...} надто велике

en: code overflow
uk: переповнення коду

en: conditional group contains more than two branches
uk: група умови містить більше ніж дві гілки

en: corrupted object
uk: пошкоджений об'єкт

en: could not get local address: %s
uk: не вдається отримати локальну адресу: %s

en: could not get remote address: %s
uk: не вдається отримати віддалену адресу: %s

en: could not listen: %s
uk: не вдається прослухати: %s

en: creating GSocket from fd: %s
uk: створення GSocket з fd: %s

en: different names for subpatterns of the same number are not allowed
uk: не припускається використовувати різні імена для підшаблонів з однаковим номером

en: digit expected
uk: очікується цифра

en: digit expected after (?+
uk: очікувалася цифра після (?+

en: doing nothing.
uk: нічого не виконується.

en: drive doesn't implement eject
uk: привід не має функції витягування носія

en: drive doesn't implement eject or eject_with_operation
uk: привід не має функції витягування носія або витягування з подальшою операцією

en: drive doesn't implement polling for media
uk: привід не має функції опитування наявності носія

en: drive doesn't implement start
uk: у приводі не реалізована функція запуску

en: drive doesn't implement stop
uk: у приводі не реалізована функція зупинки

en: empty names are not permitted
uk: порожні імена заборонено

en: error parsing action parameter: %s
uk: помилка розбору параметра дії: %s

en: error parsing key '%s' in schema '%s' as specified in override file '%s': %s.
uk: помилка розбору ключа «%s» у схемі «%s», яка визначена у файлі замін «%s»: %s.

en: error sending %s message to application: %s
uk: помилка відправки повідомлення %s додатку: %s

en: escapes \L, \l, \N{name}, \U, and \u are not supported
uk: екранування \L, \l, \N{name}, \U і \u не підтримується

en: exactly one of 'type', 'enum' or 'flags' must be specified as an attribute to <key>
uk: у якості атрибуту <key> можна вказати лише «type», «enum» або «flags»

en: failed to get memory
uk: не вдається отримати пам'ять

[ctx: full month name]
en: April
uk: квітень

[ctx: full month name]
en: August
uk: серпень

[ctx: full month name]
en: December
uk: грудень

[ctx: full month name]
en: February
uk: лютий

[ctx: full month name]
en: January
uk: січень

[ctx: full month name]
en: July
uk: липень

[ctx: full month name]
en: June
uk: червень

[ctx: full month name]
en: March
uk: березень

[ctx: full month name]
en: May
uk: травень

[ctx: full month name]
en: November
uk: листопад

[ctx: full month name]
en: October
uk: жовтень

[ctx: full month name]
en: September
uk: вересень

[ctx: full month name with day]
en: April
uk: квітня

[ctx: full month name with day]
en: August
uk: серпня

[ctx: full month name with day]
en: December
uk: грудня

[ctx: full month name with day]
en: February
uk: лютого

[ctx: full month name with day]
en: January
uk: січня

[ctx: full month name with day]
en: July
uk: липня

[ctx: full month name with day]
en: June
uk: червня

[ctx: full month name with day]
en: March
uk: березня

[ctx: full month name with day]
en: May
uk: травня

[ctx: full month name with day]
en: November
uk: листопада

[ctx: full month name with day]
en: October
uk: жовтня

[ctx: full month name with day]
en: September
uk: вересня

[ctx: full weekday name]
en: Friday
uk: п'ятниця

[ctx: full weekday name]
en: Monday
uk: понеділок

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
uk: субота

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
uk: неділя

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
uk: четвер

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
uk: вівторок

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
uk: середа

en: g_socket_get_credentials not implemented for this OS
uk: Функція g_socket_get_credentials не реалізована у цій ОС

en: hexadecimal digit expected
uk: очікується шістнадцяткова цифра

en: hexadecimal digit or '}' expected
uk: очікується шістнадцяткова цифра або символ '}'

en: illegal symbolic reference
uk: некоректне символьне посилання

en: inconsistent NEWLINE options
uk: неузгоджені параметри NEWLINE

en: internal error
uk: внутрішня помилка

en: internal error or corrupted object
uk: внутрішня помилка або пошкоджений об'єкт

en: invalid GVariant type string '%s'
uk: неприпустимий рядок типу GVariant «%s»

en: invalid action name: '%s'
    action names must consist of only alphanumerics, '-' and '.'
uk: неприпустиме ім’я дії: «%s»
    ім’я може складатися лише з літер, цифр і символів «-» і «.»

en: invalid application id: '%s'
uk: недприпустимий ідентифікатор додатку: «%s»

en: invalid combination of newline flags
uk: некоректна комбінація ознак переведення рядка

en: invalid condition (?(0)
uk: неправильний вираз (?(0)

en: invalid escape sequence in character class
uk: Неправильна escape-послідовність у класі символів

en: invalid name '%s': invalid character '%c'; only lowercase letters, numbers and hyphen ('-') are permitted.
uk: неправильне ім’я «%s»: неправильний символ «%c»; допускаються лише рядкові літери, числа і дефіс («-»).

en: invalid name '%s': maximum length is 1024
uk: неправильне ім’я «%s»: максимальна довжина дорівнює 1024

en: invalid name '%s': names must begin with a lowercase letter
uk: неправильне ім’я «%s»: імена повинні починатися з рядкової літери

en: invalid name '%s': the last character may not be a hyphen ('-').
uk: неправильне ім’я «%s»: останній символ не може бути дефісом («-»).

en: invalid name '%s': two successive hyphens ('--') are not permitted.
uk: неправильне ім’я «%s»: неможна вказувати два дефіси одночасно («--»).

en: list-actions command takes only the application id
uk: команда list-actions приймає лише ідентифікатор додатку

en: lookbehind assertion is not fixed length
uk: твердження lookbehind має не фіксовану довжину

en: malformed \P or \p sequence
uk: неправильна послідовність \P чи \p

en: malformed number or name after (?(
uk: неправильне число або назва після (?(

en: missing '<' in symbolic reference
uk: у символьному рядку відсутня '<'

en: missing ) after comment
uk: відсутня дужка ) після коментаря

en: missing subpattern name after (?&
uk: відсутнє ім’я підшаблону після (?&

en: missing terminating )
uk: відсутній завершальний символ )

en: missing terminating ] for character class
uk: відсутній завершальний символ ] для класу символів

en: missing terminator in subpattern name
uk: відсутній завершальний символ у назві вкладеного шаблону

en: mount doesn't implement "eject"
uk: для точки монтування не реалізовано операцію витягування носія

en: mount doesn't implement "eject" or "eject_with_operation"
uk: для точки монтування не реалізовано операцію «eject» або «eject_with_operation»

en: mount doesn't implement "remount"
uk: для точки монтування не «remount»

en: mount doesn't implement "unmount"
uk: для точки монтування не реалізовано операцію «unmount»

en: mount doesn't implement "unmount" or "unmount_with_operation"
uk: У mount не реалізовано функцію «unmount» або «unmount_with_operation»

en: mount doesn't implement content type guessing
uk: для точки монтування не реалізовано автоматичне визначення типу контексту

en: mount doesn't implement synchronous content type guessing
uk: для точки монтування не реалізовано автоматичне визначення типу синхронного змісту

en: name is too long in (*MARK), (*PRUNE), (*SKIP), or (*THEN)
uk: задовге ім’я у (*MARK), (*PRUNE), (*SKIP) або (*THEN)

en: name of the output file
uk: ім’я вихідного файлу

en: no <key name='%s'> to override
uk: не вказано <key name='%s'> для заміщення

en: nothing to repeat
uk: немає що повторювати

en: number is too big
uk: завелике число

en: number too big in {} quantifier
uk: надто велике число у специфікаторі {}

en: numbers out of order in {} quantifier
uk: неправильний порядок чисел у специфікаторі {}

en: octal value is greater than \377
uk: вісімкове значення більше ніж \377

en: out of memory
uk: недостатньо пам'яті

en: overran compiling workspace
uk: переповнення при компіляції робочого простору

en: override for key '%s' in schema '%s' in override file '%s' is not in the list of valid choices
uk: заміна ключа  «%s» у схемі «%s» відповідно файлу замін «%s» лежить поза переліком припустимих значень

en: override for key '%s' in schema '%s' in override file '%s' is outside the range given in the schema
uk: заміна ключа  «%s» у схемі «%s» відповідно файлу замін «%s» лежить поза діапазоном даної схеми

en: previously-checked referenced subpattern not found
uk: раніше перевірений вкладений шаблон, на який йде посилання не знайдений

en: range out of order in character class
uk: неправильний порядок у діапазоні у класі символів

en: recursion limit reached
uk: досягнуто межу рекурсії

en: recursion loop
uk: зациклювання рекурсії

en: recursive call could loop indefinitely
uk: рекурсивний виклик може увійти у нескінчений цикл

en: reference to non-existent subpattern
uk: посилання на неіснуючий вкладений шаблон

en: regular expression is too large
uk: задовгий регулярний вираз

en: removed existing output file.
uk: вилучено існуючий вихідний файл.

en: short utf8
uk: короткий utf8

en: stray final '\'
uk: відкидати кінцеві '\'

en: subpattern name is too long (maximum 32 characters)
uk: вкладена назва шаблону надто довга (максимум 32 символів)

en: symlink must be non-NULL
uk: символьне посилання не може мати значення NULL

en: text may not appear inside <%s>
uk: текст не може бути всередині <%s>

en: the path of a list must end with ':/'
uk: шлях у переліку повинен закінчуватися «:/»

en: the pattern contains items not supported for partial matching
uk: шаблон містить елементи, які не підтримуються при пошуку часткової відповідності

en: too many forward references
uk: забагато прямих посилань

en: too many named subpatterns (maximum 10,000)
uk: надто багато іменованих вкладених шаблонів (максимум 10,000)

en: two named subpatterns have the same name
uk: два іменовані вкладені шаблони мають однакову назву

en: type is INVALID
uk: НЕПРАВИЛЬНИЙ тип

en: unable to connect to D-Bus: %s
uk: неможливо під’єднатися до D-Bus: %s

en: unable to find desktop file for application %s
uk: неможливо знайти desktop-файл для додатку %s

en: unexpected repeat
uk: неочікуваний повтор

en: unfinished symbolic reference
uk: незакінчене символьне посилання

en: unknown POSIX class name
uk: невідома POSIX-назва класу

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: unknown escape sequence
uk: невідома escape-послідовність

en: unknown property name after \P or \p
uk: невідома назва властивості після \P чи \p

en: unrecognised command: %s
uk: нерозпізнана команда %s

en: unrecognized character after (? or (?-
uk: нерозпізнаний символ після (? або (?-

en: unrecognized character after (?<
uk: нерозпізнаний символ після (?<

en: unrecognized character after (?P
uk: нерозпізнаний символ після (?P

en: unrecognized character following \
uk: нерозпізнаний символ слідує за \

en: volume doesn't implement eject
uk: том не підтримує операцію витягування носія

en: volume doesn't implement eject or eject_with_operation
uk: том не підтримує операцію витягування носія або ж витягування з операцією

en: volume doesn't implement mount
uk: том не підтримує операцію монтування

en: where to store the gschemas.compiled file
uk: місце зберігання файлу gschemas.compiled

en: zero-length symbolic reference
uk: символьне посилання нульової довжини
